Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(dani @ 2009 06 20, 17:30)
i baznycia iejom visi, tada mes teveliai ir kriksto tevai nuejom pas kuniga, o sveciai lauke baznycioje  mirksiukas.gif


aciuks.gif
Atsakyti
Esu būsima krikštamotė, tad perskaičiau viską labai sąžiningai smile.gif

Daug puikių idėjų radau, ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Gal kas atsimena dainušką, kai dainuoja svečiai spausdami krikštatėvius ir kartu ,prašydami atnešti kūmos tortą, o krištatėvio prašo šampano. Niekur neberandu, kur mačiau. Būtų ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2009 06 18, 23:39)
matau ieskote helio duju, tai siaulietem galiu pasiulyti nuvaziuoti i niuklona ( ivaziavus pro ivaziavima iskart po desine puse), ten yra imone Elmemesser (lyg taip rasosi) , kuri prekiauja helio dujom, tai mes is ten buvom pasieme, kainos nepamenu tiksliai bet lyg 100lt buvo uz dideli baliona ir uzstata reikejo palikti 200lt, kad grazinsi jiems tuscia. o kai ieskojom per parduotuves tai lyg uz maza balionuka norejo 50lt, kurio uztenka vos keliems balionams...
labai neaiskiai kazkaip as cia parasiau, bet tikiuosi supratote blush2.gif


o kiek mazdaug balionu didesniu iseina ispust su tuodideliu helio duju balionu?
Kaune vakar Savanoriu prospekte esancioje Hyper Maximoj, Balionu salis ar kaip ten vadinas klausiau tai tokiu dalyku neturi ir nenuomuoja, o pas juos 1 balionas didesnis kainuoja 8 litus! blink.gif Bet dukra issireikalavo 2, 1 sau kita broliui doh.gif dar paklausiqau kada jie pripusti, sake ka tik...ir nujauciau kad melavo..nes vakareau abu "uzlinko", arba senai pripusti buvo arba neimpregnuoti..na tuo spec. skystumeliu smile.gif
Atsakyti



QUOTE(estetė @ 2009 06 19, 22:47)
O kada krikštynos Jums, priminkit, gal aš nupirksiu ir atsiųsiu, vis tiek savo sūnelio krikštynoms važiuosiu į bazes, siuntimas kainuos 4 Lt  smile.gif
rolleyes.gif

krikstynos musu liepos 25d ax.gif

QUOTE(egidan @ 2009 06 20, 09:41)
Keletas yra Panoramoje, nepamenu tiksliai parduotuvės pavadinimo (einant nuo rimi pro Soprano ledus, ties pakilimu į antrą aukštą po dešine puse; joje yra įvairiausių dalykėlių; pačias krikštynom skirtas servetėles mačiau ne prie visų gale parduotuvės, o per vidurį prie vaikams skirtų)

reiks nuvaziuoti paziureti.jeigu ten nerasiu patinkanciu tai prasysiu estete kad nupirktum ir atsiustum... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoska @ 2009 06 20, 15:38)
Gal kam teko susisiekti su šita meninke? Nes man kazko neatrašo email? verysad.gif  Gal pasikeitę duomenys?
Ačiū  4u.gif


Taip, man pavyko, as jau dziaugiuosi tais angeliukais, bet bandykit telefonu, nes ji uzsikasus darbais, nieko nespeja, geriau skambinkit, tai tikrai atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mkristi @ 2009 06 20, 18:14)
Gal kas atsimena dainušką, kai dainuoja svečiai spausdami krikštatėvius ir kartu ,prašydami atnešti kūmos tortą, o krištatėvio prašo šampano. Niekur neberandu, kur mačiau. Būtų ačiū.

mums ta linksma dainuska sudainavo muzikantas, gaila kad zodziu nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mkristi @ 2009 06 20, 19:14)
Gal kas atsimena dainušką, kai dainuoja svečiai spausdami krikštatėvius ir kartu ,prašydami atnešti kūmos tortą, o krištatėvio prašo šampano. Niekur neberandu, kur mačiau. Būtų ačiū.

Kumu spaudimas- kai krikstateviai sedi vienas salia kito, o visi sveteliai is sonu juos stumia,spaudzia,dainuodami 'girdejau kūmute, miestely buvai.... miestely buvai, pyragą pirkai..." ir tuomet krikšto mama atneša savo tortą. Po to dainuoja krikšto tėveliui ir prašo šampano. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2009 06 20, 22:50)
Kumu spaudimas- kai krikstateviai sedi vienas salia kito, o visi sveteliai is sonu juos stumia,spaudzia,dainuodami 'girdejau kūmute, miestely buvai.... miestely buvai, pyragą pirkai..." ir tuomet krikšto mama atneša savo tortą. Po to dainuoja krikšto tėveliui ir prašo šampano. smile.gif


Labai ačiū, pagelbėjote
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 20, 22:46)
krikstynos musu liepos 25d ax.gif
reiks nuvaziuoti paziureti.jeigu ten nerasiu patinkanciu tai prasysiu estete kad nupirktum ir atsiustum... blush2.gif

Sutarta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes, niu as irgi jau atrodo ir nakti pabudusi mastau del krikstynu...noriu grazios sventes ir linksmos....Tiek begalybe ideju prisirinkau...lieka tik viska sugrupuoti.Bet vat norejau paklausti, ar imanoma gauti duomenis krikstynu ideju albumiuko?O gal ir gmail'o duomenis butu imanoma gauti?Norisi dar aki uzmest ir i nuotraukas ivairias. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Pas mane irgi minčių milijonas, abu mažylius krikštysim liepos 11 dieną, idėjų turiu, bet kažkokio tikro "plano" dar ne doh.gif o dar visokios smulkmenėlės wub.gif

Bent jau bažnyčia ir vieta pietums užsakyta tongue.gif

Man iškilo klausimas dėl tų angeliukų blush2.gif Gražūs be galo jie, tik man klausimėlis, kam juos dovanojate? Ar krikšto tėvams? Ar krikšto tėvai vaikams? blush2.gif
Atsakyti