Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(estetė @ 2009 06 19, 23:47)
O kada krikštynos Jums, priminkit, gal aš nupirksiu ir atsiųsiu, vis tiek savo sūnelio krikštynoms važiuosiu į bazes, siuntimas kainuos 4 Lt  smile.gif
Galiu nupirkti ir Tau, dru-geli smile.gif
O ta servetėlė tai labai graži, bet negi dabar siųsit vieną, gal pasilikit, prireiks kada  rolleyes.gif



Mums krikstynos rugpjucio 15 diena, jeigu galetumet paimkit ka nors su melsvu akcentu, kad deretu musu krikstynu stalui biggrin.gif ax.gif sveciu planuojam apie 40, tad serveteliu gali buti ir daugiau....ir as noreciau tos degancios zvakutes, man reiktu kokiu 5 melsvu ar panasiu ir vienos ruzavos nes uz menesiuko kriksto dukros pirmasis gimtadienis!!! thumbup.gif o del serveteles tai man nesudaro sunkumu ja issiusti, nes pas mane ji tik nusimetys ir tiek... smile.gif as ja buvau nusipirkusi ir galvojau padaryti prisiminimu dezute su tuo angeliuku, nes tu man buvai padariusi krikstadukrai su tokio stiliaus angeliuku papuosalu dezute thumbup.gif bet neradau medines dideles dezutes ir teko pirkti kartonine, o jug ant jos neiseina... ax.gif
Atsakyti
Niu, va ir mes po krikstynu biggrin.gif bet rytas prasidejo tragiskai...nuvaziavau i kirpykla,atsisedu o ten ateina girta kirpeja ir nesupranta ka daro doh.gif suvele plaukus taip kad tik vakar issisukavau, teko likti sedeti kedeje nes tokiu laiku nedirbo ne viena kirpeja... sedejau ir verkiau cry.gif gryzau namo,pasitvarkiau kaip man reikia ir lekiau pas krikstadukra, nes laiko neturejau verkti atsisedus... oras pasitaike nuostabus !!!! thumbup.gif visas vakaras labai smagiai praejo ir idedu pasiskaityti musu scenariju... nuotraukytes idesiu veliau,nes dar neturiu smile.gif
beto noreciau padekoti ESTETEI uz krikstadukros dezute thumbup.gif ir VITALIUX uz nuostalius maiselius thumbup.gif o visa kita dariau pati ax.gif

