Įkraunama...
Įkraunama...

Neštukė baidarėje arba kanojoje

Sveikos mergaites, 4u.gif
Kiekviena vasara viena savaitgaly praleidziame plaukdami upe baidaremis... siai metais neisimtis,- ir vel musu visa kompanija jau organizuojasi siam maloniam laiko praleidimui...
Taciau siais metais bugstauju kad teks atsisakyti sio malonumo del busimo vaikelio sveikatos.... nes busiu 3 men ....
mano viena pazystama plauke baidaremis budama 5 men,- ir nieko ... kaip tik atsigavo ir gerai praleido laisvalaiky.... gal esate kuri plaukusi baidare, kanoja kai lauketes? ir galite siuo atveju kazkaip patarti .... 4u.gif Nes sirdele baisiai spurda ir nerimauja, kad gal geriau siai metais viso sito malonumo atsisakyti ...

Atsakyti
Na aš asmeniškai nedrįsčiau plaukti.Pernai po plaukimo porą dienų paeiti normaliai negalėjau.Tai nėščiai , nors ir nedidukas nėštumas, sedėti susirietus, nenorėčiau.Manyčiau kad vienus metus galima ir paaukoti.Aišku dar ir nuo nėštumo , t.y. savijautos lb priklauso.Bet aš nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti
Aš manau, kad pramogos nereikia atsisakyti. Juk nesi ligonė. Nebent pati jautiesi silpnai ar gręsia persileidimas. Nepatarčiau plaukt 8-9 mėn, bet dabar tai drąsiai.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 06 01, 11:14)
Aš manau, kad pramogos nereikia atsisakyti. Juk nesi ligonė. Nebent pati jautiesi silpnai ar gręsia persileidimas. Nepatarčiau plaukt 8-9 mėn, bet dabar tai drąsiai.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Kuo daugiau sveiko aktyvaus poilsio nestuke.gif tuo geriau biggrin.gif Tik kaip visada nereikia persistengti ir daryti kažką per jėgą ax.gif
Atsakyti
mes niekada neplaukiame po 30 km ir pan... maks 15 km, kad pajusti plaukimo malonumo ir pasigrozeti gamta, o ne paskui verkti kad skauda nugaras ir vaikscioti susirietus..
pati jauciuosi gerai, na dar po poros savaiciu eisiu pas gydytoja ir paisteirausiu jos patarimo....
Mastau kad galbut plaukimas kanoja butu maziau rizikingas, nes tik sedeciau viduriukyje ir grozeciausi upes vaizdais...
bet tas kirminiukas viduje vistiek grauzia .... nesijauciu istizusi ir nenoriu buti porcelianine statulele, bet didvyres vaidinti irgi nesinori .... tuo metu man bus ~ 14 savaiciu
Atsakyti
puikiai žinau kaip jautiesi, nes ir aš pajutusi tą malonumą norėjau ir šiemet rizikuoti, bet visgi pabijojau gal ir gerai
jeigu pati neirkluosi smarkiai ir bus galimybė daugiau stotelių padaryt, tai kodėl gi ne, bet būtinai pasiklausk gydytojos, juk maža kas atsitiks, neduok Dieve, paskui kaltinsi save
tikiuosi gydytoja leis ir smagiai pasiplaukiosit, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalyte @ 2009 06 01, 11:48)
tikiuosi gydytoja leis ir smagiai pasiplaukiosit, sėkmės 4u.gif



dekoju 4u.gif
bet manau dar ilgai deliosiu visus pliusus ir minusus ir galimus apsisaugojimo nuo rizikos variantus...... pabandysiu isanalizuoti marsuta bei issiklausinesiu ar nera daug kliuciu ... gal tokios zinios leis blaiviai nuspresti...
Atsakyti
As pernai plaukiau budama 10 sav. nestuke.gif ir tikrai jauciausi puikiai thumbup.gif Aisku vyrui teko didesnis irklavimo kruvis, o as kiek daugiau grozejausi gamta blush2.gif ax.gif Plaukem nedideli atstuma 2 dienas ir viskas buvo super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, suradau ir man labai aktualia tema...mes kiekvienais metais plaukiam baidaremis, bet siaip vyrui pasakiau ne, bijodama bereikalingu problemu, nors vyras bande mane visaip ikalbinet, sake, tau irkluoti nereiks, galesi sau po skeciu sedet, bet nezinau nezinau.... g.gif
Dabar jau pradedu abejot ax.gif
Atsakyti
Ziuriu daug nestukiu mego si uzsiemima, tad sikarta isties kirba tas klausimas- ka daryti ir kaip kad butu saugu g.gif
ar nebandete plaukti kuri kanoja ? jos buna 3,4-vietes ... siuo atveju isties galetumei sedeti viduriukuje po skeciu ir grozetis...
bet kaip nugarytes kruvis? ar istvers?

mazee, kaip istverei ta sedejiam, vistiek sedejimas nera itin patogus kaip fotelyje...
siaip aisku galima psirupinti visokiais "pasikniukais" is storesnio parolono ....
reiks isstudijuoti marsruta turbut pirmiausia g.gif
Atsakyti
Mes kai plaukėm, tai sedejimas nekele jokiu problemu, visada issinuomodavom liemenes (ale tam, kad nenuskest smile.gif ), tam kad jas galetume po nugara pasikisti, o užpakaliui irgi i keleta siuksliu maisu isidedam miegmaisius, tai komfotras thumbup.gif
Atsakyti
as irgi kankinuos ties tuo paciu klausimu... ziuresiu kaip savijauta bus, man bus apie 11 sav. taip pat nestuke.gif labai jau norisi plaukt unsure.gif
Atsakyti