Įkraunama...
Įkraunama...

Neštukė baidarėje arba kanojoje

Aš plaukiau 7 savaitę su baidare vieną dieną. Beabejo irklavimo džiaugsmus atidaviau savo MB ir irklu mosavau tik visai lengvai kelis kartus 4u.gif
Kas dėl sedėjimo baidarėje, tai ten juk visai patogu yra kur kojas ištiest.
Taigi jeigu nejaučiat jokių papildomų gresiančių simptomų, tai manau neturėtumėte astsisakyti galimybės pabūti gamtoje ir pakvėpuoti grynu oru.
Neštumas juk ne liga 4u.gif
Atsakyti
Plaukiau baidare viena diena,bet ilga atstuma kazkur 25-30km ir irkluoti teko,ir nieko,nors 17sav kaip laukiuosi,nemanau,kad reiktu del to atsisakyti, tokiu dalyku,kur supa gamta ir grynas oras. Aisku,irkluoti nereiketu per jega. smile.gif
Atsakyti
As praejusi savaitgali plaukiau dvi dienas, o man jau 6 menuo i pabaiga ax.gif ir viskas gerai.
Tiesa pas mane pilvas nera labai didelis, tai jis man kazkaip netrukde. Gal tik pavargau truputi labiau negu nebudama nestuke.gif
Tik patarimas plauksiancioms nestuke.gif - jei miegosit palapinej pasiimkit koki minkstesni ciuzini pasitiesti ant zemes palapinej, nes as turejau toki plona kietoka, tai kita diena visus sonus skaudejo, nors anksciau niekada neskaudedavo biggrin.gif
O siaip visai smagiai pailsejau, ir irklavau, ne tik baidarej sedejau.
Man atrodo, jeigu gerai jautiesi, pabuti gamtoj, pakvepuot svaresniu oru ir tuo paciu nestipriai pasportuoti yra sveika abiems ir busimai mamytei ir lialkai mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as neisivaizduoju su dideliu pilvu plaukiant,nebent maziukas pilvukas tai gal ir nieko g.gif
Atsakyti
Neplaukciau ne uz ka schmoll.gif
Irklavau ilgus metus ne nestuke, bet nestuke baidareje.. unsure.gif
Atsakyti
Dabar mums 6 mėn. ir sprendžiam dilemą ar plaukt ar ne. Šiaip tas sėdėjimas baidarėj manęs neatbaido, irklavimo malonumas žinoma atitektų vyrui, bet kaip su laipiojimu į baidarę ir iš jos? Vis tik į tualetą norisi dažniau nei paprastai, tai jaučiu laaaabai jau nepatogu... g.gif
Atsakyti
Nėščiai yra leidžiamas fizinis aktyvumas prie kokio ji yra įpratyusi, t.y. tiek kiek sportavo iki nėštumo 4u.gif
Su baidare irgi nieko blogo nematau - jei sveikata ir pilvo dydis leidžia - kodėl ne? Juk galima išlipti, pasivaikščioti. Nu nereik tokio maršruto imti, kur upės krantai prasti ir nebus kaip išlipt nei kojų pramankštint nei į wc nubėgt. Vyras pairkluos daugiau ir tiek.
Jei gerai jauties, tai kodėl gi ne wub.gif
Atsakyti
Mes planuojam baidariu zygi, bet as pasuosiu, nebeirkluosiu, nes jau 7 menuo bus. As manau, kad baidares prieky sedet visai gerai, taip sakant, ne "ant irklo", jei tik yra kas stipriai irkluoja. Na, ir trasu beprotisku nereikia, kur kas 5 metrai pasilenkt, ilipt - islipt, baidare persinest ir pan. smile.gif

Tik labai ispeju - atsargiai su ilipimu - islipimu, nezenkit placiai ir ant slidaus pagrindo, kad nepasitemptumet tarpvietes (ar kas ten tiksliai pasitempia nezinau), is patirties sakau - labai skauda, galit be daktaro neapsieit verysad.gif
man nereikejo ne baidariu - vakar paslydau ant vos slapiu grindu, tai zergtelejau taaaaip negerai, kunas sulaiko, kad nekrisciau, bet skauda tai tikrai labai.. verysad.gif

grazios vasaros 4u.gif
Atsakyti
Mes plaukėme baidarėmis kai man buvo apie 5 sav. Ir viskas buvo labai gerai. Per tas dvi dienas pailsėjau labai gerai, nepaisant to, kad upes buvome pasirinkę ne iš pačių lengviausių su daug išukių. Svarbiausia neirkluoti "iš jėgos" kai jaučiamas pilvo raumenų tempimas. Nemanau, kad verta atsisakyti plaukimo tik dėl nėštumo biggrin.gif Mažiukui gi patinka geros mamos patiriamos emocijos biggrin.gif
Atsakyti
Labai ilgai svarsčiau plaukti ar neplaukti 25 savaičių nestuke.gif baidare. Nugalėjo noras. Nesigailiu. PLaukėme Ūla maršrutas ilgas, sudėtingas, daug labai kliūčių. Irkluoti tikrai teko. Išlipti iš baidarės padėdavo vyras. Plaukėm karštą sekmadienį kai lauke buvo virš 30 laipsnių. Baidarėje visai to karščio nesijautė, o išlipus į krantą greičiau norėjsi atgal i baidarę. Vaizdai ir įspūdžiai nerealūs. Tiesa, neturėjau nieko minkšto po užpakaliu pasikišt,o būtų tikrai nepamaišę. 4u.gif
Atsakyti
Kas per daug tas nesveika doh.gif
Atsakyti
As plaukiau baidare ir pati irklavau 20 km. per pirmą nėštumą. Man buvo 6 savaitės.
Atsakyti