Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

evelina83, o plaukučiai mažiuko wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 06 11, 16:40)
nu ne viska cia man  irase unsure.gif
taip-jungiames prie planuotoju isradinguju 4u.gif
ruosiame sunelio krikstynas 8 rugpjucio Lietuvoje-baznycia uzsakyta,krikstateviai isrinkti, restoranas sventiniams pietums rastas pries pora dienu,beliko smulkmenas suderinti, rubelius siuvejele siuva... kas dar  g.gif  na reiktu ko nors prie stalo, kad pietus smagesni butu. gal kokiu ideju ikvepsite blush2.gif


Ir mes tą pačią dieną krikštynas planuojam. smile.gif
Papildyta:
Beje, gal kas turite ir galėtumėt pasidalinti trafaretais šampano etiketėms? Iš kur juos gaunate? Turbūt ieškoti nemoku, bet niekur nerandu... sad.gif Būčiau labai dėkinga...
Atsakyti
paprasciausiai etikeciu buna temoje viskas photoshopui, smile.gif

arba galima cia uzsisakyti: http://public.fotki....viskassventems/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte111: 14 birželio 2009 - 20:25
QUOTE(enenes @ 2009 06 14, 16:04)
Broliui/sesei įsakymų ir aš niekur neužmačiau. Bet galima sugalvoti pačioms.Kaip pvz prisiimsi kaltę už mano padarytas išdaigas; Kai eisiu į mokyklą, padėsi ruošti manų darbus, o dar geriau būtų jei paruoštum juos be mano pagalbos;Tvarkysies ne tik savo bet ir mano kambarį; ir ar kažką panašaus

4u.gif Labai ačiū aciuks.gif. Tikrai tinkami įsakymai. thumbup.gif Dar truputį pasuksiu galvelę, ir sesė turės ką prisiekinėti. bigsmile.gif
Atsakyti
Evelina83 wub.gif labai gražiai sūnelis atrodė, o ir nuotaika thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Onelė @ 2009 06 14, 22:31)
4u.gif Labai ačiū aciuks.gif. Tikrai tinkami įsakymai.  thumbup.gif Dar truputį pasuksiu galvelę, ir sesė turės ką prisiekinėti.  bigsmile.gif

Gera mintis dėl sesių/brolių good.gif

o aš dabar susimąsčiau kaip čia bus g.gif mūsų krikštatėvių sūneliui per dukrytės krikštynas bus beveik 1 metukai wub.gif per ceremoniją gal pabus pas močiutę ant rankų mastau.gif reiks pasikalbėt g.gif niekam nebuvo taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 06 14, 23:49)
o aš dabar susimąsčiau kaip čia bus g.gif mūsų krikštatėvių sūneliui per dukrytės krikštynas bus beveik 1 metukai  wub.gif  per ceremoniją gal pabus pas močiutę ant rankų mastau.gif reiks pasikalbėt  g.gif  niekam nebuvo taip?  blush2.gif

Mūsų krikštatėvių sūneliui per sūnelio krikštynas bus 5.5 mėn., irgi reikės kažkam pasirūpinti juo per ceremoniją, bet manau problemų nebus smile.gif
Vakar buvom pas kunigą, atspausdino 8 lapus teksto, kas ką kada turės sakyti, ką atsakyti. Viskas ir bažnyčioje šablonizuota jau smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

mes jau po krikštynų. Vėliau papasakosiu plačiau. Noriu perspėti, kad kažkur čia pagirtas ALKAVOS vaisinis tortas yra... labai neskanus verysad.gif verysad.gif verysad.gif Per saldus, iš vaisių - keletas riekelių konservuotų persikų viename sluoksnyje, šlykščiai saldus rausvas sluoksnis tarp biskvitų. Va taip....
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 15, 06:43)
Mūsų krikštatėvių sūneliui per sūnelio krikštynas bus 5.5 mėn., irgi reikės kažkam pasirūpinti juo per ceremoniją, bet manau problemų nebus  smile.gif
Vakar buvom pas kunigą, atspausdino 8 lapus teksto, kas ką kada turės sakyti, ką atsakyti. Viskas ir bažnyčioje šablonizuota jau  smile.gif

kokie dar lapai blink.gif cia turbut nuo kunigo priklauso-pas ta kur mes krikstysim nera jokiu lapu, jei ka reikai pasakyti, jis pasako kada kas kaip
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 15, 09:43)
Vakar buvom pas kunigą, atspausdino 8 lapus teksto, kas ką kada turės sakyti, ką atsakyti. Viskas ir bažnyčioje šablonizuota jau  smile.gif

