Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(*sniegena* @ 2009 06 08, 13:01)
4u.gif  gal galit parasyt kurioj vietoj  ? 4u.gif

bijau sumeluot bet lyg 12 sandelys... ten viokio "gėrio " pilna... lyg gaubliai - staliukai buvo jame... Keramikinis dramblys prie įejimo gėlių vazonui padėti stovėjo baltas...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
arteja ir musu maziaus krikstynu diena. Labai aciu visoms uz issakytas mintis ir pasiulymus.O ju tiek daug,kad sunku issirinkt biggrin.gif o dabar uzduosiu pora klausimu blush2.gif
kai kvietet svecius ar kvietet kriksto tevu tevus?
gal turit minciu kur Vilniui geriausia svest krikstynas?tik nesiulykit belmonto,nes ten sventem vestuves ir daugiau as ten nieko nesvesiu schmoll.gif vadybininke durne paskutine doh.gif
gal galit papasakot kokius zaidimus zaidet? ir kas ta vaiko kose blush2.gif


Del fotgrafo.Turim labai faina fotografa.Jis fotografavo musu vestves,ir seip dariausi pas ji asmenine fotosesija thumbup.gif nepigus jis,bet tikrai laabai geras. www.e-s.lt
Atsakyti
na as bent jau pasiziurejus jo nuotraukas tai net nzn... g.gif tikriausiai kad netiktu jis man... unsure.gif tikriausiai nesuprantu as siuolaikinio meno doh.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Na Emmy, fantastiškai pasiruošei krikštynoms. Ar čia Balionų šaly pirkote tą saldaus stalo puošmeną? Kaip jau minėjo viena mamytė, teks ir man "kopintis" puošimo idėjas (tikiuosi, nesupyksi mirksiukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 08, 15:23)
na as bent jau pasiziurejus jo nuotraukas tai net nzn... g.gif  tikriausiai kad netiktu jis man... unsure.gif tikriausiai nesuprantu as siuolaikinio meno doh.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif

cia tikrai skonio reikalas.Kas kaip supranta.yra tokiu kuriems visai nepatinka jo nuotraukas.Bet del to negali pykt mirksiukas.gif
Atsakyti
mes Vilniuej švęsime kavinėje Gaisrininko sapnas, sabavorių pr., ten šventėme ir dukrytės krikštynas, man bent jau ten labai smagu, kadangi stalas antrame aukšte, o apačioje šokiai , yra kiemelis aptvertas tvora, kad vaiaki neišeitų, ties,atik dabar ten kiti savininkai ,tai kaip šį kartą bsu nežinau.
Atsakyti
Mes krikstynas svesim Moletu raj. radome labai grazia sodyba.
http://stirnele.com/IMGP3037.JPG Nuotraukose nelabai matosi,bet gyvai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shery @ 2009 06 08, 14:50)
Sveikos 4u.gif
arteja ir musu maziaus krikstynu diena. Labai aciu visoms uz issakytas mintis ir pasiulymus.O ju tiek daug,kad sunku issirinkt biggrin.gif  o dabar uzduosiu pora klausimu blush2.gif
kai kvietet svecius ar kvietet kriksto tevu tevus?
gal turit minciu kur Vilniui geriausia svest krikstynas?tik nesiulykit belmonto,nes ten sventem vestuves ir daugiau as ten nieko nesvesiu schmoll.gif  vadybininke durne paskutine doh.gif
gal galit papasakot kokius zaidimus zaidet? ir kas ta vaiko kose blush2.gif
Del fotgrafo.Turim labai faina fotografa.Jis fotografavo musu vestves,ir seip dariausi pas ji asmenine fotosesija thumbup.gif  nepigus jis,bet tikrai laabai geras. www.e-s.lt


na is tikruju nuotraukos nuostabios pas ji, man tai labiau prie sirdies tokios menines, o ne taip ,kad visi atsistoja, papozuoja ir gauna ta nuostalgiska, visiskai nekuom nesiskirencia nuotrauka, bet cia as skonio reikalas, musu fotografas ir prie tokiu meniniu nuotrauku daugiau linkes.
Atsakyti
Laabai graži suknytė
emmy tikrai gražiai pasiruošei šventei thumbup.gif šaunuolė
Papildyta:
kodėl mano siūstus laiškus įmeta į "šlamštą".Galvojau kad iš vis nenuėjo o paskui žiūriu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 06 08, 14:12)
aš bazėj perku po 3lt.  tongue.gif  tas žvakutes.  Jos grojančios  mirksiukas.gif


tos kur prasiskleidžia tai balionų šaly 14 su centais
QUOTE(saldainia @ 2009 06 08, 14:15)
Emmy, labai viskas gražu, turbūt nerealiai kainavo.

ai gal apie tai nekalbam, gal samatėlę kada įmesiu biggrin.gif

galit drąsiai kopint jei tik padės
gaila stalo serviravimo nenufotkinau, čia tik ką spėjau pati nufotkint...gal kada paserviruosiu panašiai ir įmesiu čia.

Kas gali mane pakeist temelėje? Man jau nelabai aktualu čia būt, o ir priežiūros bei papildymo temelėje norėtųsi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 08 birželio 2009 - 16:03
Paspalvinu temutę kątik dekoruotais šaukštais pyragų močiutėms rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(mamyte111 @ 2009 06 06, 21:12)
Sveikos mamytes  smile.gif
galu gale ir as nusprendziau parasyti...
po savaites krikstysim savo mazaji berniuka, ir turiu siokia tokia problemele: mano vyras uzsienietis, susikvietem jo gimines i lietuva krikstynoms taciau nenoriu kad musu svente butu sugadinta vien tik todel kad kai kurie sveciai nemoka uzsienio kalbu... blush2.gif
gal kas esat buvusios panasioj situacijoj? butu idomu suzinoti kaip pavyko susitvarkyti...

viskas bus ok thumbup.gif viskas vyks savaime ax.gif
Atsakyti