Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(jaringiux @ 2009 06 12, 19:52)
labas vakarelis,
kas zino, koki kaspina berniukui reikia risti ant kriksto marskineliu?
ruzava ar zydra?

Dedasi atvirksciai nei mes iprate, t.y. berniukams - ruzava, mergaitems - melsva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidux: 12 birželio 2009 - 19:40
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 12, 21:39)
Dedasi atvirksciai nei mes iprate, t.y. berniukams - ruzava, mergaitems - melsva


dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jgrushka @ 2009 06 12, 20:31)
as maciau fabijoniskese, aule parduotuvei

aciu labai 4u.gif o kur tiksliau sita parduotuve randasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ups... @ 2009 06 12, 16:38)
O kam taip anksti daryti? Galima gi iš vakaro pasidaryti ir į šaldytuvą pasidėti.

pradzioj temos kaiciau kad reikia pries savaite pasidaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 12, 18:40)
O gal kas kur matet koki idomesni ir grazesni albuma, nuotraukom po krikstynu,
nes kiek ieskojausi, tai tie vaikiski: arba labai ploni ir ten neimanoma sudeti nei puses nuotrauku ka turim is krikstynu, arba tiesiog negrazus. Saip tai nemegstu tu albumu  doh.gif , kur nuotraukos ikisamos i tuos dekliukus - jeigu taip galima issireiksti.


buna grraziu foto deziu... galima ja graziai papuosti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 05, 15:50)
unsure.gif Na va, nusprendžiau tortą užsisakyti "Bijoloje". Tik vienas keblumas: nežinau, kokį vidų užsisakyti. Prašau visų, kurios esate ragavusios šios firmos tortų, patarti, koks patiktų ir vaikams, ir suaugusiems. g.gif

man labai skanus "Avieteles" tortas Bijoloje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo analuk: 12 birželio 2009 - 21:02
QUOTE(ligita33 @ 2009 06 12, 18:44)
jungiuos ir as prie siu graziu palinkejimu  4u.gif

estetė, sveikinu tavo Benuka su menesiadieniu  mirksiukas.gif (biski ne i tema)  lotuliukas.gif

Ačiū labai bigsmile.gif Kaip malonu wub.gif

QUOTE(Vaidux @ 2009 06 12, 19:40)
O gal kas kur matet koki idomesni ir grazesni albuma, nuotraukom po krikstynu,
nes kiek ieskojausi, tai tie vaikiski: arba labai ploni ir ten neimanoma sudeti nei puses nuotrauku ka turim is krikstynu, arba tiesiog negrazus. Saip tai nemegstu tu albumu  doh.gif , kur nuotraukos ikisamos i tuos dekliukus - jeigu taip galima issireiksti.

Aš pirkau sūnui Senukuose visai nekičinį, mėlyną, minkštais viršeliais, užsideda nuotrauka ant albumo, tikrai labai mielas, lygiai tokių pačių, tik rožinių buvo ir mergaitėms. Kainavo apie 25Lt Tiesa, pirkau ne krikštynoms, o šiaip nuotraukytėms, bet puikiai tiktų ir šiai progai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 12 birželio 2009 - 21:27
QUOTE
Kiekvienas į krikštynas pakviestas gaudavo vaikelį rankose paturėti, kad:
• gautų vaikelio šilumą ir jo gležnumą pajusti;
• palaimintų jį;
• priimtų į artimiausių žmonių tarpą. tongue.gif


kaip įdomu. o aš buvau skaičius, kad tik virš vaišių stalo reik palaikyt, kad gyvenimas sotus būtų. Maniškis nors jau tuoj metinukas, ant svetimų rankų neina, tai jaučiu, neišdegs šitie palaikymai verysad.gif

QUOTE(estetė @ 2009 06 12, 22:25)
Aš pirkau sūnui Senukuose visai nekičinį, mėlyną, minkštais viršeliais, užsideda nuotrauka ant albumo, tikrai labai mielas, lygiai tokių pačių, tik rožinių buvo ir mergaitėms. Kainavo apie 25Lt Tiesa, pirkau ne krikštynoms, o šiaip nuotraukytėms, bet puikiai tiktų ir šiai progai  rolleyes.gif


ech, kaip tyčia Senukuose šiandien buvau. Reikės nuvažiuot ir dėl albumo, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(analuk @ 2009 06 12, 22:02)
man labai skanus "Avieteles" tortas Bijoloje

Labai ačiū. mirksiukas.gifN ax.gif a man turbūt taip pat patiks, nes avietes tiesiog dievinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 12 birželio 2009 - 21:55
http://images.google...ttp...t=21&um=1


dau graziu dalyku
Atsakyti
QUOTE(Didaa @ 2009 06 12, 23:31)

Oho kiek grožių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 12, 20:39)
Dedasi atvirksciai nei mes iprate, t.y. berniukams - ruzava, mergaitems - melsva

o kodel ruzava, berniukui melyno negalima deti? blush2.gif
Atsakyti