Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

Sveikos planuotojos,
ilgai skaiciau visas temeles susijusias su krikstynomis,ruosiausi, planavau. Si savaitgali ivyko ilgai laukta svente. Manau viskas pasiseke puikiai thumbup.gif , visi liko suzaveti. Aciu visoms uz nuostabias mintis, patarimus, nuorodas...
Svente ivyko sekmadieni, buvo puikus oras. Krikstyjom abu savo vaikus.
Visi susirinkom prie baznycios, isegiau visiems kaspinelius (darytus pacios).
po ceremonijos, visus vaisinom skanestais, tokiais kaip parduoda prie baznyciu per sventes (ju buvom uzsake is anksto), vaikam padalinom balionus ant koteliu su uzrasu "mano krikstynos". rasem palinkejimus ir leidom helio balionais i dangu. taip pat tuo metu vyko ir fotosesija. Fotografas Rokas is rk studijos.
Tada visi kolona vaziavom i sventes vieta. Ten scenarijus buvo panasus kaip pas daugeli,apdovanojimai krikstateviu, seneliu. spaudem kriksto tevus, kad dantys nebartsketu (torta uzsakinejau "mazojoje ragaineje" dvieju aukstu, skirtingu spalvu, pirmas ruzavas,antras zydras,su tapukais ruzavais ir zydrais ,ir vaiku vardais (tortas labai patiko), spejom profesija,skaitem pasizadejimus ir uztvirtinom vaiku kosele. Kriksto tevai laike egzamina surengta "gandru asociacijos" (deliojo vaiko vardus is daiktu, dejosi pampersus ir gere is buteliuko ir t.t), gavo sertifikatus mano gamintus.
Buvom uzsake parodomaji sakocio kepima. visi kartu issikepem sakoti ir skaniai suvalgem smile.gif
po to isdalinau visiems lauktuves. Buvau paruosusi saldainius, kalendoriukus, visiems vaikams raktu pakabukus su ju nuotraukomis. Dar visiems sveciams padovanojau tokius dalyviu diplomukus, kuriuose buvo visi sveciai (juos pafotosopinau smile.gif )
tai tokia buvo musu svente, sunku viska trumpai papasakoti smile.gif thumbup.gif
Sekmes visoms dar planuojancioms!
Atsakyti
QUOTE(ailad @ 2009 06 03, 17:45)
Sveikos planuotojos,
ilgai skaiciau visas temeles susijusias su krikstynomis,ruosiausi, planavau. Si savaitgali ivyko ilgai laukta svente. Manau viskas pasiseke puikiai  thumbup.gif , visi liko suzaveti. Aciu visoms uz nuostabias mintis, patarimus, nuorodas...



Labai sauni svente wub.gif
As irgi darau raktu pakabukus sveciams, skirtingos nuotraukytes is abieju pakabuko pusiu smile.gif Mano labai patiko smile.gif
Atsakyti
mamytes gal kuri turite issisaugojusi remeliu graziu, nes darau isakymus ir pazadus mociutems noretusi graziai ireminti. reiketu noruodeles kokios, padekite prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 06 03, 12:00)
o Vilniuje kokiu adresu tos parduotuvės yra?


zinau tik kur Siauliuos ir Birzuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 06 03, 19:06)
mamytes gal kuri turite issisaugojusi remeliu graziu, nes darau isakymus ir pazadus mociutems noretusi graziai ireminti. reiketu noruodeles kokios, padekite prasau 4u.gif

