Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Failas @ 2009 06 13, 21:04)
Oi jūs šaunuolytės! Norėčiau ir aš jūsų ruošiamose krikštynose sudalyvauti  blush2.gif  Turit labai daug gražių idėjų ir, svarbiausia, kad aukojat savo brangų laiką ir jas kūrybingai įgyvendinat  thumbup.gif
O ką mums daryti?  verysad.gif  Po mėnesio tapsim krikštatėviais, bet neturim tokių sugebėjimų kaip jūs  unsure.gif O taip norėtųsi savo būsimai dukrytei surengti įsimintiną šventę.... O gal jūsų tarpe yra tokių mamyčių, kurios padarytų ir kitiems saldainėlių popieriukus ar pan.?  4u.gif

galite kreiptis mirksiukas.gif http://public.fotki.com/zavinga1/
Atsakyti
QUOTE(Brukne @ 2009 06 12, 23:45)
o kodel ruzava, berniukui melyno negalima deti? blush2.gif

schmoll.gif Atkreipkite dėmesį bažnyčioje į Marijos aprangą:ji visada yra mėlyna. Štai todėl mergaitės krikšto drabužiai puošiami melsvai.
Atsakyti
Gal kur matėte kreminės/ivory spalvos skraisčių? bigsmile.gif Pas mus suknelė kreminės spalvos, suku galva ką prie jos galima būtų priderinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 06 13, 23:06)
Gal kur matėte kreminės/ivory spalvos skraisčių?  bigsmile.gif Pas mus suknelė kreminės spalvos, suku galva ką prie jos galima būtų priderinti  g.gif

o balta spalva netiktu? 4u.gif turetu labai graziai atrodyti wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal kuri turit ar kur nors matet isakymu broliui ar sesei? Buciau labai dekinga, jei pasidalintumet info 4u.gif
Atsakyti
keik cia ideju visokiu pasisemiau thumbup.gif aciu mamytes
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2009 06 14, 11:56)
Sveikutes smile.gif Gal kuri turit ar kur nors matet isakymu broliui ar sesei? Buciau labai dekinga, jei pasidalintumet  info  4u.gif

g.gif Gerai būtų ir man tokie įsakymai, bet kad tikrai niekur nesu mačiusi. Gal kam yra tekę tokius matyti? blink.gif
Atsakyti
Na va, antradieni atsventem ir pirmaji gimtadieni, o stai cia keletas musu praeito sestadienio krikstynuko foto wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelina83: 14 birželio 2009 - 14:22
Broliui/sesei įsakymų ir aš niekur neužmačiau. Bet galima sugalvoti pačioms.Kaip pvz prisiimsi kaltę už mano padarytas išdaigas; Kai eisiu į mokyklą, padėsi ruošti manų darbus, o dar geriau būtų jei paruoštum juos be mano pagalbos;Tvarkysies ne tik savo bet ir mano kambarį; ir ar kažką panašaus
Atsakyti
evelina83,labai graziai atrode jusu mazylis ir kokios geros nuotaikos bigsmile.gif
Atsakyti
Evelina83 - kokios geros nuotaikos visi, o mažiukas jau koks fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 06 14, 16:08)
evelina83,labai graziai atrode jusu mazylis ir kokios geros nuotaikos bigsmile.gif



QUOTE(estetė @ 2009 06 14, 20:16)
Evelina83 - kokios geros nuotaikos visi, o mažiukas jau koks fainuolis  thumbup.gif


Aciu wub.gif
Atsakyti