Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 01, 20:41)
Dabar keramike isvykus, gris apie birzelio 10d, tada ir bandykit skambint.



ačiū už info.
Atsakyti
Kazkas ieskojo lininiu sukneliu urmo bazej.... Lininiu drabuziu maciau Taikos rampoj, na toj atnaujintoj, toj pusej, kur traukinukas stovi, tarp 5 ir 6 sandeliu yra parduotuvyte. Uzmeciau aki praeidama, tai buvo ir sukneliu, ir palaidiniu, sijonu, ir lyg vyrisku drabuziu, ir modeliai tokie idomus.....
Atsakyti
Sveikutes dar karteli,

gal ne i tema, bet gal kam prireiks, visiskai naujas, pirktas prie ausros vartu pard., atiduodu uz tiek kiek mokejau, (vaikui i taupykle)

user posted image

o taip pat galiu perleisti, su pasizadu korteles, 24 lapukai. kaip minejau, pasizadu suzaidem su daiktais, tai kartotis jau nesinorejo.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 06 01, 17:26)
tikrai taip, gariunuose galima rasti lb graziu zvakiu sijoneliu. Kaip buvo krikstyjami abu broliukai, tai nupirkau vienodus tik gelyciu sp keitesi, vienam su balta, kitam su melsva, gaila, kad nenufotkinau, is ties simpatiskos su kaspineliu ir papuosta burbuliukais, medziagyte - tinklenine. ir kaina kazkas apie 8 lt.
o zvakes graziausios tai prie ausros vartu, yra tokia spec religine parduotuvele. na gal nuotrauka ikelsiu is sventes smile.gif

Sveikos, merginos:)
Ilga laika tyliai sekiau sia tema, nes buvo labai aktuali. Dabar jau svente ivykusi, bet idomu visvien cia pasisukioti smile.gif Labai aciu visoms, pasisemiau ivairiu minciu, pasinaudojau kai kuriomis idejomis. Ikisiu ir as savo trigrasi kur ne kur, jei nepriestarausit ax.gif
Musu berniuko kriksto mama nepirko zvakutei sijono, o papuose baltu ir melsvu atlasiniu kaspineliu. Atrode tikrai graziai ir skoningai. Skraiste pirko gariunuose, parisama po kakliuku (tos kitos pasirodo tik visai maziuliams skirtos, nezinojau...), nuarde nereikalingas puosmenas ir liko baltas tiulis su melsvom juostelem. Na, taip berniukiskai, sauniai:)
Atsakyti
QUOTE(matuzi @ 2009 06 01, 23:10)
Kazkas ieskojo lininiu sukneliu urmo bazej.... Lininiu drabuziu maciau Taikos rampoj, na toj atnaujintoj, toj pusej, kur traukinukas stovi, tarp 5 ir 6 sandeliu yra parduotuvyte. Uzmeciau aki praeidama, tai buvo ir sukneliu, ir palaidiniu, sijonu, ir lyg vyrisku drabuziu, ir modeliai tokie idomus.....

Ačiū labai,važiuosiu oro_buckis.gif
Atsakyti
As jau rasiau ir dar karteli pasikartosiu, nes neberandu praitos temeles irnezinau ar kas man atsake i mano zinute. Gal galite jei ka pakartoti. buciau dekinga. Rasiau del helio balionus. Gal zinote kaip labiau apsimoketu. Ar pirkti ar paciai pustis. Girdejau, kad balionu salis nuomuoja tuos balionu putimui. aparatus Bet cia tik gandu lygije. Parasykite savo nuomone. Labai noriu tai balionais ispuosti namus.
Atsakyti
[quote=loretasb,2009 06 01, 13:02]
Man idomu kokias nuotraukas i ta knyga sudejo, juk krikstynu nuotrauku tai dar neturejo g.gif
[/quote]
Zinoma, kad ne zvereliu nuotraukas ikele lotuliukas.gif
tai rinktines nuotraukos, tai vienas , su broliu, su teveliais,seneliais, pacios graziausios nuostabiausios.
[/quote]
Rimtai?geras, o as galvojau kad zvereliu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 06 02, 00:18)
As jau rasiau ir dar karteli pasikartosiu, nes neberandu praitos temeles irnezinau ar kas man atsake i mano zinute. Gal galite jei ka pakartoti. buciau dekinga. Rasiau del helio balionus. Gal zinote kaip labiau apsimoketu. Ar pirkti ar paciai pustis. Girdejau, kad balionu salis nuomuoja tuos balionu putimui. aparatus Bet cia tik gandu lygije. Parasykite savo nuomone. Labai noriu tai balionais ispuosti namus.


Pačiam apsimoka jei pūti ne mažiau 100 balionų nes:
helis apie 140-160 Lt 5 l balionas.
skystis balionams 59 Lt
+ patys balionai mažiausiai 29 ct/vnt
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 06 02, 00:18)
As jau rasiau ir dar karteli pasikartosiu, nes neberandu praitos temeles irnezinau ar kas man atsake i mano zinute. Gal galite jei ka pakartoti. buciau dekinga. Rasiau del helio balionus. Gal zinote kaip labiau apsimoketu. Ar pirkti ar paciai pustis. Girdejau, kad balionu salis nuomuoja tuos balionu putimui. aparatus Bet cia tik gandu lygije. Parasykite savo nuomone. Labai noriu tai balionais ispuosti namus.

helio balionas 5l - 140-160 lt
skystis 59 lt
+ balionai minimum 29 ct/vnt
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 06 02, 07:21)
helio balionas 5l - 140-160 lt
skystis 59 lt
+ balionai minimum 29 ct/vnt



kuri cia firma nuomuoja helio baliona?
Idomu, Klaipedos kraste rasciau kas isnuomuotu ar is Kauno reiktu vestis g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 02 birželio 2009 - 09:06
QUOTE(estetė @ 2009 06 01, 17:07)
Paspalvinu temutę naujausia krikštynų dėžute  4u.gif


gražu wub.gif taip ir norisi ką nors vidun saugiai įdėti.


QUOTE(tra lia lia @ 2009 06 01, 17:44)
mielosios ir mielieji, turiu labai svarbu klausima, turiu mazai laiko... ar galetumet parasyti, ar turit pazistamu, draugiu, kurios netekejusios krikstijo mergaite ir veliau istekejo? prasau, lauksiu atsakymu smile.gif

QUOTE(tra lia lia @ 2009 06 01, 21:52)
atsiprasau uz klausima, bet mazdaug kokio amziaus yra Tavo krikstamote? blush2.gif

o koks turi būti ryšys?
tai gal dar svarbu ir krikštijamos pupos amžius? mirksiukas.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti