Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Onelė @ 2009 06 17, 15:09)
bigsmile.gif Laba dienelė. Norėjau paklausti, gal kuri matėte Kauno urmo bazėje drugelių pirkti? Kažkuriame sandėly, žinau, yra supakuotų dėžutėmis, gaunasi visai nebrangiai. Bet per tą lakstymą dabar jau nebeatgaminu, kuriame sandėly mačiau.  g.gif


aš mačiau, berods 11 sandėly. Ten reklama yra apie floristikos saloną, žalia tokia, prie sandėlio durų. Tai ta moteris ne tik puokštėm prekiauja, bet ir daug drugelių turi ir paukščiukų visokių.
Atsakyti
O mes pirkome paprastus balionus, kuriuos norejau paleisti upe, kad jie nuplauktu... Taciau mano nuostabai jie pakilo i dangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte111 @ 2009 06 17, 21:13)
O mes pirkome paprastus balionus, kuriuos norejau paleisti upe, kad jie nuplauktu... Taciau mano nuostabai jie pakilo i dangu smile.gif


gal vėjuota diena pasitaikė. prie vandens dažnai vėjo daugiau būna. smile.gif
Atsakyti
mes per savo mazosios norejom paprastus balionus leisti, tai nekilo schmoll.gif

nusiunciau i gmail ka tik iskepta laikrastuka, gal kam pravers, nors visos idejos is sm blush2.gif .
Atsakyti
sveikos gal kas mokate kaip reikia uzdeti muzika power poite kad visa laika grotu? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Lolita2 @ 2009 06 17, 12:58)
Beskaitant temą, kilo dar vienas klausimukas: o tuos krikštynų saldainius su fotonuotrauka ant popieriuko kur gamina? ar jūs tik popieriukus atsispausdinat ir pervyniojat  g.gif ?


Labutis,

nežinau kaip kitos, tačiau sau aš asmeniškai atsispausdinu ant popieriaus lazeriniu spalvotu spausdintuvu ir pervynioju tarkim Extra saldainius. Šie saldainiai pigūs ir be to jų viduje yra dar popierėlis su folija, tad jei popierius plonesnis nepersigeria ir lengviau vynioti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei wub.gif Man iškilo toks klausymumas, per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei wub.gif Man iškilo toks klausymumas, per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei wub.gif Man iškilo toks klausymumas, per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei wub.gif Man iškilo toks klausymukas: per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(radvileee @ 2009 06 18, 07:37)
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei  wub.gif Man iškilo toks klausymukas: per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai  blush2.gif


mes tai iš namų išleidžiam tik su krikštatėviais ir seneliais, o prie bažnyčios susitinkam su visais likusiais svečiais. ir po to jau visur kartu su jais- fotosesija gamtoj ir balius.
Atsakyti
QUOTE(radvileee @ 2009 06 18, 07:37)
Sveikos mamytės. Visos taip gražiai ruošiatės krikštynų šventei  wub.gif Man iškilo toks klausymukas: per krikštynas į bažnyčią važiuoja visi svečiai ar tik tėvai ir krikštatėviai  blush2.gif


Na,kai savo dukra krikstijom, tai i baznycia vaziavom tik teveliai ir kriksto teveliai,kadangi is po baznycios vaziavom i fotosesija,kuri truko 2val.O ka tada sveciams veikti?Todel jie rinkosi iskart i restorana smile.gif

O siose kai buvome krikstateviais, tai i baznycia rinkosi visi sveciai, nes iskart po apeigu buvo balius.....
Atsakyti