1. Atvykstame pas Emiliją 11 val.
Vaiko aprengimas. Krikšto tetis įdeda pinigelį į batuką, kad gyvenimas būtų turtingas.
Vaiko iškėlimas per langą (iškelia tėvai ir paduoda KT), nes per slenkstį išneši - atsitiks kas blogo pakeliui. Krikšto tėtis išeidamas iš namų turi sudaužyti molinį ąsotį, kad kuo daugiau šukių būtų, tuo laimingesnis gyvenimas bus.
2. 11.20 val vykstame į bažnyčia, pakeliui vaikams dalinami saldainiai, kad būtų dosnus gyvenimas. Prieš bažnyčią dar teko visiems palypėti ant akmens - kad vaiko dantys augtų kieti ir gyvenimas tvirtas būtų.
3. Apeigos bažnyčioje, pašventiname kryžiuką kurį smeigsime Kryžių kalne,fotosesija prie bažnyčios.
4.Važiuojam į kryžių kalną (mes važiavome mikriuku), važiuojant siūloma pakelti “Emilytės” šampano vieną taurę už mažylės sėkmę, vaišinomės “Emilijos saldainiais.
5.Grįžtam namo, kūmai įneša vaiką
6.18 val. Sėdam prie stalo. Krikšto mama (aš) sakau Krikšto sakramento svarba yra didi: juo atleidžiama gimtoji nuodėmė, vaikas tampa Katalikų bažnyčios nariu, priimdamas visą katalikų dorovės, moralės ir tikėjimo tiesų mokymą. Su krikštu vaikas įvedamas į žmogaus amžinąjį gyvenimą. Tad šiandien... ( skaitau KL) Perskaitomas krikšto dokumentas ir įteikimas tėveliams KT krikšto liudijimas. .„Pakelkime Emiliją virš šio gausaus vaišių stalo, kad jos gyvenimas būtų toks turtingas ir gražus, kaip šis vaišių stalas. Mergaitė perleidžiama per rankas visų susirinkusiųjų (Kiekvienas į krikštynas pakviestas gaudavo vaikelį rankose paturėti, kad:
• gautų vaikelio šilumą ir jo gležnumą pajusti;
• palaimintų jį;
• priimtų į artimiausių žmonių tarpą.) ir atsiduria pas tėvelius. Krikšto mama paėmusi vaikelį, visų svečių akivaizdoje nuriša jam skraistę, sakydama tokius žodžius:
Baltas rūbas šventu vandeniu šlakstytas
Laimę dovanos tau nematytą.
Krikšto žvakės liepsna karšta
Ilgą kelią nušvies tavo širdyje
Nuimamas krikšto rūbas ir kartu su žvake padėdamas į saugojimo dėžutę. (balta skraistė - naują gyvenimą, skaistumą, šventumą ir tai, jog jau nuplauta gimtoji nuodėmė, žvakė, kuri simbolizuoja apšviestą žmogaus gyvenimą, sąsają su amžina šviesa, ji yra nuolatinė palydovė, tai tarsi susiliejimas su Jėzumi Kristumi. Krikšto žvakė žmogų lydi iki pat gyvenimo pabaigos tuomet ji ir baigia degti. Krikšto žvakė turi būti saugoma iki vaiko Pirmosios Komunijos, kur vėl ją uždegsite. Ne valia jos deginti kada tik panorėjus, krikšto žvakė uždegama ypatingais vaiko gyvenimo atvejais (sunki liga, vestuvės, mirtis), jos turi užtekti visam gyvenimui..
Kiekvienam gimusiam angeliukui,
Dievulis užrašo ant delno LAIMĘ,
Ant lūpų palieka MEILĘ,
Širdy – TIKĖJIMĄ, akyse – VILTĮ...
Lai visada tave, Emilyte, globoja mažas angelas sargas... ( dovanojame angeliuka)
Tėvelių žodis. Tada pirmąją taurę kelia krikšto tėtis, sveikina krikšto mamą, ji - kūdikio tėtį, o šis - mamą. Ir tik tada gali vaišintis seneliai ir visi svečiai.
7.Valgome smile.gif
8.Aš. užkandome, atsigėrėme, dabar jau sotūs ir laimingi, bet kad taip ir būtų visados mūsų kaltininkės Emilijos šeimoje dovanoju jos mamytei:
Kruopas - kad gyvenimas būtų sotus,
Muiliuką - kad švari būtų,
Pinigėlį - kad turtingas gyvenimas būtų,
Vilnones kojines – kad nesušaltų ir sveika būtų.
Cukriuko – kad saldus būtų gyvenimas.
Butelis tauriojo gėrimo, su sąlyga, kad atidarys 18 (21) metų
9.Tostas už šeimą
Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausos ir linksmumo,
tėvai turbūt sudrebintų žemės rutulį.
Jei kūdikėlio gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje,
tėvai, turbūt sukviestų visą pasaulį.
Tačiau viskas priklauso nuo tėvų rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikams..
Tad rūpinkitės savo vaikus, mylėkite ją, mokykite ir veskite doros keliu

10.Mūsų mažoji šventės kaltininkė Emilytė norėtų pasakyti keletą žodelių savo tėveliams Įsakymai tėveliams ir tuo pačiu jų paprašyti Prašymas tėveliams
AŠ noriu prisidėti prie Emilytės prašymu ir paprašyti jūsų:
Būkit jūra gerumo, švelnumo ir meilės,
Kur galėtų plukdyti mažylė laivus.
Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedus
Ji užaugtu protingu, laimingu žmogum.
Būkit jūra bekraštė, išliejusi meilę,
kur galėtu braidyti mažylė dažnai.
Ir išgirskit, Jai krikštaujant, vaikišką laimę -
Būkit savo Mažylei artimiausi draugai!!!

11.Žaidimas seneliams, po jo AŠ sakau : kadangi įvykdėte visus seneliams keliamus reikalavimus, Emilytė norėtų jums šį tą pasakyti ( perskaitau sertifikatą), prašau – jus oficialiai skelbiami Emilytės senaliais !!!!