mačiau yra fotki, aš irgi kažkiek turiu bet mergaitiškų. jei neištryniau
Atsakyti
Labukas mamukai
Jungsimes ir mes prie jusu sitos nuostabios temutes ax.gif Musu mazyliu krikstynos Birzelio27, tai ne kas jau ir beloko pasiruosti doh.gif o dar niekas nedaryta doh.gif bus dveji krikstateviai, viena kriksto mamyte jauna, beveik 17, o kita laukiasi (tiek nesamoningu isitikinimu prisiskaiciau apie nescias kumas, tai net baisu doh.gif ) vos nepradejau tiketi blush2.gif daug graziu ideju prisiskaiciau, tikiuosi nebus taip jau sunku jas realizuoti blush2.gif tik laiko vis pritruksta man su dviem kleckiukais ax.gif
Atsakyti
susimasciau, garbes rastus iteikineja kriksto mamytes at mamytes? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ailad @ 2009 06 03, 18:45)
Sveikos planuotojos,
ilgai skaiciau visas temeles susijusias su krikstynomis,ruosiausi, planavau. Si savaitgali ivyko ilgai laukta svente. Manau viskas pasiseke puikiai  thumbup.gif , visi liko suzaveti. Aciu visoms uz nuostabias mintis, patarimus, nuorodas...
Svente ivyko sekmadieni, buvo puikus oras. Krikstyjom abu savo vaikus.
Visi susirinkom prie baznycios, isegiau visiems kaspinelius (darytus pacios).
po ceremonijos, visus vaisinom skanestais, tokiais kaip parduoda prie baznyciu per sventes (ju buvom uzsake is anksto), vaikam padalinom balionus ant koteliu su uzrasu "mano krikstynos". rasem palinkejimus ir leidom helio balionais i dangu. taip pat tuo metu vyko ir fotosesija. Fotografas Rokas is rk studijos.
Tada visi kolona vaziavom i sventes vieta. Ten scenarijus buvo panasus kaip pas daugeli,apdovanojimai krikstateviu, seneliu. spaudem kriksto tevus, kad dantys nebartsketu (torta uzsakinejau "mazojoje ragaineje" dvieju aukstu, skirtingu spalvu, pirmas ruzavas,antras zydras,su tapukais ruzavais ir zydrais ,ir vaiku vardais (tortas labai patiko), spejom profesija,skaitem pasizadejimus ir uztvirtinom vaiku kosele. Kriksto tevai laike egzamina surengta "gandru asociacijos" (deliojo vaiko vardus is daiktu, dejosi pampersus ir gere is buteliuko ir t.t), gavo sertifikatus mano gamintus.
Buvom uzsake parodomaji sakocio kepima. visi kartu issikepem sakoti ir skaniai suvalgem  smile.gif
po to isdalinau visiems lauktuves. Buvau paruosusi saldainius, kalendoriukus, visiems vaikams raktu pakabukus su ju nuotraukomis. Dar visiems sveciams padovanojau tokius dalyviu diplomukus, kuriuose buvo visi sveciai (juos pafotosopinau smile.gif )
tai tokia buvo musu svente, sunku viska trumpai papasakoti smile.gif thumbup.gif
Sekmes visoms dar planuojancioms!

Ar galetumet parasyti ka rasete dalyviu diplomuose? Koks mazdaug buvo tekstas? As irgi zadu kazka panasaus padaryti,bet nezinau kaip graziai apipavidalinti ta teksta blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Mūsų dukrytės krikštynos bus kitą šeštadienį. Planuoju viską pati, nes Krikštamotė laabi jauna ir nepatyrus, krikštatėvsi taip pat doh.gif Norėčiau kažkokio pvz, Krikštatėvių įsakymams. Na tarkim kaip tokio kur susukta į ritinėlį, tarsi sendinti popoeriaus.
Ir dar norėjau paklausti, kur jūs spausdinate Krikštynų laikraštukus, tuos pačius įsakymus?
Laabi laabi būčiau dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Rugsėjo mėn. fotografuosiu krikštynas, tai žinau, kad fotosesija bus dvare, leis balandžius, helinius balionus su palinkėjimais, važiuosim su karieta, na turėtų būti įdomu.
Atsakyti
Labas vakaras, mamytės
Jungiuosi prie jūsų. Ačiū už patarimus ir geras idėjas. Krikštynos jau ant nosies, o dar tiek nuveikti reikia..
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri galetu papildyti idejomis mano sarasa, pas estete planuoju uzsakyti krikstynu deze berniukui. Ir ka dar butu galima sudeti i ta deze: zinoma ten skraiste, krikstynu zvake, galbut anspaudeliai pedutes ar rankytes, ir ka dar galima ideti........................................
Atsakyti