Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

Musu krikstynos irgi liepos 4d. Suneliui bus 1m ir 1d, jauciu bus didziausia problema, kad vaikas nei pas ka neis ant ranku, nes toks mamyciukas doh.gif , kad baisu, niekur manes nepaleidzia, jei tik is horizonto dingstu iskart i asaras.
O siaip tai laikrastukai jau pagaminti, tik krikstamote apsieme juos iristi. kavine uzsakyta, sveciai sukviesti. Dovanos supirktos, keramike Dalia rytoj turi angeliukus per stoti atsiust (beje ji man atsiunte foto angeliuku kuriuos ji gamina, tai kainos 3-5Lt, yra ir besimeldzianciu), krikstatevis programa ruose, sake mum duos tik 20% , o visa kita jie praves rolleyes.gif. Zinau kad jis cia kartais lankosi, tai bijau daug prisneketi, viska placiau papasakosiu jau po krikstynu .
Fotografa uzsakem, liko melst tik saules ir silumos tai dienai. smile.gif
Ai dar problema su rubais, vyrui kaip ir viskas aisku - kostiumas, o as vis blaskausi unsure.gif unsure.gif , ir del sunelio rubu blaskausi, nes rubelius kaip ir turim, bet kuo arciau krikstynos tuo labiau man jie nepatinka.
Zmoniu bus 20 suaugusiu ir 5 vaikai, tai vat galvoju kad kazkaip reiks juos uzimti, apie kazkokius zaidimus mastau, jei turit kokiu ideju, pasiulykit, kazkur patiko ideja vaikam duot modelino kad jie kanors ta tema nulipdytu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 12:50)
Musu krikstynos irgi liepos 4d. Suneliui bus 1m ir 1d, jauciu bus didziausia problema, kad vaikas nei pas ka neis ant ranku, nes toks mamyciukas  doh.gif , kad baisu, niekur manes nepaleidzia, jei tik is horizonto dingstu iskart i asaras.
O siaip tai laikrastukai jau pagaminti, tik krikstamote apsieme juos iristi. kavine uzsakyta, sveciai sukviesti. Dovanos supirktos, keramike Dalia rytoj turi angeliukus per stoti atsiust (beje ji man atsiunte foto angeliuku kuriuos ji gamina, tai kainos 3-5Lt, yra ir besimeldzianciu), krikstatevis programa ruose, sake mum duos tik  20% , o visa kita jie praves  rolleyes.gif. Zinau kad jis cia kartais lankosi, tai bijau daug prisneketi, viska placiau papasakosiu jau po krikstynu .
Fotografa uzsakem, liko melst tik saules ir silumos tai dienai. smile.gif
Ai dar problema su rubais, vyrui kaip ir viskas aisku - kostiumas, o as vis blaskausi  unsure.gif  unsure.gif , ir  del sunelio rubu blaskausi, nes rubelius kaip ir turim, bet kuo arciau krikstynos tuo labiau man jie nepatinka.
Zmoniu bus 20 suaugusiu ir 5 vaikai, tai vat galvoju kad kazkaip reiks juos uzimti, apie kazkokius zaidimus mastau, jei turit kokiu ideju, pasiulykit, kazkur patiko ideja vaikam duot modelino kad jie kanors ta tema nulipdytu... smile.gif

kas per angeliukai bigsmile.gif
Atsakyti
Rackiene, va tokie angeliukai, foto pasiskolinau is senesnes temos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 13:58)
Rackiene, va tokie angeliukai, foto pasiskolinau is senesnes temos ax.gif
user posted image

simpatiški bigsmile.gif gal juos čia SM kas daro? šiaip labai graži idėja thumbup.gif tokios dovanėlės, o gal tik man taip atrodo nes patinka angelai bigsmile.gif ir nėra brangu smile.gif
mes irgi planuojam savo mažių krikštyti, tai jau skaitau po biški, nors dar yra laiko, mes rugsėjo pradžioje krikštysim smile.gif apie 5-6 d.
Atsakyti
sveikos, o kaip cia tie isakymai mokami ar kaip ten pirmam lape kur galima pasiziureti??
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 11:58)
Rackiene, va tokie angeliukai, foto pasiskolinau is senesnes temos ax.gif
user posted image


Dieve koks grozys wub.gif Musu krikstynos liepos 17d,ruosiames kaip ir viskas,tik problema vaikinukui baltus batukus rasti......Vat ir man kuo arciau svente tuo labiau atrodo kad kostiumas nebepatinka man g.gif
Tokio grozio ir as noreciau man tik 5 vienetu..........merginos nunurodykite kur ta auksaranke slepesi......
Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2009 06 16, 14:42)
Tokio grozio ir as noreciau man tik 5 vienetu..........merginos nunurodykite kur ta auksaranke slepesi......


Angeliukus daro keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 kaina 3 lt/vnt + siuntimas, daliasvil@gmail.com

Prasom, si informacija yra 1psl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 15:28)
Angeliukus daro keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 kaina 3 lt/vnt + siuntimas, daliasvil@gmail.com

Prasom, si informacija yra  1psl  smile.gif

Ačiū, Jaučiu einu ir aš užsisakyt. Tik datą reikia galutinai išsirinkti doh.gif
Sakykit ar šeštadieniais krikštyja vaikus? man būtų labai gerai rugsėjo 5 g. šeštadienis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 06 16, 14:45)
Ačiū, Jaučiu einu ir aš užsisakyt. Tik datą reikia galutinai išsirinkti  doh.gif 
Sakykit ar šeštadieniais krikštyja vaikus? man būtų labai gerai rugsėjo 5 g. šeštadienis  thumbup.gif

jop krikstyja, mes ir sestadieni darom krikstynas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balandine @ 2009 06 16, 15:52)
jop krikstyja, mes ir sestadieni darom krikstynas  smile.gif

dėkui. labai gerai, kaip tik savo jubiliejų atšvesiu, nes 2 baliai per porą savaičių, per daug kišenei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 16, 12:50)
Musu krikstynos irgi liepos 4d. Suneliui bus 1m ir 1d, jauciu bus didziausia problema, kad vaikas nei pas ka neis ant ranku, nes toks mamyciukas  doh.gif , kad baisu, niekur manes nepaleidzia, jei tik is horizonto dingstu iskart i asaras.


analogiška situacija. švęsim per metukų gimtadienį, liepos 12. Būtų malonu, jei po krikštynų papasakotum, kaip laikėsi vaikutis, ar nebijojo, ar taip ir prabuvo ant rankų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 15, 14:10)
Na as jau uzsakiau torta 2 aukstu bijoloje, tai pirmas aukstas bus napaleono lapeliai pertepti karamele, o antras vysninis, sake kad labai skanus abu, ziuresim kaip ten istikruju... parasysiu po savaitgalio, nes jau sestadieni krikstynos thumbup.gif


as Bijoloj uzsakiau avietele (kazkas rase, kad skanus) taigi kita sestadieni ivertinsim biggrin.gif tik labai nusiminiau, kad kunigas, pas kuri norejom krikstyti, negales ta diena, nes isvyksta kazkur sad.gif bet nieko, svente del to prastesne nebus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 16 birželio 2009 - 16:50