Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 12, 09:02)
labas rytas, ryt mano sunelio krikstynos  wub.gif



wub.gif Oi Žuvėdra, kuo geriausios sėkmės Jums! Nuostabaus oro ir puikių įspūdžių! Lauksime aprašymo, kaip pasisekė krikštynos. bigsmile.gif

QUOTE(enenes @ 2009 06 12, 09:54)
o aš jau padariau dovanas krikštatėviams - ant naujagimio maikutės uždėjau dukrytės nuotrauką su užrašu "pasižadu šią mažylę mylėti, lepinti ir auginti kaip savo vaiką.Krikštatėvis/motė.


Šaunuolė, enenes! thumbup.gif Tikrai graži maikutė.


QUOTE(dru-gelis @ 2009 06 12, 12:16)
Norejau paklausti kokia yra reiksme kai vaikas yra perleidziamas per renkas visu susirinkusiuju i krikstynas? as taip galvoju daryti, bet nzn prasmes... ax.gif



QUOTE(dolly` @ 2009 06 12, 14:30)
tikrai, o ka reiskia tas paprotys perleisti per rankas g.gif


g.gif Kiekvienas į krikštynas pakviestas gaudavo vaikelį rankose paturėti, kad:
• gautų vaikelio šilumą ir jo gležnumą pajusti;
• palaimintų jį;
• priimtų į artimiausių žmonių tarpą. tongue.gif
Atsakyti


sakykit kas jau dare pakvietimus,ar rasote vaikiuko vardu pvz: simona kviecia i savo bla bla bla..." ar tevu vardu?
QUOTE(saule08 @ 2009 06 12, 12:01)
mes gyvenam Kaune, bet planuojam daryt uz Kauno. as apie zaidimus misliju. galvoju tuos klausimus atsakymus daryt. bet klausimai bus susije su vaiko gyvenimu. maniskis jau didesnis todel manau sugalvosiu kokius. pvz kuria savaites dien gime mazasis. aisku cia klausimai orentuoti i krikstatevius ir senelius. sakysiu kad cia kaip patikrinimais kaip jie atlieka savo darba  ax.gif  kaska panasaus. dar kokius prizus sugalvosiu uz teisinga atsakyma. pasizadejimo korteles sakiau darysiu, kad is maiso visi istitrauktu savo darbus, kuriuos isipareigoja atlikti. pvz: ismokinti dainuot, padet pamokas paruost, paaiskint gyvenimo prasem, paaiskint is kur vaikai atsiranda maziui paaugus. kokiu linksmu sugalvosiu, bet ne vulgariu. zaidimai suksis apie vaika, o ne apie ka kita.


man labiausiai patinka tas pasizadejimu zaidimas-skolinuosi ideja 4u.gif ir klausimu geras,turbut butu idomu kas geriausiai viska atsimena, nes kas savaite visiems-seneliams, tetoms "raportuojam" pasiekimus ir naujienas vaiko biggrin.gif tikrai smagus ir nevulgarus drinks_cheers.gif
as dar sugalvojau toki-kadangi darysiu atskira krikstynu albuma didelems fotografijoms, tai paskirsiu pora lapu, kad visi surasytu palinkejimus, o ant atskiru lapeliu spetu kokia bus krikstijamojo profesija, prirasyti spejusiojo varda, sedesiu i vokeli, uzklijuosiu ir pridesiu prie albumo. bus manau idomu paziureti ateity ar kas atspejo ax.gif
QUOTE(Onelė @ 2009 06 12, 12:43)
wub.gif Oi Žuvėdra, kuo geriausios sėkmės Jums! Nuostabaus oro ir puikių įspūdžių! Lauksime aprašymo, kaip pasisekė krikštynos. bigsmile.gif
Šaunuolė, enenes!  thumbup.gif Tikrai graži maikutė.
g.gif  Kiekvienas į krikštynas pakviestas gaudavo vaikelį rankose paturėti, kad:
• gautų vaikelio šilumą ir jo gležnumą pajusti;
• palaimintų jį;
• priimtų į artimiausių žmonių tarpą. tongue.gif

o tai sito tikrai netruks-ilgai maziaus nemate visi, tai reik jaudintis, kad paciai tektu vaika palaikyti biggrin.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 12, 10:01)
super :sup  wub.gif tik gal reiketu koki lapa padeti po maikute kad tos rudos spalvos nesimatytu.... g.gif na bet jau as taip daryciau ax.gif
-zuvedra- geru krikstynu 4u.gif lauksim ispudziu 4u.gif



QUOTE(Vaidux @ 2009 06 12, 11:55)
Mintis super del vaikiskos maikutes  bigsmile.gif , nes kai uzdeda ant suaugusio, man nepatinga, o gal delto, kad jau senokai sitie bajeriai egzistuoja.

Del ireminimo reiktu kazka pagalvoti, nes maikute gali nublankti pries toki ireminima. Gal tikrai koki ar spalvota fona ar kazka panasaus ideti. Jei nusinestum tuos remelius i ta popieriaus parduotuve Dauksos g., tai gal ten ka sugalvotum. Tik speju, kad margutis popierius  schmoll.gif
Paeksperimentuok, manau - super atrodys. Saunuole  4u.gif

nebžinau ar aš čia neparašiau ar jūs nesupratot ką parašiau lotuliukas.gif Taip žinoma toks vaizdelis dabar nekaip atrodo mirksiukas.gif Aš tik uždėjau rėmelius kad jums mintis matytusi, o artimiausiu metu ieškosiu popieriaus kokio kad nebūtų tos rudos spalvos,ir manau kad tiks vienspalvis koks tamsesnis popierius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 12, 12:38)
as del vaiko koses norejau paklausti, kai padaret kosyte kur laiket visa savaite? saltai ar kambario temperaturoj?