g.gif Ir iš kur jis to teksto šitiek paėmė? blink.gif Mes tai tik vieną lapą gavome. Nebent pas jus visa mišių eiga aprašyta. Bet ir tai... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 15, 12:05)
Sveikutės,

mes jau po krikštynų. Vėliau papasakosiu plačiau. Noriu perspėti, kad kažkur čia pagirtas ALKAVOS vaisinis tortas yra... labai neskanus  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Per saldus, iš vaisių - keletas riekelių konservuotų persikų viename sluoksnyje, šlykščiai saldus rausvas sluoksnis tarp biskvitų. Va taip....

bigsmile.gif Nekantriai laukiame įspūdžių aprašymo.
O dėl torto... verysad.gif gaila, kad taip nepasisekė. Man jau šį šeštadienį reiks užsakinėti, bet irgi jaudinuosi, kad tik skanus būtų. Kai užklausiau apie "Bijolos" tortus, tik dvi mamytės atsiliepė: viena siūlė "avietėlę", kita - gerai nepamenu, kažkas panašaus į "late". Taip ir nežinau, kokį torto vidų reiks užsisakinėti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jgrushka @ 2009 06 12, 20:31)
as maciau fabijoniskese, aule parduotuvei



o čia kokioje gatvėje irkokiama skyriuje randasi?
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 15, 14:25)
g.gif Ir iš kur jis to teksto šitiek paėmė?  blink.gif Mes tai tik vieną lapą gavome. Nebent pas jus visa mišių eiga aprašyta. Bet ir tai... unsure.gif
Papildyta:

bigsmile.gif Nekantriai laukiame įspūdžių aprašymo.
O dėl torto... verysad.gif  gaila, kad taip nepasisekė. Man jau šį šeštadienį reiks užsakinėti, bet irgi jaudinuosi, kad tik skanus būtų. Kai užklausiau apie "Bijolos" tortus, tik dvi mamytės atsiliepė: viena siūlė "avietėlę", kita  - gerai nepamenu, kažkas panašaus į "late". Taip ir nežinau, kokį torto vidų reiks užsisakinėti. unsure.gif

Na as jau uzsakiau torta 2 aukstu bijoloje, tai pirmas aukstas bus napaleono lapeliai pertepti karamele, o antras vysninis, sake kad labai skanus abu, ziuresim kaip ten istikruju... parasysiu po savaitgalio, nes jau sestadieni krikstynos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 15, 15:10)
Na as jau uzsakiau torta 2 aukstu bijoloje, tai pirmas aukstas bus napaleono lapeliai pertepti karamele, o antras vysninis, sake kad labai skanus abu, ziuresim kaip ten istikruju... parasysiu po savaitgalio, nes jau sestadieni krikstynos thumbup.gif

bigsmile.gif kaip skaniai skamba essen.gif

Smagios šventės, geros nuotaikos ir saulėtos dienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mūsų tortą krikšto mamytė užsakinės ax.gif nedrįstu kištis schmoll.gif taigi bus siurprizas sunglasses2.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 06 15, 09:43)
Mūsų krikštatėvių sūneliui per sūnelio krikštynas bus 5.5 mėn., irgi reikės kažkam pasirūpinti juo per ceremoniją, bet manau problemų nebus  smile.gif

Vakar buvom pas kunigą, atspausdino 8 lapus teksto, kas ką kada turės sakyti, ką atsakyti. Viskas ir bažnyčioje šablonizuota jau  smile.gif

friends.gif ir aš manau, kad bus thumbup.gif tik galvoju, kad nepaliktų kitiems seneliams jo, nes gi norėsim ir su bratka nusifotkinti wub.gif

blink.gif oho !!! ir jums liepė išmokti? g.gif karsta.gif

QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 15, 12:05)
mes jau po krikštynų. Vėliau papasakosiu plačiau. Noriu perspėti, kad kažkur čia pagirtas ALKAVOS vaisinis tortas yra... labai neskanus  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Per saldus, iš vaisių - keletas riekelių konservuotų persikų viename sluoksnyje, šlykščiai saldus rausvas sluoksnis tarp biskvitų. Va taip....

Laukiam laukiam bigsmile.gif tikiuos tortas nesugadino visos šventės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti