Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

nu ne viska cia man irase unsure.gif
taip-jungiames prie planuotoju isradinguju 4u.gif
ruosiame sunelio krikstynas 8 rugpjucio Lietuvoje-baznycia uzsakyta,krikstateviai isrinkti, restoranas sventiniams pietums rastas pries pora dienu,beliko smulkmenas suderinti, rubelius siuvejele siuva... kas dar g.gif na reiktu ko nors prie stalo, kad pietus smagesni butu. gal kokiu ideju ikvepsite blush2.gif
Atsakyti
kai krikstijom vyresneli, mociute padovanojo toki nemaza sidabrini sauksteli. tada ismetem visus plastikinius ir valgem tik su juo, o dabar ir jaunesnis broliukas valgo, bet jauciu, kad mociute ir jam ruosia tokia dovanele krikstynom smile.gif manau, kad ir suauges tikrai pamaisys kava ar arbata, nelaikys kaip suvenyro biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dolly` @ 2009 06 11, 15:40)
nu ne viska cia man  irase unsure.gif
taip-jungiames prie planuotoju isradinguju 4u.gif
ruosiame sunelio krikstynas 8 rugpjucio Lietuvoje-baznycia uzsakyta,krikstateviai isrinkti, restoranas sventiniams pietums rastas pries pora dienu,beliko smulkmenas suderinti, rubelius siuvejele siuva... kas dar  g.gif  na reiktu ko nors prie stalo, kad pietus smagesni butu. gal kokiu ideju ikvepsite blush2.gif

mes taip pat krikstysime suneli rugpjucio 8d. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani: 11 birželio 2009 - 15:03
QUOTE(dani @ 2009 06 11, 16:02)
mes taip pat krikstysime suneli rugpjucio 8d. drinks_cheers.gif

mes taip pat krikstysim rugpjucio 8 drinks_cheers.gif
tik pas mus dar pati pradzia, isrinkta data ir nutarta ka krikstatieveis kviest, bet daugiau nieko. gaudausiu kokiu ideju, zaidimu prie stalo. idomu ir pakvietimai, laikrastukas krikstynu, isakymai krikstatieviams. suvenyrai ir dovaneles zaidimu nugaletojams. gal kas patars?
Atsakyti
dar pasakykit kad irgi kaune lotuliukas.gif
as irgi noriu kokiu zaidimu prie stalo, tik ne tu kur ten klausimus -atsakymus... kai paskaiciau kazkuriam skyreli tai blink.gif , kaip zmones per tokia svente tokius zaidimus sugalvoja uzimt doh.gif su klausimais apie neistikimybe, meiluzes, alkoholius ir pan... man norisi kazko, kad butu susije su ta svente ax.gif
pakvietimams jau nusipirkau medziagu-gaminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 06 10, 14:41)
Sėkmės kitoms organizuojant savo šventes. Prisiminkite, kad graži šventė nereiškia didelio biudžeto tik reikia daug išmonės ir fantazijos smile.gif

labai grazios nuotraukytes wub.gif
Atsakyti
Gal kam pravers info. Bazėj 10 sandėly (ten kur pagrinde rūbai) netikėtai aptikau ne tik proginių rūbų, bet ir nedidelį skyrelį krikštynų atributikos. Ten buvo ir gatavi įsakymai, pasižadėjimai, žaidimai, butelių etiketės ir t.t. (apie kainas tyliu-brangu), bet ir buvo tų stiklinių angeliukų- gražūs ir labai pigiai, po 2,5 Lt. bigsmile.gif Tai pigiausia, kiek esu mačiusi. O aš kaip tyčia jau buvau nupirkus paprastesnius ir po 2,80 kitam sandėly doh.gif Tai va, jei kas galvojat dovanot svečiams, tai siūlau ten apsilankyt.
Atsakyti
labas rytas, ryt mano sunelio krikstynos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 12, 09:02)
labas rytas, ryt mano sunelio krikstynos  wub.gif

LAuksim geriausių naujienų, gražios šventės aprašymų smile.gif)
Kuo geriausios kloties JUMS
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 12, 10:02)
labas rytas, ryt mano sunelio krikstynos  wub.gif


smagios ir issipildziusios sventes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 12, 09:02)
labas rytas, ryt mano sunelio krikstynos  wub.gif

geros šventės rytoj jums 4u.gif
o aš jau padariau dovanas krikštatėviams - ant naujagimio maikutės uždėjau dukrytės nuotrauką su užrašu "pasižadu šią mažylę mylėti, lepinti ir auginti kaip savo vaiką.Krikštatėvis/motė.dar iki galo neužbaigiau bet gal nufotkinsiu ir įdėsiu parodyti ir įvertinti ax.gif
Papildyta:
na tik pasportą reik uždėti ir bus kaip ir baigtas.Gaila gal neišeina aiškiai nufotkinti kad tekstas matytusiuser posted image
nu sakykit kaip atrodo g.gif tiksliau kaip atrodys
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2009 06 12, 09:54)
geros šventės rytoj jums 4u.gif
o aš jau padariau dovanas krikštatėviams - ant naujagimio maikutės uždėjau dukrytės nuotrauką su užrašu "pasižadu šią mažylę mylėti, lepinti ir auginti kaip savo vaiką.Krikštatėvis/motė.dar iki galo neužbaigiau bet gal nufotkinsiu ir įdėsiu parodyti ir įvertinti ax.gif
Papildyta:
na tik pasportą reik uždėti ir bus kaip ir baigtas.Gaila gal neišeina aiškiai nufotkinti kad tekstas matytusiuser posted image
nu sakykit kaip atrodo g.gif tiksliau kaip atrodys

super :sup wub.gif tik gal reiketu koki lapa padeti po maikute kad tos rudos spalvos nesimatytu.... g.gif na bet jau as taip daryciau ax.gif
-zuvedra- geru krikstynu 4u.gif lauksim ispudziu 4u.gif
Atsakyti
aciu mamytes 4u.gif
Atsakyti