Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(estetė @ 2009 06 09, 23:49)
Labai graži suknytė  wub.gif  Man mezgimas,nėrimas,siuvinėjimas - kosmosas  lotuliukas.gif


man irgi kosmosas lotuliukas.gif gerai kad turiu nuostabią anytą, ji mus apmezga visas tris thumbup.gif
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 06 10, 16:09)
mano vaikino  kriksto mama sake, nelabai nori pirkti grandineliu, sauksteliu ausiniu,  sidabriniu...Sako vistiek vaikas kolkas nenesios, o valau ar nores? g.gif  o kam moketi tokius pinigelius tada. Zaisla taip pat nenori pirkti, tai ji pasiule vaikui saskaita atidaryti  g.gif , sako ivedinesiu pinigelius vis i ta saskaita (bet tik eurais), o 18 metu galesmokslams paimti. Tai nusprendem taip ir daryti, tuo paciu ir mes ten pinigelius pervesim.

gera dovana.mes kalėdų proga gavom tokią dovaną nuo močiutės, tai kaupiam tenais pinigėlius mažylei
Atsakyti
Pirmajai kriksto dukrytei dovanojome auksinius auskariukus, jie jai pirmieji ir mamyte sake juos ivers kai prasidurs ausytes 4u.gif antrajai dovanosim sidabrini kryziuka su svarovskiais, tikiu dabar nenesios, bet veliau kai paauks manau maloniai nesiosis 4u.gif zinot jug mergaites megsta kas blizga biggrin.gif biggrin.gif ir dar dovanosime sidabrini ciulptuka pirmajam dantukui isideti ax.gif 4u.gif ir prisimins ir pasipuos thumbup.gif rugpjuti krikstysim savo maziuka ir jau zinau kur desime gautus pinigelius ax.gif nes teveliai tai sake tik tuos ir dovanos... smile.gif vaikiukas yra apdraustas kaupiamuoju draudimu ir pinigelius pervesim i jo kaupiamaja saskaitele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 10 birželio 2009 - 15:35
QUOTE(Onelė @ 2009 06 10, 14:17)
4u.gif  Labukas. Atsidarykit WordArt Galery (apatinėje įrankių juostoje pasvirusi mėlyna A), pasirinkite norimą šriftą, parašykite tekstą ir spauskite OK. Tuomet pasižymėkite tekstą , atsiradusiame lange spauskite Format WordArt- Layout. O jau tada pele nutempsite tą tekstą kur norėsite.


labukas Onele 4u.gif , jus tikrai mano patareja ir pagalbininke mirksiukas.gif tikra isgelbetoja blush2.gif aciu jums labai kad surandate laiko man padeti. aciu jums labai, labai. thumbup.gif drinks_cheers.gif

beje jums skirta dezute su katineliais tikrai man paliko dideli ispudi. thumbup.gif
Atsakyti
Smagus komplektukas krikštynoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 10, 16:02)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  Oi kaip smagu matyti užsakytąją dėžutę! Nuostabus darbelis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Vyresnėlė dukrelė, tikiu, bus sužavėta šia sesytės dovana. Nekantriai lauksime ir antrosios, skirtos krikštynų kaltininkei! ax.gif

Jau atkeliavo vokietės boružėlės lotuliukas.gif Imsiuosi darbo rolleyes.gif
Tyra situacija - nuostabiai visi atrodėt, o kokie susiderinę abu su mažuoju bigsmile.gif
Pagaliau sukurpiau saviškiam krikštynų dėžutę, sąžinė pabudo tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 10, 18:56)
Pagaliau sukurpiau saviškiam krikštynų dėžutę, sąžinė pabudo  tongue.gif

Kažką man labai primena šita gražuolė dėžutė mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2009 06 10, 21:14)
Kažką man labai primena šita gražuolė dėžutė  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Taip taip, labai man patiko jusiškė dėžutė, tai padariau panašią blush2.gif
Atsakyti
[quote=Mylinti mamyte,2009 06 10, 17:41]
labukas Onele 4u.gif , jus tikrai mano patareja ir pagalbininke mirksiukas.gif tikra isgelbetoja blush2.gif aciu jums labai kad surandate laiko man padeti. aciu jums labai, labai. thumbup.gif drinks_cheers.gif


blush2.gif Net nukaitau, kaip išgyrėte. Bet tikrai nėra už ką, nes ir kitos mamytės mielai padėtų, tik aš, matyt, dažniausiai atsirandu reikiamu Jums laiku.