12.Žaidimas “PASIZADU”, kose uztvirtiname, “emilytes” degtine uzgeriame
Šiandien visiems smagu, visi linksmi, bet šventė baigsis prasidės ta pati rutina...vel ginčai kas turi išvirti valgyti Emilytei, kas turi ja išvesti į lauką, kas turi su ja žaisti, nes vienai jug neįdomu, o ir tėveliai ne visada turi tam laiko. Šiandien mūsų čia daug susirinko ir mes padėsime tėveliams Emilytės gyvenimą padaryti turtingesnį, linksmesnį ir įdomesnį, tad pažaiskime tokį žaidimuką : traukiate vieną lapelį ir garsiai skaitote pažadą, kurio – patikėkit-reikės laikytis !!! užtvirtindami savo pažadą, užkąsite ir atsigersite Emilytės ruoštų vaišių!!!Pirmieji pradeda seneliai, nes jie jug nesaligiškai myli savo anūkėlę ir dėl jos gali padaryti viską....
13.Žaidimas profesijos spejimas, sudedame i paslapcių voką ir užantspauduojame
Dar vienas žaidimukas...štai lapeliai kuriuose turite parasyti savo spėjimus kuo bus ši maža graži mergytė užaugusi. Surenku ir įdedu į voka kuri reikės atplėšti mažylei baigus 12 klasių. Ir tostas užtvirtinimui
Žiūrim mes į šią mažylę ir svarstome kuo ji bus : artiste, mokslininke, daktare, o gal kokia laureate...Tačiau nepriklausomai kokios žvaiždės jai be šviestų svarbiausiai, kad viena iš jų būtų TIKRO ŽMOGAUS žvaigždė. Nors tai ne profesijos žvaigždė, bet be jos bet kas kas tampa niekuo. Pakelkime taures už tai, kad tokia žvaigždė vaikeliui visuomet rodytų kelią...
14.Linkejimu rasymas ir leidimas I ora...(kad iš dangaus jei grįžtu išsipildymo paukšte)
Mama leidžia albumą, kuriame pasirašome visi.
15.Einame į lauką leisti balionų su linkėjimais
Šampanas
16.Sodiname liepaitę
Pirmajai dukrai sodindavo liepą, antrajai – obelį, trečiajai – kriaušę, ketvirtajai – vyšnią ar slyvą. Liepa lengvai prigyja, nereikli žemei, nebijo vėjų, greit sutvirtėja ir dailiai auga. Kad ir kaip aukšta liepa auga, apatinių šakų nenumėto, lapuotos šakos nusvyra beveik ligi žemės, jei atūš lietus – yra kur pasislėpti. O kai žydi – visa medumi kvepianti. Buvo tikima, kad kvapas gelbsti nuo rūpesčių, nuo sunkumų, nuo susigraužimo.
Tad linkime šiai mergaitei augti tvirtai, dailiai, lai jos nepalaužia gyvenimo vėjai
17.Krikštatėvių spaudimas, kad mergytes dantys būtų tiesūs.
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 06 22, 08:34)
Aš irgi norėčiau tokių zvakučių  wub.gif ax.gif Ar nupirktumėt ir atsiųstumėt?

Gerai, bet daugiau niekam, nes turiu labai daug darbo, o siuntinukus pakuoti tik naktimis galėčiau tongue.gif

QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 22, 09:38)
Mums krikstynos rugpjucio 15 diena, jeigu galetumet paimkit ka nors su melsvu akcentu, kad deretu musu krikstynu stalui biggrin.gif  ax.gif  sveciu planuojam apie 40, tad serveteliu gali buti ir daugiau....ir as noreciau tos degancios zvakutes, man reiktu kokiu 5 melsvu ar panasiu ir vienos ruzavos nes uz menesiuko kriksto dukros pirmasis gimtadienis!!!  thumbup.gif  o del serveteles tai man nesudaro sunkumu ja issiusti, nes pas mane ji tik nusimetys ir tiek...  smile.gif  as ja buvau nusipirkusi ir galvojau padaryti prisiminimu dezute su tuo angeliuku, nes tu man buvai padariusi krikstadukrai su tokio stiliaus angeliuku papuosalu dezute  thumbup.gif  bet neradau medines dideles dezutes ir teko pirkti kartonine, o jug ant jos neiseina... ax.gif

Gerai, ieškosiu mirksiukas.gif Servetėlę, jei norit, galit atsiųst, tik paprastu paštu siųskit, kad nekainuotų daug smile.gif
Atsakyti
VAT TOKIA PRISIMINUMU DEZUTE PADARIAU smile.gif
user posted image

