Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

Sveikutės sveikutės, matau įkarštis temoje thumbup.gif ar yra kas apsiėmė globoti temelę? unsure.gif o tai nunyks g.gif
sėkmės visoms besiruošiančoms ir linkėjimai!!!!! Kantrybės !!! Mes dar foto neturim tai negaliu parodyti nieko ax.gif bet tikiuosi greit pavyks cool.gif


sėkmės 4u.gif
Atsakyti

estetė TURIU PRASYMUKA IR AS blush2.gif blush2.gif blush2.gif , KADA JUS PLANUOJAT VAZIUOT I BAZES blush2.gif AR NESUTIKTUMETE NUPIRKT IR ATSIUST MUMS STAI SIU ZVAKUCIU blush2.gif blush2.gif mamytes cia rase kad jos yra lyg ir 12 sandely, kainuoja jos 4.5 lt, tai mums kokiu 5 vnt.reiketu blush2.gif blush2.gif



QUOTE(ligita33 @ 2009 06 06, 09:50)
user posted image

paskui va sitaip issiskleidzia:
user posted image



Atsakyti
QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 21, 19:10)
estetė TURIU PRASYMUKA  IR AS  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  , KADA JUS PLANUOJAT VAZIUOT I BAZES  blush2.gif  AR NESUTIKTUMETE NUPIRKT IR ATSIUST MUMS STAI SIU ZVAKUCIU  blush2.gif  blush2.gif  mamytes cia rase kad jos yra lyg ir 12 sandely, kainuoja jos 4.5 lt, tai mums kokiu 5 vnt.reiketu  blush2.gif  blush2.gif

Gerai, nupirksiu, kad tik rasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2009 06 21, 11:38)
Man iškilo klausimas dėl tų angeliukų  blush2.gif  Gražūs be galo jie, tik man klausimėlis, kam juos dovanojate? Ar krikšto tėvams? Ar krikšto tėvai vaikams?  blush2.gif


gal kaip kas. šiaip tai dauguma turbūt dovanoja visoms svečių poroms.

Estete, o kur tiksliau tos žvakutės 12 sandėly? aš kai buvau, tai nesugebėjau rast. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 21, 20:32)
gal kaip kas. šiaip tai dauguma turbūt dovanoja visoms svečių poroms.

Estete, o kur tiksliau tos žvakutės 12 sandėly? aš kai buvau, tai nesugebėjau rast.  unsure.gif

Aš dar nebuvau, nežinau kur jos, reikia ligitos33 klaust, ku-kūūūū ploja.gif
Atsakyti
Kokios gražios žvakės bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 21, 18:32)
gal kaip kas. šiaip tai dauguma turbūt dovanoja visoms svečių poroms.

Estete, o kur tiksliau tos žvakutės 12 sandėly? aš kai buvau, tai nesugebėjau rast.  unsure.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Ir as noriu tokiu lotoso zvakiu jei kainyte tik po 4,5 lt. blush2.gif Ar man kas atsiustu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 21, 19:16)
Gerai, nupirksiu, kad tik rasčiau smile.gif

sveikutes. sakykit kokiose cia bazese? kauno gal? g.gif
Papildyta:
QUOTE(deimi @ 2009 06 21, 23:18)
Ir as noriu tokiu lotoso zvakiu jei kainyte tik po 4,5 lt.  blush2.gif Ar man kas atsiustu  wub.gif

sveikos 4u.gif sakykit cia kauno bazese galima tokiu groziu rast? g.gif
Atsakyti
vitaliux rase taip, kur yra tos zvakutes "bijau sumeluot bet lyg 12 sandelys... ten viokio "gėrio " pilna... lyg gaubliai - staliukai buvo jame... Keramikinis dramblys prie įejimo gėlių vazonui padėti stovėjo baltas..."

p.s. musu krikstynos liepos 4d. estete kada Jus zadat vaziuot i bazes ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sniegena*: 21 birželio 2009 - 22:21
QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 22, 00:20)
vitaliux    rase taip, kur yra tos zvakutes "bijau sumeluot bet lyg 12 sandelys... ten viokio "gėrio " pilna... lyg gaubliai - staliukai buvo jame... Keramikinis dramblys prie įejimo gėlių vazonui padėti stovėjo baltas..."

p.s. musu krikstynos liepos 4d. estete kada Jus zadat vaziuot i bazes ?  blush2.gif

Šią savaitę nevažiuosiu, kitą planuoju, bet Jums, tikriausiai, per vėlu, nes nenueis siuntinukas taip greitai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 21, 18:16)
Gerai, nupirksiu, kad tik rasčiau smile.gif

Aš irgi norėčiau tokių zvakučių wub.gif ax.gif Ar nupirktumėt ir atsiųstumėt?
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 21, 18:16)
Gerai, nupirksiu, kad tik rasčiau smile.gif

Aš irgi norėčiau tokių zvakučių wub.gif ax.gif Ar nupirktumėt ir atsiųstumėt?
Atsakyti