O kam taip anksti daryti? Galima gi iš vakaro pasidaryti ir į šaldytuvą pasidėti.
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 06 12, 16:06)
sakykit kas jau dare pakvietimus,ar rasote vaikiuko vardu pvz: simona kviecia i savo  bla bla bla..." ar tevu vardu?
man labiausiai patinka tas pasizadejimu zaidimas-skolinuosi ideja 4u.gif  ir klausimu geras,turbut butu idomu kas geriausiai viska atsimena, nes kas savaite visiems-seneliams, tetoms "raportuojam" pasiekimus ir naujienas vaiko biggrin.gif  tikrai smagus ir nevulgarus drinks_cheers.gif
as dar sugalvojau toki-kadangi darysiu atskira krikstynu albuma didelems fotografijoms, tai paskirsiu pora lapu, kad visi surasytu palinkejimus,  o ant atskiru lapeliu spetu kokia bus krikstijamojo profesija, prirasyti spejusiojo varda, sedesiu i vokeli, uzklijuosiu ir pridesiu prie albumo. bus manau idomu paziureti ateity ar kas atspejo ax.gif


Mes per sunelio palankynas gavome labai grazia knyga "Penkeri mano gyvenimo metai", zadu i ja iklijuoti du lapus palinkejimams. Ja sveciams paduosiu po zaidimo "klausimai-atsakymai", ten visa informacija bus, tegul pasiskaitys, kas nezinojo atsakymu biggrin.gif ir parasys po palinkejima. Po krikstynu darysiu fotoknyga is cia http://www.eurokosfo...php?page_id=184
o "profesijos spejima" - surasysiu stalo korteliu viduje teksta "Speju, kad Karolis uzauges bus ________". Tada irgi sudesiu i voka ir priklijuosiu prie knygos.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 12, 10:25)
Žuvėdra - gero oro palinkėsiu ir neišdildomų įspūdžių, aišku  4u.gif

Enenes -  tą rudą foną, jei ten kartonas, galima būtų pamaskuoti mergaitiškais piešinėliais, ar dovanų popieriaus lapu uždengti  rolleyes.gif


jungiuos ir as prie siu graziu palinkejimu 4u.gif

estetė, sveikinu tavo Benuka su menesiadieniu mirksiukas.gif (biski ne i tema) lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiekvienas į krikštynas pakviestas gaudavo vaikelį rankose paturėti, kad:
• gautų vaikelio šilumą ir jo gležnumą pajusti;
• palaimintų jį;
• priimtų į artimiausių žmonių tarpą. tongue.gif
[/quote]

dekui !!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2009 06 12, 13:50)
Mes per sunelio palankynas gavome labai grazia knyga "Penkeri mano gyvenimo metai", zadu i ja iklijuoti du lapus palinkejimams. Ja sveciams paduosiu po zaidimo "klausimai-atsakymai", ten visa informacija bus, tegul pasiskaitys, kas nezinojo atsakymu  biggrin.gif  ir parasys po palinkejima. Po krikstynu darysiu fotoknyga is cia http://www.eurokosfo...php?page_id=184
o "profesijos spejima" - surasysiu  stalo korteliu viduje teksta "Speju, kad Karolis uzauges bus ________". Tada irgi sudesiu i voka ir priklijuosiu prie knygos.

o, kokia gera ideja ant tu korteliu kitos puses thumbup.gif



Atsakyti
O gal kas kur matet koki idomesni ir grazesni albuma, nuotraukom po krikstynu,
nes kiek ieskojausi, tai tie vaikiski: arba labai ploni ir ten neimanoma sudeti nei puses nuotrauku ka turim is krikstynu, arba tiesiog negrazus. Saip tai nemegstu tu albumu doh.gif , kur nuotraukos ikisamos i tuos dekliukus - jeigu taip galima issireiksti.

Atsakyti
vilnietes mamos kur galima nusipirkti serveteliu su krikstynu atributika? g.gif buvau siandien "balionu salyje" tai nusipirkau sales papuosimui girliandu su meskiukais, dar balionu daug prisipirkau papuosimams o vat serveteliu niekur neradau... verysad.gif
Atsakyti
labas vakarelis,
gal galit padeti, merginos ax.gif
kas zino, koki kaspina berniukui reikia risti ant kriksto marskineliu?
ruzava ar zydra? ten kazkaip baznycioj ar ne atvirksciai spalvos
dedasi, nei mes iprate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 06 12, 18:59)
vilnietes mamos kur galima nusipirkti serveteliu su krikstynu atributika? g.gif buvau siandien "balionu salyje" tai nusipirkau sales papuosimui girliandu su meskiukais, dar balionu daug prisipirkau papuosimams o vat serveteliu niekur neradau... verysad.gif

as maciau fabijoniskese, aule parduotuvei
Atsakyti