Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

sveikos mamytes 4u.gif trumpam buvau jus palikusi, nes truputi buvau isvykusi.
bet jau vel sugriztu i jusu pokalbius mirksiukas.gif siandiena vazinejau ir ieskojau kas galetu pigiausiai isnuomoti helio duju baliona, nes mes noretume patys balionus pripusti, bet deja nieko gero "nepesem" kainos nerealiai dideles.
siaip jau beveik viska esu pasidariusi o musu krikstynos rugpjucio 1 diena. tad laiko dar turime. dar sugalvojau kad gal reiktu pasigaminti vadinama gandru diploma. viska darau pati nes musu krikstateviai siuo metu ne lietuvoje, bet tas ruosimasis suteikia daug dziaugsmo, kad visiems butu smagu wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
sestadieni krikstijomes smile.gif svente buvo puiki ir tik jusu deka, nes butent is cia semiausi savo sventei ideju... ax.gif ACIU
be viso to ka radome siame psl (laikrastukai, isakymai, ypatingai patike sveciams sunelio saldainiukai ir t.t.) mes dar buvom uzsisake laiva, kuriuo plaukeme Nemunu.. Taip pat buvome ant tilto nuo kurio leidome i dangu balionus, taciau pries tai buvom sugalvoje zaidima: pusdami balionus varzesi seneliai, kuris greiciau pripus balionus, veliau mociutes ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 06 16, 22:04)
sveikos mamytes  4u.gif  trumpam buvau jus palikusi, nes truputi buvau isvykusi.
bet jau vel sugriztu i jusu pokalbius  mirksiukas.gif siandiena vazinejau ir ieskojau kas galetu pigiausiai isnuomoti helio duju baliona, nes mes noretume patys balionus pripusti, bet deja nieko gero "nepesem" kainos nerealiai dideles.
siaip jau beveik viska esu pasidariusi o musu krikstynos rugpjucio 1 diena. tad laiko dar turime. dar sugalvojau kad gal reiktu pasigaminti vadinama gandru diploma. viska darau pati nes musu krikstateviai siuo metu ne lietuvoje, bet tas ruosimasis suteikia daug dziaugsmo, kad visiems butu smagu wub.gif

mes irgi helio duju ieskom ax.gif gal kuri mamyte rado kur nors pigiau nei buna ten visokiose "balionu salyse" ar "Party line" ax.gif
Atsakyti
ooo, ele gera idėja varžytis senialiams ir močiutėms.dar galima padaryti kokias bendras jų varžybas už superinį prizą, pzv kuri pora senelių laimi tiems atitenka prizas-savaitgalis su anūkėliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 17, 11:14)
ooo, ele gera idėja varžytis senialiams ir močiutėms.dar galima padaryti kokias bendras jų varžybas už superinį prizą, pzv kuri pora senelių laimi tiems atitenka prizas-savaitgalis su anūkėliu lotuliukas.gif

Geras prizas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes taip pat ruošiames sūnelio krikštynoms, kurios vyks liepos 25 d. Tad patarimų, kaip suorganizuot šventę semsiuos čia smile.gif Todėl iš anksto už juos visoms dėkoju 4u.gif Gal ir pati kuom nors galėsiu jums padėti.
Norėjau paklausti dėl balionų. Ar būtina pirkti helio balionus? O paprasti balionai į dangų nepakiltų?
Papildyta:
QUOTE(jovute @ 2009 06 15, 21:17)
prisidedu prie temeles. Musu sunelio krikstynos jau liepos 4 diena, sakom ilgas savaitgalis tai ilgai galesim svesti  drinks_cheers.gif . As jau pasiruosiau beveik viska, dar liko keletas smulkmenu.  galiu ir ikelti savo scenariju jei kam idomu.



Būčiau labai dėkinga, jei įkeltumėte scenarijų. Galite ir į AŽ, arbe į el paštą: lolinan@gmail.com
Papildyta:
Beskaitant temą, kilo dar vienas klausimukas: o tuos krikštynų saldainius su fotonuotrauka ant popieriuko kur gamina? ar jūs tik popieriukus atsispausdinat ir pervyniojat g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolita2: 17 birželio 2009 - 11:45
Taigi ir mes is po krikstynu 4u.gif
Pirmiausia zemai lenkiuosi prie Jus visas, kadangi Jusu visu deka svente buvo nepakartojama ir ispudinga 4u.gif Mes buvom krikstotevai, kadangi teveliai nieko nesiruose, tai as viska paemiau i savo rankas...ir gavosi super thumbup.gif Viska suorganizavau pati - pradedant dekoracijomis, baigiant zaidimais.....ir esu laiminga,nes viskas pavyko,o svarbiausia visi buvo nustebe ir be galo dekojo uz tokia nuostabia svente doh.gif
Todel imkite visas idejas is sitos temeles.....
Didelis ACIU zavingai ir Vitaliux, bei estetei uz super darbelius (estete, per velai pastebejau Jusu darbelius,bet jie super,vistiek kada uzsisakysiu mirksiukas.gif )

