Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

Gal kas turite BAR KODA g.gif , prireike darant lauktuviu dezute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 02, 14:37)
Nerealu  wub.gif

Man iskilo labai skubus klausimelis, kaip jus manot, ar butina berniukui ant kostiumo dar uzdeti skraiste? ar galima ir be jos?  g.gif

Manau,kad būtina,nes kunigas taria žodžius, kada reikia ją uždėti 4u.gif

QUOTE(MAVa @ 2009 06 02, 15:20)
Mamytes, o tos skraisteles kur uzrisamos po kakliuku, tai gal cia jau didesniems, o mazesniems tos kitokios, ar cia kaip kas nori? g.gif

Mano siuvėja siūna pagal vieną sukirpimą, nebent kas pageidautų kažko kitokio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 02, 12:37)
Nerealu  wub.gif

Man iskilo labai skubus klausimelis, kaip jus manot, ar butina berniukui ant kostiumo dar uzdeti skraiste? ar galima ir be jos?  g.gif


tikrai butina, nes tai kriksto rubas, nors lb priklauso nuo kunigo. Kai si savaitgali krikstyjom Palangos baz., tai kunigas, nieko neminejo apie si rubeli, ir net per apeigas nepridejo prie vaiko, taip ir pralaikem ant rankos.
O, kai ana vasara krikstyjau savo mazyle Vilniuje, pas venuoli Piju, lb nuostabus zmogus, tai kiek pamenu pridejo ant vaiko krutines ir susnekejo, apie baltus kriksto marskinelius.
o , jei skraiste bus, tai gerai,viskas bus ant vaiko wub.gif
Atsakyti
Vilnietės, užmačiau šiandien verslo dovanos graikiškus riešutus kur minėjo kažkuri mamytė pirkusi sausainius kaip riešutai. Tai mačiau ant graikiškų riešutų išrašinėtus palinkėjimus "laimės, bučinių, geros nuotaikos..." 3 Lt/ vnt
Atsakyti
sveiki,
birželio mėnesį ir mes krikštysim savo mažylę 4u.gif
po truputį ruošiuos, bet dabar užstrigau ties seneliams dovanojama lazda sad.gif gal kas galit patarti kur ją būtų galima įsigyti? g.gif geriausia būtų Klaipėdoje.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 06 02, 20:17)
sveiki,
birželio mėnesį ir mes krikštysim savo mažylę  4u.gif
po truputį ruošiuos, bet dabar užstrigau ties seneliams dovanojama lazda sad.gif gal kas galit patarti kur ją būtų galima įsigyti?  g.gif geriausia būtų Klaipėdoje.

turguj būna, kurie medinius drožinius pardavinėja. Beje čia mamkos sakė pirko pardėj kur viskas po eura mirksiukas.gif
aš seneliam kitų dovanų ieškosiu, nes pas mane jie ne tokie seni, todėl manau dėl padovanotų lazdų gal net įsižeistų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 06 02, 19:17)
sveiki,
birželio mėnesį ir mes krikštysim savo mažylę  4u.gif
po truputį ruošiuos, bet dabar užstrigau ties seneliams dovanojama lazda sad.gif gal kas galit patarti kur ją būtų galima įsigyti?  g.gif geriausia būtų Klaipėdoje.

nueikite i viena eura biggrin.gif , ten tikrai rasit,o jei norit ko nors laai šikrano, tai manau butu kokiu nors tautodailes parduotuvese bigsmile.gif
Atsakyti
aš mastau kaip čia tuos prizus kur tipo muzikinis centras - barškutis ir t.t. pakeist ne tokiais vaikiškais doh.gif kur suaugęs žmogus dės buteliuką, čiulptuką ar barškutį doh.gif tai va turiu dėl ko galvą pasukt.

Beje, aš kitaip nei visos, dariau kūminam ne pakvietimą, o prašymą būti krikšto tėvais ax.gif nes pirma reikėjo gauti jų sutikimą būti krikštątėviais, o ne pakviest į balių blush2.gif ir tekstą sukūriau atitinkamai lotuliukas.gif o jau kitiem artimiesiem vėliau išsiuntėm pakvietimus wub.gif Krikšto tėvam dar padariau "krikšto dukrytės atmintinė", kurioje sudėjau instrukcijas kaip elgtis su vaiku, įsakymus kas be ko, ir taisykles kaip auklėti vaiką (šiek tiek pakoregavau pagal save ten tas, kur subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)... Pažadėjimų korteles padariau, beliko prizų siurprizų supirkimas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 06 02, 20:17)
sveiki,
birželio mėnesį ir mes krikštysim savo mažylę  4u.gif
po truputį ruošiuos, bet dabar užstrigau ties seneliams dovanojama lazda sad.gif gal kas galit patarti kur ją būtų galima įsigyti?  g.gif geriausia būtų Klaipėdoje.


lazdu rasi bet kurioje pardweje "viskas uz 1eura"
Atsakyti
Sveiki, gal galite pagelbeti as kazkur maciau krikstynu lauktuviu dezutes padarytas, bet dabar niekur jau nerandu, gal kas kur matete? atsispausdinau ir kompe neissaugojau, o dabar nemoku sulankstyti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 02, 13:37)
Man iskilo labai skubus klausimelis, kaip jus manot, ar butina berniukui ant kostiumo dar uzdeti skraiste? ar galima ir be jos?  g.gif


kažkas kažkur rašė, kad lyg ir nebūtina, jeigu rūbai balti. bet man atrodo, kad vistiek reikia...

QUOTE(MAVa @ 2009 06 02, 14:20)
Mamytes, o tos skraisteles kur uzrisamos po kakliuku, tai gal cia jau didesniems, o mazesniems tos kitokios, ar cia kaip kas nori? g.gif


mes tai siuvamės kostiumą pas siuvėją, tai prašysim ir skraistę kad pasiūtų. tai galvoju apie kažkokį tokį variantą. bet kol kas idėjų lygmeny. man atrodo,kas kaip nori, tas taip daro.
juosta

QUOTE(Prula @ 2009 06 02, 20:38)
aš mastau kaip čia tuos prizus kur tipo muzikinis centras - barškutis ir t.t. pakeist ne tokiais vaikiškais  doh.gif kur suaugęs žmogus dės buteliuką, čiulptuką ar barškutį  doh.gif tai va turiu dėl ko galvą pasukt.


o aš galvoju paprastai padaryti: korteles su piešinukais... nu gal ne tokia atrakcija, bet pinigų bus sutaupyta ax.gif ir svečiams nereikės nereikalingų mažmožių namo vežtis...
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 02, 13:37)
Nerealu  wub.gif

Man iskilo labai skubus klausimelis, kaip jus manot, ar butina berniukui ant kostiumo dar uzdeti skraiste? ar galima ir be jos?  g.gif


Aciu uz patarimus, jau turim ir zvake, ir sijoneli ir skraiste, idarbinau mamyte savo pagalbon, tai lakste ji siandien po parduotuves rolleyes.gif
Viska ji sake pirko vienoj parduotuvelej Kaune, Vilniaus gatvej, ten visko krikstynoms yra ir nebrangiai, uz zvake su angeliuku ir sijoneli sumokejo 9 lt, o uz skraiste lygtais 22lt ar 25lt thumbup.gif

Siandien labai nuliudau suzinojus kad si sestadieni prognozuoja labai prastus ir saltus orus, o as krikstynoms nusipirkau suknute ant sleikuciu ir basutes, tai net nzn ka reiks daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelina83: 02 birželio 2009 - 22:20