Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

[quote=renatakuz1,2009 06 01, 11:32]
Na pagal senas tradicijas reikia spausti, kad dantukai nebutu reti, istikruju manau , kad turetu buti labai linksma kada spausim lotuliukas.gif
Papildyta:
O tevelai, taip pat pasistenge, jie uzsake foto albuma, kaip knyga http://www.eurokosfoto.lt/
ir sveciai, taip pat galejo prie nuotraukos pasirasyti, ispudina knyga, zinoma, kainavo, bet atminimui tai dalykelis thumbup.gif
[/quote]
Man idomu kokias nuotraukas i ta knyga sudejo, juk krikstynu nuotrauku tai dar neturejo g.gif
[/quote]


Zinoma, kad ne zvereliu nuotraukas ikele lotuliukas.gif
tai rinktines nuotraukos, tai vienas , su broliu, su teveliais,seneliais, pacios graziausios nuostabiausios.

Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 06 01, 11:59)
Sveikutes smile.gif

Tikrai sauni temuke, skaiciau ir ruosiausi krikstynoms  biggrin.gif ., kurios vyko si savaitgali Palangoje (vaziavau kuma ) Kuminu buvo dvi poros, nes krykstyjom du berniukus- broliukus (mano sunenai).


Labai sauniai pasiruoset sventei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 06 01, 11:59)
Sveikutes smile.gif

Tikrai sauni temuke, skaiciau ir ruosiausi krikstynoms  biggrin.gif ., kurios vyko si savaitgali Palangoje (vaziavau kuma ) Kuminu buvo dvi poros, nes krykstyjom du berniukus- broliukus (mano sunenai).

Pasistengsiu trumpai papasakoti, ka veikem, dovanojom. smile.gif

thumbup.gif wub.gif 4u.gif šauni šventė buvo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(loretasb @ 2009 06 01, 13:02)
tai rinktines nuotraukos, tai vienas , su broliu, su teveliais,seneliais, pacios graziausios nuostabiausios.

:wub:gera mintis man atrodo tos knygos thumbup.gif kažkuri iš SM daro tokias g.gif mes po krikštynų darysim tokias knygeles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 01, 11:55)
Labai prasau pasakykit kur Vilniuje rasti nebrangiai nusipirkti kriksto zvakei ta vadinama "sijoneli'? nes buvau "Kotrynoj" tai ten kainos labai ispustos ir zvakiu ir kitos atributikos  g.gif


taip tikari sutinku kad kotrynoj kainos ryskiai ispustos, nes pati buvau pasizalgyti schmoll.gif. pati buvau gariunuose ir truputi pasiziurinejau tokiu dalykeliu, tai sakkau tikrai yra is ko pasirinkti ir kainos visai normalios. galima kas nori kukliau o kas nori tai ir brangiau ras mirksiukas.gif . sekmes beieskant jei rasit ka grazaus ir nebrangaus butinai parasykite ax.gif kartais gali prireikti 4u.gif
Atsakyti
loretasb, kokios grazios krikstynos wub.gif

as siauliuose ir buvau kotrynoj, tai issigandau blink.gif , kokios kainos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina83 @ 2009 06 01, 11:55)
Labai prasau pasakykit kur Vilniuje rasti nebrangiai nusipirkti kriksto zvakei ta vadinama "sijoneli'? nes buvau "Kotrynoj" tai ten kainos labai ispustos ir zvakiu ir kitos atributikos  g.gif
Dar yra kalvarijų turguj, žvakės ir tie sijonėliai nuo 5 iki 30 lt.
Atsakyti
Šauni tema, ačiūūūū už ją thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2009 06 01, 11:12)
o jus mama ar kriksto mamyte  blush2.gif , as tai kuma  lotuliukas.gif

rolleyes.gif Aš - krikštukės mamytė. Mūsų krikšto mamytė dar labai jauna (vasarą suskaks 18 m.), tad daug ką ruošiu pati. wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuosi i jusu buri. Liepos men. krikstysim savo panele, tai jau pats laikas pradeti ruostis, nes laiko tai ne taip jau ir daug. smile.gif Sauni temele ir ideju daug prisirankiojau, kad svente butu neuzmirstama wub.gif
Atsakyti
ech... vargstu laisvu metu prie kompo, va kūminams įsakymus paruošiau šiaip ne taip karsta.gif

mastau kaip padaryt gėlę iš popieriaus, kad žiedlapiais būtų pažadėjimai krikšto vaikui g.gif
Atsakyti
Paspalvinu temutę naujausia krikštynų dėžute 4u.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=estetė,2009 06 01, 18:07]
Paspalvinu temutę naujausia krikštynų dėžute 4u.gif

tikrai ispudinga thumbup.gif sunglasses2.gif
Atsakyti