Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 06 01, 12:51)
taip tikari sutinku kad kotrynoj kainos ryskiai ispustos, nes pati buvau pasizalgyti  schmoll.gif. pati buvau gariunuose ir truputi pasiziurinejau tokiu dalykeliu, tai sakkau tikrai yra is ko pasirinkti ir kainos visai normalios. galima kas nori kukliau o kas nori tai ir brangiau ras  mirksiukas.gif . sekmes beieskant jei rasit ka grazaus ir nebrangaus butinai parasykite ax.gif  kartais gali prireikti 4u.gif


tikrai taip, gariunuose galima rasti lb graziu zvakiu sijoneliu. Kaip buvo krikstyjami abu broliukai, tai nupirkau vienodus tik gelyciu sp keitesi, vienam su balta, kitam su melsva, gaila, kad nenufotkinau, is ties simpatiskos su kaspineliu ir papuosta burbuliukais, medziagyte - tinklenine. ir kaina kazkas apie 8 lt.
o zvakes graziausios tai prie ausros vartu, yra tokia spec religine parduotuvele. na gal nuotrauka ikelsiu is sventes smile.gif
Atsakyti
mielosios ir mielieji, turiu labai svarbu klausima, turiu mazai laiko... ar galetumet parasyti, ar turit pazistamu, draugiu, kurios netekejusios krikstijo mergaite ir veliau istekejo? prasau, lauksiu atsakymu smile.gif
Atsakyti
NORĖJAU PAKLAUSTI AR KURI NORS DĖL ANGELIUKŲ PRISISKAMBINO d.sVILIENEI?
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 01, 12:55)
Labai prasau pasakykit kur Vilniuje rasti nebrangiai nusipirkti kriksto zvakei ta vadinama "sijoneli'? nes buvau "Kotrynoj" tai ten kainos labai ispustos ir zvakiu ir kitos atributikos  g.gif


Aciu uz info, ryt reiks nulekti gal paieskoti tos parduotuveles prie Ausros vartu, o jei ten nerasiu tai i gariunus teks lekti, nes dar nei zvakes, nei "sijonelio" neturiu, o krikstynos jau si sestadieni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelina83: 01 birželio 2009 - 17:49
QUOTE(tra lia lia @ 2009 06 01, 16:44)
mielosios ir mielieji, turiu labai svarbu klausima, turiu mazai laiko... ar galetumet parasyti, ar turit pazistamu, draugiu, kurios netekejusios krikstijo mergaite ir veliau istekejo? prasau, lauksiu atsakymu smile.gif

taip, as krisktinau mergyte pries 10m. ir esu sekmingai istekejusi beveik 3m.cia tik prietaras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 01, 18:07)
taip, as krisktinau mergyte pries 10m. ir esu sekmingai istekejusi beveik 3m.cia tik prietaras  lotuliukas.gif


ziaurus paprotys kazkoks g.gif na tokio dar negirdejau, blush2.gif gerai kad musu krikstamote ne lietuvoje ir dar netekejusi tai ir isigasti gali blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tra lia lia @ 2009 06 01, 17:44)
mielosios ir mielieji, turiu labai svarbu klausima, turiu mazai laiko... ar galetumet parasyti, ar turit pazistamu, draugiu, kurios netekejusios krikstijo mergaite ir veliau istekejo? prasau, lauksiu atsakymu smile.gif

aš pakrikštijau sesers mergytę prieš vestuves ir sėkmingai jau 5 metus ištekėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 06 01, 17:47)
NORĖJAU PAKLAUSTI AR KURI NORS DĖL ANGELIUKŲ PRISISKAMBINO d.sVILIENEI?


Dabar keramike isvykus, gris apie birzelio 10d, tada ir bandykit skambint.
Atsakyti
ZUVEDRA, labai Tau aciu clap.gif clap_1.gif sunglasses2.gif ok.gif good.gif victory.gif ploja.gif
Papildyta:
PRULA, tikrai labai aciu, Jus man labai padejot 4u.gif biggrin.gif cool.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 01, 12:55)
Labai prasau pasakykit kur Vilniuje rasti nebrangiai nusipirkti kriksto zvakei ta vadinama "sijoneli'? nes buvau "Kotrynoj" tai ten kainos labai ispustos ir zvakiu ir kitos atributikos  g.gif

savaitgali buvau gariunuose ir abiem smaziesiems po 13lt nupirkau labai grazias ilgas, storas zvakes ant vienos mergyte meldziasi prie kryziaus o ant kitos berniukas smile.gif taip pat ir sijonelius zvakems nupirkau po 5lt, skraiste mazajai uz 15lt, juostele ant galvytes uz 5lt ir savo mazajam medziaga lininiam krikstynu kostiumeliui smile.gif viskas pigiau yra gariunu senam turguj, na ten prie pat kur autobusai stovi,kurie zmones veza.bet reikia anksciau kokiai 9h jau ten but nes ten didmenininkai ir jie anksti isvaziuoja bet parduoda prekes ir po viena mirksiukas.gif

QUOTE(evelina83 @ 2009 06 01, 18:48)
Aciu uz info, ryt reiks nulekti gal paieskoti tos parduotuveles prie Ausros vartu, o jei ten nerasiu tai i gariunus teks lekti, nes dar nei zvakes, nei "sijonelio" neturiu, o krikstynos jau si sestadieni  doh.gif

kiek zinau ten lenku parduotuvyte ir ant visu zvakiu lenkiski uzrasai... g.gif jeigu apie ta pacia parduotuvyte kalbam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tra lia lia @ 2009 06 01, 17:44)
mielosios ir mielieji, turiu labai svarbu klausima, turiu mazai laiko... ar galetumet parasyti, ar turit pazistamu, draugiu, kurios netekejusios krikstijo mergaite ir veliau istekejo? prasau, lauksiu atsakymu smile.gif

g.gif Ir aš esu iš tų, kurios netekėjusios krikštijo mergaitę, o taip pat ir mano sesė, vyro sesė, kelios mano draugės. Ir visos po to ištekėjo. wub.gif
Atsakyti
ONELE, labai aciu, tikrai esu Jums visoms labai dekinga thumb_yello.gif yahoo.gif ok.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 06 01, 19:18)
ziaurus paprotys kazkoks  g.gif na tokio dar negirdejau,  blush2.gif gerai kad musu krikstamote ne lietuvoje ir dar netekejusi tai ir isigasti gali blink.gif

atsiprasau uz klausima, bet mazdaug kokio amziaus yra Tavo krikstamote? blush2.gif
Atsakyti