Sekmes visoms besiruosiancioms.....
Is tikro dar noreciau pakartoti sia svente doh.gif

P.S jei kas pageidaus, galesiu konkreciau aprasyti kaskaip vyko rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Lolita2 @ 2009 06 17, 12:58)
Sveikos  4u.gif  Mes taip pat ruošiames sūnelio krikštynoms, kurios vyks liepos 25 d. Tad patarimų, kaip suorganizuot šventę semsiuos čia  smile.gif Todėl iš anksto už juos visoms dėkoju  4u.gif Gal ir pati kuom nors galėsiu jums padėti.
Norėjau paklausti dėl balionų. Ar būtina pirkti helio balionus? O paprasti balionai į dangų nepakiltų?
Papildyta:
Būčiau labai dėkinga, jei įkeltumėte scenarijų. Galite ir į AŽ, arbe į el paštą: lolinan@gmail.com
Papildyta:
Beskaitant temą, kilo dar vienas klausimukas: o tuos krikštynų saldainius su fotonuotrauka ant popieriuko kur gamina? ar jūs tik popieriukus atsispausdinat ir pervyniojat  g.gif ?


Del krikstynu saldainiu- kreipkites i zavinga1, ji viska padaro (1psl atsidarykit), as asmeniskai dariau sokoladus, na man graziau ir ispudingiau atrodo......panaudojau kaip stalo dekoracija,o paskui sveciai pasieme prisiminimui kas norejo smile.gif
Atsakyti
LAAAAAAAAABAI laukiam IZABELEE tavo detalaus pasakojimo 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
Beje mamytes, kaip pavadinti dezute i kuria bus sudeta zvake, skraiste ir kitos krikstynu smulkmenos?... ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Laba dienelė. Norėjau paklausti, gal kuri matėte Kauno urmo bazėje drugelių pirkti? Kažkuriame sandėly, žinau, yra supakuotų dėžutėmis, gaunasi visai nebrangiai. Bet per tą lakstymą dabar jau nebeatgaminu, kuriame sandėly mačiau. g.gif
Atsakyti
gal galit kuri priminti,kur urmo bazeje yra daug prekiu krikstynoms,visokiu ten soskiu ir t.t. nuo dainavos poliklinikos,ar toj eilej nuo saldainiu fabriko.kelintas sandelys? kazkur skaiciau,bet neberandu kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 17, 15:36)
LAAAAAAAAABAI  laukiam IZABELEE tavo detalaus pasakojimo  4u.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Beje mamytes, kaip pavadinti dezute i kuria bus sudeta zvake, skraiste ir kitos krikstynu smulkmenos?... ax.gif



gal krikstynu turtas smile.gif
Papildyta:
gal kas padetu man pasiklydau juodai kazkurioj temelei buvo snekama labai daug apie mociutes ka joms dovanoti ir panasiai,neisisaugojau o dabar verciu verciu ir niekaip nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 17, 10:14)
ooo, ele gera idėja varžytis senialiams ir močiutėms.dar galima padaryti kokias bendras jų varžybas už superinį prizą, pzv kuri pora senelių laimi tiems atitenka prizas-savaitgalis su anūkėliu lotuliukas.gif

geras prizas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Lolita2 @ 2009 06 17, 12:58)
Sveikos  4u.gif  Mes taip pat ruošiames sūnelio krikštynoms, kurios vyks liepos 25 d. Tad patarimų, kaip suorganizuot šventę semsiuos čia  smile.gif Todėl iš anksto už juos visoms dėkoju  4u.gif Gal ir pati kuom nors galėsiu jums padėti.
Norėjau paklausti dėl balionų. Ar būtina pirkti helio balionus? O paprasti balionai į dangų nepakiltų?


man atrodo kad jie nelabai nori kilt i dangu schmoll.gif
Atsakyti