CIA FORUMO MAMYTE VITALIUX DARE,ACIU DAR KARTA thumbup.gif
user posted image

CIA KITA FORUMO MAMYTE ESTETE DARE, ACIU DAR KARTELI thumbup.gif
user posted image

VIDUS IR MUSU DOVANELES biggrin.gif
user posted image


DOVANOJOME VAIKU GLOBEJOS LURDES MERGELES STATULELE KAD MAZYLE BUTU SVEIKA, VIDUJE VANDENELIS SVENTINTAS
user posted image
Papildyta:
[quote=estetė,2009 06 22, 09:59]
Gerai, bet daugiau niekam, nes turiu labai daug darbo, o siuntinukus pakuoti tik naktimis galėčiau tongue.gif


Atsiprasau, ESTETE, tikrai uzmirsau kad ir jus ruosiates sventej blush2.gif jeigu jums sudaro papildomu rupesciu del siuntinuku, tai jus nesivarginkite ir nesiuskite, rasim kitu budu !!! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 22, 08:59)
Gerai, bet daugiau niekam, nes turiu labai daug darbo, o siuntinukus pakuoti tik naktimis galėčiau  tongue.gif

Jei nelabai turit laiko, tai nesivarginkit 4u.gif Gal kaip nors susiorganizuosiu kaip parsivežti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 19, 20:14)
Per savo sunaus krikstynas as taip pat dovanosiu sveciam po prisiminimo dovanele...dezutes darysiu pati, angeliukus jau uzsakiau ir idesiu po laimes riesuteli smile.gif kainuos tik angeliukai, dovanosiu ne kiekvienam atskirai, o seimai, porai... teveliams ir kriksto teveliams po padekos rastus ir isakymus... ir po ta pacia lauktuviu dezute  smile.gif

O kur uzsisakete angeliukus? cool.gif Gal kas zinote,kur galima rasti angeliuku,kad butu su magnetukais ant saldytuvo g.gif Labai reikia ax.gif
Atsakyti
estete smile.gif tai mums tada nepirkit, nes tikrai nespes siuntinukas atkeliaut unsure.gif
Atsakyti
gal ir man kuri atsiustu duomenis,kaip laikrastukus ir kita info meile paziureti blush2.gif
krikstynos liepos4 is pat ryto bus bigsmile.gif
Atsakyti
Mamytės, ar ruošiate svečiams krikštynų lauktuvių krepšelius, dėžutes g.gif Gal kas galite pavyzdėlį įmesti į guodele@gmail.com Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radvileee: 22 birželio 2009 - 10:07
Valio valio valio!!! thumbup.gif musu dukryte jau krikscione wub.gif viskas buvo taip nuostabu, kad net zodziais nemoku papasakoti thumbup.gif baznycioj labai graziai pakrikstijo, labai grazu pamoksla pasake, pasventino smile.gif veliau fotostudijoj taip pat viskas pavyko nuostabiai. O dar smagiau buvo, kad oras buvo kaip uzsakytas clap.gif visa svente taip pat pavyko, visi sveciai liko patenkinti. Dukryte biski pavargo , bet uzmigdziau kad truputi pamiegotu tai apie 21 val. atsikele labai geros nuotaikos soko su visais, valge torta ir tik apie 1val. uzmigo. o mes toliau sokom, linksminomes thumbup.gif Labai smagu kad svente pavyko ir tik JUSU MAMYTES deka 4u.gif 4u.gif 4u.gif viena tikrai nebuciau paruosus tokios ispudingos ir linksmos sventes mirksiukas.gif
Nuotraukytes ikelsiu po pietu, nes dabar labai daug darbo turiu viska susitvarkyt doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, jei kam reikia galiu padaryti krikstuko laikrastukus. Taip pat parasyti krikstynu scenariju. Tai tokia pigi paslaugele butu. Jei kam reikia rasykit man i az.
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 20, 21:26)
Taip, man pavyko, as jau dziaugiuosi tais angeliukais, bet bandykit telefonu, nes ji uzsikasus darbais, nieko nespeja, geriau skambinkit, tai tikrai atsakys  mirksiukas.gif




Paskambinau ir susitarėm 4u.gif . Sakė, kad tikrai turi labai daug užsakymų-forumietės užpuolė su savo prašymais lotuliukas.gif . Sakė, nespėja nei emailus rašyti smile.gif . Pasiūlė daryti angeliukus didesnius po 4 litus, nes ant jo gali užrašyti pvz. nuo Augustės 2009 07 25.
Atsakyti