Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota Matrix

Sveiki. Labai patinka Toyota Matrix. Deja, niekur neradau atsiliepimu apie ja.. ax.gif Gal kas vairuojat? Pasidalinkit patirtimi, nes neapsisprendziu, ar verta pirkti.. ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko. Bet gal ir gerai,kad jos neemiau. Pirma - jos tik is Amerikos. Antra, jei prireiks kokiu remontu, pas mus vargiai rasit pagalbos firminiuose servisuose... Bet cia grynai mano nuomone.
Atsakyti
hihihi.gif nieko keisto, kad neradai atsiliepimu apie TOYOTA matrix, nes is tiesu yra Hyunday Matrix mirksiukas.gif mano draugai neseniai nuspirko 2001 metu. atrode labai gerai, vidus tvarkingas, nenubruzintas, nesudevetas, bet dabar jau gailisi... nes tik nusipirko, o jau pinigeliu remontams smulkiems sukisho nemazai. is tiesu ja vazineja labai mazai, nes vis servise stovi. tai, kiek vaziavo, sake, kad kaip 1.4 varikliukas labai gerai traukia, mazai valgo kuro, bet prasta garso izoliacija, pakankamai kieta pakaba. zodziu konforto prasme ne itin patiko. bet zinau tik vienus zmones, kurie turi matrixus, gal jiems tiesiog nepasiseke, bet manau, kad garso izoliacija ir pakaba visur panasi.
o apie pacius Hyunday,tai kazkada vazinejau Hyunday Accent, tai labai normaliai. traukia is ties gerai (1.6 varikliukas, o trauke ne prasciau nei daugelis 1.8), mums nelabai gedo (gal del to, kad pirkta 1996 tiesiai is auto salono ir musu seima vieninteliai savininkai), gal kiek rudijo, bet apskritai, tai man visai patiko Hyunday.
gal kiek per daug issipleciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 06 02, 12:03)
hihihi.gif nieko keisto, kad neradai atsiliepimu apie TOYOTA matrix, nes is tiesu yra Hyunday Matrix  mirksiukas.gif  mano draugai neseniai nuspirko 2001 metu. atrode labai gerai, vidus tvarkingas, nenubruzintas, nesudevetas, bet dabar jau gailisi... nes tik nusipirko, o jau pinigeliu remontams smulkiems sukisho nemazai. is tiesu ja vazineja labai mazai, nes vis servise stovi.  tai, kiek vaziavo, sake, kad kaip 1.4 varikliukas labai gerai traukia, mazai valgo kuro, bet prasta garso izoliacija, pakankamai kieta pakaba. zodziu konforto prasme ne itin patiko. bet zinau tik vienus zmones, kurie turi matrixus, gal jiems tiesiog nepasiseke, bet manau, kad garso izoliacija ir pakaba visur panasi.
o apie pacius Hyunday,tai kazkada vazinejau Hyunday Accent, tai labai normaliai. traukia is ties gerai (1.6 varikliukas, o trauke ne prasciau nei daugelis 1.8), mums nelabai gedo (gal del to, kad pirkta 1996 tiesiai is auto salono ir musu seima vieninteliai savininkai), gal kiek rudijo, bet apskritai, tai man visai patiko Hyunday.
gal kiek per daug issipleciau  unsure.gif

Aciu uz komentara. mirksiukas.gif HYUNDAI Matrix man irgi prie sirdies, bet as tikrai turejau galvoj TOYOTA Matrix. Ji stai tokia.
user posted image
O stai cia Hyundai Matrix.
user posted image
Atsakyti
Siaip labai grazi masinyte. Toyota is tiesu pacios geriausios - patvarios, kokybiskos ir pan. musu visa seimyna tik su Toyota vazinejam - as su Rav4, MB su Hilux jau antra tures thumbup.gif thumbup.gif
nedamusamos Toyotos kaip sako MB smile.gif
Kas link serviso - jokiu bedu nera. mano yra2005 metu - jokiu problemu nekilo. Kadangi amerikonas - atkreipk demesi i faras - ar jos europines ir ar yra posukiai priekiniuose sparnuose, dar - ar posukiai geltoni (amerikietiski buna raudoni). man reikejo pries prainanat technine - istatyti priekiniuose sparnuose.
Jei yra technine - dar nereiskia, kad viskas gerai - patys apziurekit.

O siaip man Matrixai thumbup.gif aukstesni , patogus..
Atsakyti
ziurejom ir mes u vyru ta matrix buvo irgi viena is punktu bet poto perigalvojom, ir apsistojom verso mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*KAJA* @ 2009 06 03, 14:18)
Siaip labai grazi masinyte. Toyota is tiesu pacios geriausios - patvarios, kokybiskos ir pan. musu visa seimyna tik su Toyota vazinejam - as su Rav4, MB su Hilux jau antra tures  thumbup.gif  thumbup.gif



pilnai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif musu visa seima irgi persedo i toyota kas vazineja jau virs 4 metu ir maziau visi esam patenkinti kokybe ir tuo kad negenda, tik reikia laiku pilti kuro ir tepalu , visa kita kaip laikrodukas veikia drinks_cheers.gif
Atsakyti