Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Donata87 @ 2009 06 19, 21:22)
vilnietes mamytes (jau klausiau bet pakartosiu klausima) gal kuri matet ar zinot kur galima vilniuje rasti serveteliu su krikstynu atributika? g.gif labai reikia... verysad.gif


visokiu serveteliu yra Nijoles dekupazo studijoje. Staneviciaus gatveje. http://dekupazostudija.lt/ tiesa kainu nezinau
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2009 06 19, 21:26)
Gal galima apie ta laimes riesuteli placiau?



tai ant graikinio riesuto isdeginti palinkejimai, pvz.: laimes, sveikatos, dziaugsmo ir t.t. tiesa visu ju neatsimenu, bet ju yra apie 15 skirtingi uzrasu smile.gif

kazkur anksciau ir nuotraukyte buvau idejusi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 19 birželio 2009 - 21:22
QUOTE(estetė @ 2009 06 19, 21:28)

Deja, nežinau kur yra pakeliais Vilniuje...bet vienetais pardavinėja visos dekupažo priemonių parduotuvės, tik viena servetėlė ten apie 1Lt kainuoja  smile.gif

zinau kad dekupazo parduotuvese pardavineja ir vieneto kaina 1lt... verysad.gif gan brangoka.... doh.gif

QUOTE(olga25 @ 2009 06 19, 21:57)
visokiu serveteliu yra Nijoles dekupazo studijoje. Staneviciaus gatveje. http://dekupazostudija.lt/ tiesa kainu nezinau

sitoj studjoj irgi bus ne maziau nei po 1lt uz vnt doh.gif
nejaugi teks del serveteliu vaziuoti i kauno bazes doh.gif na bet neapsimoka vien del ju vaziuoti i kauna... verysad.gif
Atsakyti
Man irgi reiktu serveteliu, gal galetu kokia gera mamyte nupirkti ir atsiusti, zinoma uz viska sumokesiu, nes man labai nepatogu is Joniskio vaziuoti vien del serveteliu ax.gif

Gal yra daugiau tokiu kaip as ??? ax.gif blush2.gif
Papildyta:
Beje liko man viena servetele skirta dekupazui. Visiskai nauja galiu padovanoti...
ESTETE, gal reikia? zinau jog tuo uzsiemi biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 19 birželio 2009 - 21:25
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 19, 23:20)
zinau kad dekupazo parduotuvese pardavineja ir vieneto kaina 1lt... verysad.gif gan brangoka.... doh.gif
sitoj studjoj irgi bus ne maziau nei po 1lt uz vnt doh.gif
nejaugi teks del serveteliu vaziuoti i kauno bazes doh.gif na bet neapsimoka vien del ju vaziuoti i kauna... verysad.gif

O kada krikštynos Jums, priminkit, gal aš nupirksiu ir atsiųsiu, vis tiek savo sūnelio krikštynoms važiuosiu į bazes, siuntimas kainuos 4 Lt smile.gif

QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 19, 23:31)
Man irgi reiktu serveteliu, gal galetu kokia gera mamyte nupirkti ir atsiusti, zinoma uz viska sumokesiu, nes man labai nepatogu is Joniskio vaziuoti vien del serveteliu  ax.gif

Gal yra daugiau tokiu kaip as ??? ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
Beje liko man viena servetele skirta dekupazui. Visiskai nauja galiu padovanoti...
ESTETE, gal reikia? zinau jog tuo uzsiemi biggrin.gif

user posted image

Galiu nupirkti ir Tau, dru-geli smile.gif
O ta servetėlė tai labai graži, bet negi dabar siųsit vieną, gal pasilikit, prireiks kada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 19, 21:20)
zinau kad dekupazo parduotuvese pardavineja ir vieneto kaina 1lt... verysad.gif gan brangoka.... doh.gif
sitoj studjoj irgi bus ne maziau nei po 1lt uz vnt doh.gif
nejaugi teks del serveteliu vaziuoti i kauno bazes doh.gif na bet neapsimoka vien del ju vaziuoti i kauna... verysad.gif

bazej vakar buvau tai tik dvieju rusiu su angeliukais serveteles po 4,2 lt. (pokelyje berods 20 vnt.)

QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 19, 21:31)
Man irgi reiktu serveteliu, gal galetu kokia gera mamyte nupirkti ir atsiusti, zinoma uz viska sumokesiu, nes man labai nepatogu is Joniskio vaziuoti vien del serveteliu  ax.gif

Gal yra daugiau tokiu kaip as ??? ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
Beje liko man viena servetele skirta dekupazui. Visiskai nauja galiu padovanoti...
ESTETE, gal reikia? zinau jog tuo uzsiemi biggrin.gif

user posted image

va tokios beveik kaip foto ir kitos su angeliukais mažesniais skraidančiais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 20 birželio 2009 - 08:26
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 19, 21:22)
vilnietes mamytes (jau klausiau bet pakartosiu klausima) gal kuri matet ar zinot kur galima vilniuje rasti serveteliu su krikstynu atributika? g.gif labai reikia... verysad.gif


Keletas yra Panoramoje, nepamenu tiksliai parduotuvės pavadinimo (einant nuo rimi pro Soprano ledus, ties pakilimu į antrą aukštą po dešine puse; joje yra įvairiausių dalykėlių; pačias krikštynom skirtas servetėles mačiau ne prie visų gale parduotuvės, o per vidurį prie vaikams skirtų)
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 19, 18:26)
na ko jūs čia piktinatės smile.gif. kas nori, tas dovanoja, kas nenori- nedovanoja. Negi manot, kad jeigu sukritikuosit šią idėją, tai tie, kas norėjo dovanot, apsigalvos?  rolleyes.gif

as nesipiktinu, tik bandau suprasti biggrin.gif kaledu metas kai dovanos visiems dovanojamos... o kodel per krikstynas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 12:58)
Rackiene, va tokie angeliukai, foto pasiskolinau is senesnes temos ax.gif
user posted image


Gal kam teko susisiekti su šita meninke? Nes man kazko neatrašo email? verysad.gif Gal pasikeitę duomenys?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
vis paskaitau, bet pritruksta laiko parasyti ax.gif musu svente jau kita sestadieni blink.gif saldainukai padaryti, medeliai beveik paruosti, juos dovanosim krikstamotem, kad saldesnis kriksto mamos kelias butu ax.gif o krikstateviams dovanosim pi bonke su uzrasu, atidaryti per vaiko 21 gim ax.gif dar mociutem ir seneliui nieko neturiu doh.gif krikstateviu isakymus dariau pati per imikimi ir atspausdinau ant slidaus popieriaus tai tik ant tokiu paprastu remeliu priklijavau ir atrodo thumbup.gif dar liko krikstuka pabaigti na ir aisku ateinanti savaite visokiu vyniotiniu ir tt ruosimas, nes svente bus namie, kieme rolleyes.gif
O kaip ten tas zaidimas zaidziasi su klausimais ir atsakymais blush2.gif
Ia gal butu galima gauti prisijungimo duomenis prie fotki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele: 20 birželio 2009 - 14:54
O man iskilo toks klausimas-kai nuvaziuojam i baznycia,tai ar teveliai,ar kriksto teveliai eina pas kuniga ar kunigas pasitinka pats? unsure.gif Ar paprasciausiai visi ieina i baznycia?Nors jau antra krikstysim -nu nepamenu nieko doh.gif Nesinori apsikvailint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2009 06 20, 16:19)
O man iskilo toks klausimas-kai nuvaziuojam i baznycia,tai ar teveliai,ar kriksto teveliai eina pas kuniga ar kunigas pasitinka pats? unsure.gif Ar paprasciausiai visi ieina i baznycia?Nors jau antra krikstysim -nu nepamenu nieko doh.gif Nesinori apsikvailint doh.gif

i baznycia iejom visi, tada mes teveliai ir kriksto tevai nuejom pas kuniga, o sveciai lauke baznycioje mirksiukas.gif
Atsakyti