Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Vaidux @ 2009 06 05, 19:25)
Pirkau bazeje 12 sandelyje (ten vien tik vestuviu ir krikstynu atributika + buvo keli stendai atviruciu). Ant serveteliu buvo pavaizduoti batukai, o serveteliu spalva... sakyciau sampanine. Kaina 4.90 Lt.

as taip ten pirkau, labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 06 05, 15:50)
unsure.gif Na va, nusprendžiau tortą užsisakyti "Bijoloje". Tik vienas keblumas: nežinau, kokį vidų užsisakyti. Prašau visų, kurios esate ragavusios šios firmos tortų, patarti, koks patiktų ir vaikams, ir suaugusiems. g.gif

Dukros gimtadieniui užsakinėjom "latte" skonio thumbup.gif

QUOTE(estetė @ 2009 06 05, 18:37)
O aš pagaliau nusipirkau lininę suknelę krikštynoms  clap.gif

4u.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 05, 23:31)
Ačiū visoms, atsakiusioms dėl užrašų ant puodelių. aciuks.gif

iš kažkur (gal iš mūsų albumo...) užsiseivinau tokį balioną. Gal žinot, kur tokių gauti Kaune?  4u.gif

user posted image

tokiu balionu galite rasti balionu saly ar kituose skyriuose,kur pardavinejami balionai mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz grazius zodzius wub.gif
Atsakyti
Labas visoms, esu mama, kuri taip pat siemet planuoja krikstynas dukrytei, visos temos neskaiciau bet pagal sarasa pradzioje matau kad kazkas nori daryti savo svente kaimo t. sodyboj "Namija" jeigu tas zmogus dar skaito tema, lai paraso man asmenine zinute, noreciau jam kai ka pasakyti apie ta sodyba, ir y ka atkreipti demesy, kad tai netaptu ne svente o nesusipratimu (labai nemaloniu) netrumpai dirbau sioje sodyboje, zinau kaip ten viskas daroma...
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
galu gale ir as nusprendziau parasyti...
po savaites krikstysim savo mazaji berniuka, ir turiu siokia tokia problemele: mano vyras uzsienietis, susikvietem jo gimines i lietuva krikstynoms taciau nenoriu kad musu svente butu sugadinta vien tik todel kad kai kurie sveciai nemoka uzsienio kalbu... blush2.gif
gal kas esat buvusios panasioj situacijoj? butu idomu suzinoti kaip pavyko susitvarkyti...
Atsakyti
As net uzpavydejau kaunietems mamytems,kad bazese randa tokiu graziu dalykeliu kaip pzv.katik minetu serveteliu su batukais blush2.gif
Gal kartais ir siaulietes mamytes zino ar pas mus bazese tokiu dalykeliu buna? Gal simta metu ten nesilankiau doh.gif
Atsakyti
sakykit kur tas skleidžiančias žvakytes pirkti?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 06 07, 10:58)
sakykit kur tas skleidžiančias žvakytes pirkti?


Mačiau "Balionų šalyje" VCUP'e.
Atsakyti
Sveikos mielosios,

na va mes jau po didžiosios dienos smile.gif Viskas praėjo sklandžiai, o šiandien dėkoju Dievuliui, kad vakar taip nelijo kaip kad dabar. Mano berniukas dabar Gustas Gabrielius smile.gif Ceremonija praėjo kunigui balbatuojant savo, o Gustui iš paskos šnekant ką reikia. Vandenėlio vaikis neišsigando tik vis lietė plaukiukus ir bandė suvokti ką čia jam padarė. Paskui prisifotografavome, buvome užlipę ant bažnyčios terasos ir leidome Gustukui paleisti skristi balionėlius su linkėjimais. Tada visi grįžome pas mus namo, teikėme dovanas, Krikštukus, Gusto ugneles ir visokius kitokius mielus dalykėlius. Prisivalgėme, saikingai paragavome šampano ir vyno (čia aš apie save nekalbu). Seneliai sužinojo kad bus dar vienas anūkėlis - visi žiauriai gerai suregavo ir buvo laimingi.smile.gif Na vienu žodžiu, šventė labai šventiška ir smagi, o aš džiaugiuosi kad ji praėjo. Nuotraukytes turėsiu antradienį, tai tada ir pasirodysim, o dabar bėgu grindų plauti ir namus apsitvarkyti. Šiandien vyrą kviečiu vakarienės, nes juk tėvelio diena smile.gif
Atsakyti
Tyra_Situacija labai lauksim nuotraukyciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Tyra Situacija, labai džiaugiuosi dėl pavykusių krikštynų, o ypač - dėl būsimo šeimos padidėjimo. Nuoširdžiausi sveikinimai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linuse @ 2009 06 06, 16:26)
Dukros gimtadieniui užsakinėjom "latte" skonio thumbup.gif
4u.gif ploja.gif

Dėkoju už atsakymą.
Papildyta:
QUOTE(saldainia @ 2009 06 07, 11:58)
sakykit kur tas skleidžiančias žvakytes pirkti?

Urmo bazėje 12 sandėly vakar mačiau. Pirkau servetėles su batukais, tai ir tų žvakių-lelijų ten mačiau. Pirmajam dukrytės gimtadieniui prieš mėnesį buvau pirkusi suvenyrų parduotuvėje, tai 5 Lt kainavo. O bazėje, mačiau, virš 8 Lt. g.gif
Tiesa, nežinau, ar jos tinka krikštynoms, nes, kai išsiskleidžia lelijos žiedeliai, groja muzikytė "Su gimimo diena".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 07 birželio 2009 - 14:03