Įkraunama...
Įkraunama...

Neštukė baidarėje arba kanojoje

QUOTE(zilee @ 2009 06 01, 13:35)
Ziuriu daug nestukiu mego si uzsiemima, tad sikarta isties kirba tas klausimas- ka daryti ir kaip kad butu saugu  g.gif
ar nebandete plaukti kuri kanoja ? jos buna 3,4-vietes ... siuo atveju isties galetumei sedeti viduriukuje po skeciu ir grozetis...
bet kaip nugarytes kruvis? ar istvers?

mazee, kaip istverei ta sedejiam, vistiek sedejimas nera itin patogus kaip fotelyje...
siaip aisku galima psirupinti visokiais "pasikniukais" is storesnio parolono ....
reiks isstudijuoti marsruta turbut pirmiausia  g.gif


Nu ir man kazkaip su sedejimu tikrai nebuvo bedos. Buvau pasiemusi mazyte pagalvele po nugara tai gan konfortiskai jauciaus cool.gif Mes plaukem neskubedami... karst nuo karto islipdavom i kranta tai tikrai nepavargau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va , as cia visaip suku galva, o maniskis vakar vakare pareiske, kad gal geriau visai nevaziuojame, nes ale galiu susalti palapineje bemiegodama doh.gif tai vos iskoto neisvirtau beaiskindama, kad vinioti manes i vata nereikia nes "nestumas" tai ne liga doh.gif juo lab kad kompanija imasi savo pipirus 3-4 metuku .... ech tie vyrai rolleyes.gif , finale nusprendem, kad dar turime laiko pagalvojimui ir pasiziurejimui kokia bus savijauta ....
bet visgi kanoja atmetem, nes nera atramos nugarai, ir jei bus seklesne upe bus su ja sunkiau plaukti .. g.gif .. ar esate kuri plaukusi kada su kanoja ? g.gif
Atsakyti
Aš ir nors ir laukiuosi, neatsisakysiu šitos pramogos...
Atsakyti
QUOTE(mistika30 @ 2009 06 02, 08:21)
Aš ir nors ir laukiuosi, neatsisakysiu šitos pramogos...

o kiek pilvukui bus laiko? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
manau, kad galetum plaukti smile.gif nestumas dar mazas, pilvas nesimaiso..jei nekankina pykinimas tai is vis super biggrin.gif
svarbu nepavargti..nes kai prisimenu savo plaukimus baidarem 2dienas tai ziauriai skaudejo rankas nuo irklavimo doh.gif taciau kai zinai jog nestuke.gif tai juk nepersistengsi ir vyras juk neleis biggrin.gif suplanuokit daugiau galimu stoteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 06 01, 10:50)
Sveikos mergaites,  4u.gif


nėštumas - ne liga. jei sveikatėlė gera, oras žadamas nešaltas, tai kodėl atsisakyt? pati plaukiau baidarėm 5tą mėnesį ir buvo super thumbup.gif tiesa, vyras beveik irkluot neleido, tai tik tinginiavau blush2.gif nieko ten sunkaus ar pavojingo nemačiau ir nematau. juk Lietuvos upės kaip balutė, kada nori, tada sustoji, pavaikštai, o ir baidoj išsitiesi, kiek eina. pasiimk skrybėlę nuo saulės, lengvus ilgom rankovėm drabužius ir pirmyn mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zilee @ 2009 06 02, 08:20)
bet visgi kanoja atmetem, nes nera atramos nugarai, ir jei bus seklesne upe bus su ja sunkiau plaukti .. g.gif .. ar esate kuri plaukusi kada su kanoja ?  g.gif


man baida geriau nei kanoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 06 02, 08:20)
Nu va , as cia visaip suku galva, o maniskis vakar vakare pareiske, kad gal geriau visai nevaziuojame, nes ale galiu susalti palapineje bemiegodama  doh.gif  tai vos iskoto neisvirtau beaiskindama, kad vinioti manes i vata nereikia nes "nestumas" tai ne liga  doh.gif  juo lab kad kompanija imasi savo pipirus 3-4 metuku .... ech tie vyrai  rolleyes.gif , finale nusprendem, kad dar turime laiko pagalvojimui ir pasiziurejimui kokia bus savijauta ....
bet visgi kanoja atmetem, nes nera atramos nugarai, ir jei bus seklesne upe bus su ja sunkiau plaukti .. g.gif .. ar esate kuri plaukusi kada su kanoja ?  g.gif



As tik su baidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 06 02, 09:28)
manau, kad galetum plaukti  smile.gif nestumas dar mazas, pilvas nesimaiso..jei nekankina pykinimas tai is vis super  biggrin.gif
svarbu nepavargti..nes kai prisimenu savo plaukimus baidarem 2dienas tai ziauriai skaudejo rankas nuo irklavimo  doh.gif taciau kai zinai jog  nestuke.gif tai juk nepersistengsi ir vyras juk neleis  biggrin.gif suplanuokit daugiau galimu stoteliu  mirksiukas.gif


tokie padrasinimai labai teigiamai nuteikia 4u.gif
dabar vyksta sirdies ir proto dvikova doh.gif reiks turbut visiskam nusiraminimui su gydytoja dar pasitarti g.gif
Atsakyti
pati labai mėgstu šitą pramogą, bet šiemet nedrįstu, jei dar ežeru, tai gal g.gif , bet upe (mes Ūla plaukiam), tai ne, ir baidarė gali į ką nors trenktis, o pilveliui tokie smūgiai ne į naudą ir šakų visada saugotis reikia, na aš kažkaip šiemet pasuoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 06 02, 11:54)
pati labai mėgstu šitą pramogą, bet šiemet nedrįstu, jei dar ežeru, tai gal g.gif ,  bet upe (mes Ūla plaukiam), tai ne, ir baidarė gali į ką nors trenktis, o pilveliui tokie smūgiai ne į naudą ir šakų visada saugotis reikia, na aš kažkaip šiemet pasuoju  unsure.gif

na va tos kliutys baisiausiai ir neramina ... sakiau reiks pasistudijuoti dar marsruta ar daug ten visokiu kliuciu... nes pernai Lakaja plaukem,- tai isties buvo labai idomus ir su daug kliucu ruozu marsrutas...
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 06 02, 11:54)
pati labai mėgstu šitą pramogą, bet šiemet nedrįstu, jei dar ežeru, tai gal g.gif ,  bet upe (mes Ūla plaukiam), tai ne, ir baidarė gali į ką nors trenktis, o pilveliui tokie smūgiai ne į naudą ir šakų visada saugotis reikia, na aš kažkaip šiemet pasuoju  unsure.gif


o aš upėj saugesnė jaučiuosi. ežere, jeigu vėjuota lengviau apsiversti.. o ir irkluot sunkiau..
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2009 06 02, 13:17)
o aš upėj saugesnė jaučiuosi. ežere, jeigu vėjuota lengviau apsiversti.. o ir irkluot sunkiau..


as irgi upej saugiau jauciuosi, nes krantas arti biggrin.gif
ir as labai noriu siais metais su baidarem plaukti, bet irgi nerimas kyla del pilvuko. o dar su tais orais neaisku, gali susiplanuoti, o visa diena lis schmoll.gif cia jau laimes dalykas, o baloj sedet irgi ne i sveikata unsure.gif
tai ir nzn...bet LABAI noriu smile.gif
Atsakyti