Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 22, 10:35)
Atsiprasau, ESTETE, tikrai uzmirsau kad ir jus ruosiates sventej blush2.gif  jeigu jums sudaro papildomu rupesciu del siuntinuku, tai jus nesivarginkite ir nesiuskite, rasim kitu budu !!!  cool.gif

Labai graži prisiminimų dėžutė, šaunuolė bigsmile.gif
Atsiųsiu kam žadėjau, reikia žodžio laikytis, tikiuosi rasiu, reikės vaiką kažkam palikt ir kaip išprotėjusiai lakstyt po bazes, nors aš ten tik keletą kartų buvus, tikiuosi nepasiklysiu lotuliukas.gif

QUOTE(Ups... @ 2009 06 22, 10:57)
Jei nelabai turit laiko, tai nesivarginkit 4u.gif Gal kaip nors susiorganizuosiu kaip parsivežti g.gif

Atsiųsiu mirksiukas.gif

QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 22, 11:17)
estete    smile.gif  tai mums tada nepirkit, nes tikrai nespes siuntinukas atkeliaut  unsure.gif

Gaila, kad vėlokai, šią savaitę visai neturiu laiko, darbelius dažau, lakuoju, visiems skubiai reikia doh.gif

QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 22, 12:47)
Valio valio valio!!!  thumbup.gif 

Labai smagu,kad po šventės tokia pakili nuotaika, vadinasi tikrai viskas pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 22 birželio 2009 - 12:09
Vilnietes mamytes tokiu zvakiu tikrai ras "Balionu salyje", aisku kaina ju daug didesne nei Kauno bazese, berods kainuoja 12 ar 15Lt doh.gif , bet nebus problemu su siuntimu, pati maciau, todel tikrai zinau, beje ten groja gimtadienio muzikele, tai sake galima ta siuluka nukirpt.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 22, 08:59)
Niu, va ir mes po krikstynu  biggrin.gif

labai sauni turejo buti svente wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 22, 13:43)
Vilnietes mamytes tokiu zvakiu tikrai ras "Balionu salyje", aisku kaina ju daug didesne nei Kauno bazese, berods kainuoja 12 ar 15Lt  doh.gif , bet nebus problemu su siuntimu, pati maciau, todel tikrai zinau, beje ten groja gimtadienio muzikele, tai sake galima ta siuluka nukirpt.

user posted image

user posted image

"balionu saly" ju kaina vnt 15lt doh.gif vilnietes mamytes buvau panoramoje paziuret serveteliu su krikstynu atributika bet nebuvo ju toj parduotuvej... g.gif ji vadinasi tiimari jei neklystu... g.gif bet ir gerai kad neradau nes man sesuo is londono parves serveteliu su krikstynu atributika thumbup.gif taip pat panoramoje nupirkom maziesiems auksinius kryziukus ir kaip tik toj parduotuvej kur pirkom buvo 20% nuolaida auksui tai dar 106lt sutaupem thumbup.gif toj parduotuvej kur pirkom kryziukus buvo patys graziausi...nei karopolyje nei europoje nei cupe tokiu graziu nemaciau kaip ten wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 22, 13:07)
Atsiųsiu  mirksiukas.gif

Dėkui labai. Aš tada pasimąstysiu kiek man jų reikės ir parašysiu Jums. Mūsų krikštynos rugpjūčio vidury, tai laiko dar yra smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
pernai buvau aktyvi šioje temelėje, šiemet vėl ruošiuosi krikštynoms, jau daug ką spėjau pamiršti, tad tenka skaityti viską išnaujo 4u.gif
Gal kuri turit nuorodėlę internetinio puslapio, kur įvairios raidės gražiai išpieštos, būdavo kaip traukinukas, galima iš raidžių sudėlioti vardą, niekur neberandu blush2.gif
Atsakyti
o mes jau pakrikštijom savo sūnelį rolleyes.gif

