Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(asedita @ 2009 06 05, 18:25)
Nesuplakit i viena pagonybes ir krikscionybes.  doh.gif Pagonys kriksto apeigu neturejo.Istorija mokykites  tongue.gif Kai pagonis pakrikstijo,jie tapo krikscionimis


NA kad aš ne tik mokykloje, bet ir universitete reikalu turėjau su Pagoniškais papročiai ir su Krikščioniškaisiais.
LAbai jau nemandagi esate,galima ir subtiliau pakomentuoti.juolab kad ir Jūs neitin išprususi šiuo klausimu. Visos šventės katalikiškos yra "LYG ANT" pagoniškų...aš nepuoliau įvardinti pagoniško pavadinimo, bet tai buvo lyg krikštas katalikybėje....
KAip ir sėkmines ir KAlėdos ir Velykos.....kaip visos kitos šventės.
JUk kai apkrikštijo pagonis, niekas tuo nesižavėjo, o šventė savo šventes, todėl nežinodami ko imtis krikštytojai sumanė visas visas šventes sutapatinti.....Tame tarpe vaiko palaiminimą,juk krikštais yra palaiminimas, angelo sargo suteikimas katalikų tikėjime.
Vėliau komunija ar santuokos sakramentas....ar jūs manote kad pagonybeje šito nebuvo????
BEt argi čia ta tema kurioje nagrinėjamos tikėjimo, apsikrikštyjomo istorijos???
ATLESKITE MAMOS UŽ IŠSILIEJIMĄ....


MIELOS MAMAO SMAGU DĖL JŪSŲ PAVYKUSIŲ ŠVENČIŲ.
IŠ KUR PAS JUS TIEK IŠMONĖS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 08 birželio 2009 - 09:21
QUOTE(ligita33 @ 2009 06 06, 09:50)
paskui va sitaip issiskleidzia:
user posted image


ligita, o tos žvakės pas jus negrojo "happy birthday", kaip kažkuri minėjo? gal sakau būna įvairių, su melodijom ir be...
Atsakyti
Sveikutės, įmetu keleta savaitgalio foto, dar jėgų nėra visko papasakot ir foto neturiu fotografės ax.gif

namai (gėrėm kavą su sausainiais, sumuštiniais ir rengiamės, dėjom pinigėlį ir grandinėlę su kryželiu)
user posted image
žvakė puošta gyvom gėlėm
user posted image
sodybos puošimas
user posted image
user posted image
user posted image
tortas, dėkui maximai 4u.gif nerealus wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Emmy - matosi,kad padirbėta iš peties ruošiantis rolleyes.gif
Laukiam platesnio pasakojimo bigsmile.gif
Atsakyti
Emmy, lauksim daugiau foto.

Gal kas ismanot Alkavos tortu recepturas, kuris skaniausias? essen.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 06 07, 10:58)
sakykit kur tas skleidžiančias žvakytes pirkti?

aš bazėj perku po 3lt. tongue.gif tas žvakutes. Jos grojančios mirksiukas.gif
Atsakyti
Emmy, kaip viskas grazu !!!!wow... thumbup.gif saunuole!!!! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Emmy, labai viskas gražu, turbūt nerealiai kainavo.
Atsakyti
emmy na is tikruju matos, kad nemazai pastangu ideta, mes sestadieni ir dalyvavom suneno krikstynose, baliavojom belmonte, buvo aipe 20 zmoniu, gavom po krikstynu laikrastuka, skaitem pasizadejimus, gavov saldainiu pagamintu specialiai ta proga,sventintos ugneles.
daber te lieka ruostis savo krikstynom, kurios jau ne uz kalnu, radau viena supermamyte, pas kuria radau tokiu graziu popereliu saldainiukams, padeku, ir visokiu reikalingu atributu sventei, i metu jum juos puslapiuka, nes ant kiek esu as isranki tai pamacius juos darbelius, ties juos ir sustojau My Webpage
Atsakyti
Emmy, kaip sauniai jus pasiruosete sventai wub.gif saunuole jus tikrai thumbup.gif matosi kad tikrai daug darbo padarete visa tai parodo rezultatas fotografijose wub.gif kaip graziai papuosta sodyba, manau kad ir as gal kai ka nuo jusu nukopinsiu jei nesupyksite blush2.gif . tikrai lauksime daugiau foto ir ilgesnio pasakojimo 4u.gif sveikiname dar karta jus su tokia grazia svente 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2009 06 08, 13:12)
aš bazėj perku po 3lt.  tongue.gif  tas žvakutes.  Jos grojančios  mirksiukas.gif

4u.gif gal galit parasyt kurioj vietoj ? 4u.gif
Atsakyti
Estete, tikrai labai kukli ir fainuoliska sunkyte 4u.gif smagu butu kad ir oras tinkamas butu, saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti