Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

sveikutes 4u.gif
o man vis dar nekyla nauju minciu, kaip kitaip suorganizuot svente sad.gif viskas, aks cia aprasyta buvo panaudota ir padaryta musu Krikstynose, o dabar reikia suruost musu dvyniu Kriksto tevu dukrytei sveente ... kas turit kokiu paslpetu, forumeneissakytu minciu?
QUOTE(dani @ 2009 06 05, 09:41)
o jus puoset zvake kuo nors? nes as irgi tokia pirkau mugeje, tik susukta is korio ir dabar galvoju, ar puosti ar ne g.gif


mes puosem sijoneliu is linines medziagytes, surista juostele. paieskosiu kita diena foto ir butinai idesiu parodyt... sian jau biski pavargus esu.
QUOTE(Egle.vb @ 2009 06 05, 13:05)
Tai mes irgi tik tokiam laikui, labai tikiuosi kad oras bus geras, tai planuojam po baznycios dar gamtoj pasifotografuot, o baliui uzteks ir savo fotografu.
Gal kas esat susidure su RKstudija? labai reikia atsiliepimu... ax.gif
http://www.rkstudija...krikstynos.html


galiu rekomenduoti musu fotografe thumbup.gif supermama sviecia, arba va cia: fotografes internetine svetaine cia rasite ir musu dvynuku krikstynu foto blush2.gif

QUOTE(estetė @ 2009 06 05, 18:37)
Kauno Mažoji Galerija M. Daukšos g. 20, pati pirkau. Tiesa, vieneto kaina 0.80Lt
O aš pagaliau nusipirkau lininę suknelę krikštynoms  clap.gif


thumbup.gif nu is tikruju...pagaliau lotuliukas.gif tai dabar laukiam fotoreportazo mirksiukas.gif kiek mokejai? ar bent jau kaip atrodo nupasakok. man juk reikia vel naujo apdaro busimoms krikstynoms. Kriksto dukrytei uzsakysime linine suknyte pas ta pacia siuveja mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 05, 19:46)
Esam jau po krikstynu. Planavau placiai aprasyti kaip cia mums pasiseke ir ikelti nuotrauku, bet gi neturiu dar 100 zinuciu  verysad.gif ir...
Nebent gal EMMY, noretu pagelbeti ir skirti savo brangaus laiko smile.gif, tai tada butu galima greiciau parodyti musu svente.
Arba paliekam savo planus ateiciai del nuotraukeliu.


atsiusk man viska su aprasymais i emaila ligita_bu@yahoo.de as tau ikelsiu viska i SM mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 05, 18:37)
O aš pagaliau nusipirkau lininę suknelę krikštynoms  clap.gif

clap_1.gif thumbup.gif Tai kur to grožio radote? Reikia ir man jau važiuoti ieškoti, nes tik trys savaitės beliko. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 05 birželio 2009 - 20:22
Ligita33 , Onele, žinokite radau MANGO, buvo gal trijų modelių lininių, išsirinkau tokią kaip chalatukas, per visą sagos, bet labai daili, rytoj nufotografuosiu ir įkelsiu. O mokėjau 155Lt. Dar trumpą švarkutį reikės nusipirkti, jei oras prastesnis būtų smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, atsakiusioms dėl užrašų ant puodelių. aciuks.gif

iš kažkur (gal iš mūsų albumo...) užsiseivinau tokį balioną. Gal žinot, kur tokių gauti Kaune? 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 06, 00:31)
Ačiū visoms, atsakiusioms dėl užrašų ant puodelių. aciuks.gif

iš kažkur (gal iš mūsų albumo...) užsiseivinau tokį balioną. Gal žinot, kur tokių gauti Kaune?  4u.gif

Labas rytas rolleyes.gif
Man irgi įdomu būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 05, 23:31)
Ačiū visoms, atsakiusioms dėl užrašų ant puodelių. aciuks.gif

iš kažkur (gal iš mūsų albumo...) užsiseivinau tokį balioną. Gal žinot, kur tokių gauti Kaune?  4u.gif

user posted image


Tu su uzrasu - tai tikrai yra Savanoriu pr. Hiper Maximoje. Ten yra parduotuve lyg tai "BALIONU SALIS". O kad viduj kitos spalvos balionelis, tai manau reiketu pirma du balionus sudeti i viena, o tada abu kartu pripusti. Su balionu pompa - tikrai nemanau, kad butu problemu.
Atsakyti
labutes 4u.gif
paspalvinsiu kanaliuka dar keletu foto is praejusiu Krikstynu blush2.gif
labai mums patiko gelytes, kurios buvo pastatytos prie vaikuciu ant stalo (taip papuose moterytes, kuios puose sale), net nezinau, is kur tokias gavo, bet is sveciu neikas nebuvo mates dar tokio dalyko
sitaip atrodo pradzioje, taip reikia uzdegti
user posted image

sitaip dega pradzioje
user posted image

paskui va sitaip issiskleidzia:
user posted image

user posted image

kaip zadejau, idedu vaikuciu rubeliu foto, kur geriau matosi is arciau (reiktu islyginti ir nufotkinti neaprengtus, bet nera kada)
berniuko:
user posted image

skraiste is arciau
user posted image
user posted image
mergytes suknele
user posted image

cia zakristijoj sedim...labai gerai matosi zvakuciu papuosimai
user posted image

niu ir pabaigai mamos sukuosena is arciau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Ligita33 - fantastika bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Buvo dinges internetas doh.gif
įkęliau savo pora darbelių ax.gif
ligita33 thumbup.gif
Atsakyti
ligita33, labai viskas grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 06 05, 12:37)
Kauno Mažoji Galerija M. Daukšos g. 20, pati pirkau. Tiesa, vieneto kaina 0.80Lt
O aš pagaliau nusipirkau lininę suknelę krikštynoms  clap.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 05, 17:31)
Ačiū visoms, atsakiusioms dėl užrašų ant puodelių. aciuks.gif

iš kažkur (gal iš mūsų albumo...) užsiseivinau tokį balioną. Gal žinot, kur tokių gauti Kaune?  4u.gif

user posted image


vakar kaip tik pirkau akropolyje "Balionu salyje" thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidux @ 2009 06 05, 13:25)
Pirkau bazeje 12 sandelyje (ten vien tik vestuviu ir krikstynu atributika + buvo keli stendai atviruciu). Ant serveteliu buvo pavaizduoti batukai, o serveteliu spalva... sakyciau sampanine. Kaina 4.90 Lt.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos matytes, besiruosincios ir jau atsventusios savo angeleliu krikstynas.
noriu ir as prisijungti prie besiruosianciu ir padekoti uz tokia grazia ir informatyvia temele. man ji labai padejo. tikuosi kad ir musu svente sklandziai ir linksmai praeis. 4u.gif nors iki jos dar tolokai, bet jau dabar pradedu ruostis ir jaudintis...
Atsakyti