Bernardinų bažnyčioje, svečiams dar užsakėm ekskursiją - buvo labai idomu ir gražu bei galėjom pasislėpt nuo lietaus, nes lijo gan smarkiai ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Labai džiaugiuosi kartu su jumis, dru-geli ie Renatukaz1, dėl puikiai pavykusių krikštynų. Dru-geli, šauniai padirbėjote prie scenarijaus! thumbup.gif

Kreipiuosi į mamytes,kurios taip nori tų žvakučių-lotoso žiedo: jos daugiau skirtos gimtadieniui, o ne krikštynoms. doh.gif Kai užsidega žvakutės, pradeda groti muzikytė "Su gimimo diena". Tiesa, viena mamytė minėjo, jog galima nukirpti kažkokį siūliuką, kad negrotų, bet tuomet dings pusė efekto, o, be to, net nežinau, kaip jūs rasite tą siūliuką, nes mes per pirmąjį dukrytės gimtadienį kai uždegėme, tai net neradome, kaip tą muzikytę atjungti, nes pabodo klausytis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 22, 18:28)
Kreipiuosi į mamytes,kurios taip nori tų žvakučių-lotoso žiedo: jos daugiau skirtos gimtadieniui, o ne krikštynoms.  doh.gif Kai užsidega žvakutės, pradeda groti muzikytė "Su gimimo diena". Tiesa, viena mamytė minėjo, jog galima nukirpti kažkokį siūliuką, kad negrotų, bet tuomet dings pusė efekto, o, be to, net nežinau, kaip jūs rasite tą siūliuką, nes mes per pirmąjį dukrytės gimtadienį kai uždegėme, tai net neradome, kaip tą muzikytę atjungti, nes pabodo klausytis. g.gif

Susimąsčiau dėl tų žvakučių, gal sau nepirksiu, ne į temą ta muzika, o jei siūliuko nerasiu, gal tiek to rolleyes.gif
Dar paspalvinu temą krikštynų dėžute smile.gif
user posted image
Atsakyti
verysad.gif Iš skaudžios patirties: prieš keletą mėnesių krikštynoms nusipirkau saldainių-soskių. Dabar pasižiūriu - kad gi aptirpusios visos! Visiškai niekam netinkamos cry.gif Ot ir pirk žmogau anksčiau laiko. Kur aš dabar jų gausiu paskutinę savaitę? Gal kas Kaune užmatė? Pirkčiau brangesnes, kad šilumoje vėl neaptirptų. Man jų nedaug ir reikia - tik vaikų darželio auklėtojams, taip vadinamiems krikštatėvių padėjėjams. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 22, 23:03)
verysad.gif Iš skaudžios patirties: prieš keletą mėnesių krikštynoms nusipirkau saldainių-soskių. Dabar pasižiūriu - kad gi aptirpusios visos! Visiškai niekam netinkamos cry.gif Ot ir pirk žmogau anksčiau laiko. Kur aš dabar jų gausiu paskutinę savaitę? Gal kas Kaune užmatė? Pirkčiau brangesnes, kad šilumoje vėl neaptirptų. Man jų nedaug ir reikia - tik vaikų darželio auklėtojams, taip vadinamiems krikštatėvių padėjėjams. unsure.gif

Draugė sakė, kad Kauno akropolyje, jei gerai atsimenu "Saldūs majai" parduotuvėje yra. Vienetas 1Lt kainuoja, bet labai gražios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Netta @ 2009 06 22, 12:04)
Sveikutės,
pernai buvau aktyvi šioje temelėje, šiemet vėl ruošiuosi krikštynoms, jau daug ką spėjau pamiršti, tad tenka skaityti viską išnaujo  4u.gif
Gal kuri turit nuorodėlę internetinio puslapio, kur įvairios raidės gražiai išpieštos, būdavo kaip traukinukas, galima iš raidžių sudėlioti vardą, niekur neberandu  blush2.gif

Sveikute, va cia yra visokiu raidyciu, angeliuku ir pan.
http://www.hiti.dk/a...ioner index.htm

As irgi seku mergyciu pokalbius, bet pati nieko naujo neturiu, ka parasyti.... blush2.gif
Atsakyti