bigsmile.gif Estete, džiaugiusi, kad jau ir boružėlės atkeliavo. tongue.gif Tikiu, kad krikštukė gaus tikrai nuostabią dėžutę. mirksiukas.gif Beje, nors berniukų neturiu, bet Jūsų sūnelio dėžutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 06 09, 22:12)
Radau tokius grazius batukelius krikstynoms mergaitei.. gal kuri auksaranke pasigamins...
user posted image

tokius buvau nunėrus savo mažei, tačiau.... išardžiau, nes mano pupa uoga jau vaikšto, o su tokiais batukais slysta kaip ant ledo, tai pagalvojau nei bažnyčiioj negalėsiu paleist vaikščiot... todėl nupirkau batelius baltutėlius ax.gif
Atsakyti
jau kokios grazios visu krikstynos wub.gif svarbu stengtis ir noreti, akd jos tokios butu, o ar dideles, ar mazos, jokios skirtumo mirksiukas.gif
todel ir stengiames, juk cia nesedetumem visos, jei nebutu svarbu, ar ne smile.gif

as sikart busiu krikstamote, galvojom apie fotosesijos dovanojima krikstasuniui, bet jau baigiu persigalvoti. krikstadukrei dovanojom pernai auksine grandinele su kryziuku, idejom i sidabrine dezute, isgraviravom varduka ir data. per savo gimtdieni mazyle jau buvo pasipuosus ja wub.gif
o krikstasuniui dabar galvoju gal sidabrini sauksteli g.gif bet nenoriu suvenyrinio, kad sekcijoje guletu. noriu, kad paauges, kai nebenaudos plastikiniu sauksteliu, juo ir valgytu ax.gif smagu butu, kad priliptu, toks per gyvenima savas saukstelis einantis kartu (juk dauguma turim savo numyletus ir pamegtus irankius, bent jau mano vaikai turi ax.gif ) kaip manot?
Atsakyti
tokisu batukus aš saviškiui jau paruošiaus
o kas dėl grandinėlės, tai manau, kad per anksti, tokią dovaną geriau dovanoti per pirmąją komuniją ir vaiaks jau didesnis būna.
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2009 06 10, 21:40)
jau kokios grazios visu krikstynos  wub.gif svarbu stengtis ir noreti, akd jos tokios butu, o ar dideles, ar mazos, jokios skirtumo  mirksiukas.gif
todel ir stengiames, juk cia nesedetumem visos, jei nebutu svarbu, ar ne smile.gif
jungiames ir mes prie isradinguju organizatoriu 4u.gif  ruosiame krikstynas 8 rugpjucio Lietuvoje...krikstateviai isrinkti, baznycia uzsakyta,restoranas sventiniams pietums pries pora dienu rastas, rubeliai uzsakyti, smulkmenas aptarinejam... kas dar cia g.gif  na norisi kokiu zaidimu ar siaip smagumu sveciams , kad pietus linksmesni, sventiskesni butu ax.gif  gal ka patarsite?
as  sikart busiu krikstamote, galvojom apie fotosesijos dovanojima krikstasuniui, bet jau baigiu persigalvoti. krikstadukrei dovanojom pernai auksine grandinele su kryziuku, idejom i sidabrine dezute, isgraviravom varduka ir data. per savo gimtdieni mazyle jau buvo pasipuosus ja  wub.gif
o krikstasuniui dabar galvoju gal sidabrini sauksteli  g.gif  bet nenoriu suvenyrinio, kad sekcijoje guletu. noriu, kad paauges, kai nebenaudos plastikiniu sauksteliu, juo ir valgytu  ax.gif  smagu butu, kad priliptu, toks per gyvenima savas saukstelis einantis kartu (juk dauguma turim savo numyletus ir pamegtus irankius, bent jau mano vaikai turi  ax.gif ) kaip manot?

mes ne krikstateviai buvom, bet vyro brolio mergytei krikstynu proga padovanojom foto sesija, tai labai jau jie dziaugesi smile.gif
del sauktu tai visikai su jumis sutinku, man tie sidabrinai siuvenyrianiai tai schmoll.gif zinau, kad ir mes toki gausim biggrin.gif bet vat mano diedukas savo krikstynu proga gavo dideli valgomaji sauksta, visa is sidabro, tai kai jisi jau paaugo, visa gyvenima su juo ir tevalge sriuba, kai jis mire 82 metu saukstas buvo gerokai padiles biggrin.gif vat toks daiktas man irgi grazu-visam gyvenimo vartojimui bigsmile.gif
Atsakyti