Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(asedita @ 2009 06 04, 17:31)
Tautine zvake  doh.gif Kokia cia nesamone, zvakes tautybes neturi  biggrin.gif Ir apsiaustas yra butinas  4u.gif

Čia gal turėjo omeny liaudišką žvakę, iš vaško. Ne tas baltas parafinines, kur pilna parduotuvėse.

Mes pirkom tokią ilgą, susuktą iš tuščio korio. Atrodo labai autentiškai. Nors mačiau ir visokių figūrėlių pridaro iš vaško. Buvo angeliukai, bet jie buvo mažiukai, tai nepirkom.
Tiesa, pirkom Burbiškio dvare.
Atsakyti
QUOTE(linuse @ 2009 06 04, 14:57)
mes į tokią dėžutę dėsim visus "pirmus" dalykus, kepuraite, kojinytes, ciulptuka, proseneles dovanota rozini, pirma echoskopo foto, pirma piesini, zvakute nuo 1-ojo gimtadienio torto ir t.t. sunglasses2.gif tik mūsų dėžutė vadinasi ne krikštynų, o "Urtės turtas", beje irgi iš Estetės rankelių  wub.gif


kaip miela... wub.gif del daugelio dalyku net nesusimasciau idet... mes gavom medines dezutes is Kirksto mamos dovanu, ant kuriu isgraviruoti vardai,. bet jos nedideles.... bet ermitaze maciau tokie nemaza "skrynia" apie 130 lt kainavo,m tai rektu isigyt ir i ja sudet visu 3 vaikuciu tai, ka esu issaugojus... net tie pirmieji albumai ten labai pritiktu manau. bet va dickio zvake nuo gimtadienio torto tai jau "tiutiu" lotuliukas.gif turiu issaugojus tik pirmus dzinsiukus ir bliuzoniuka. bet dar bus daugg pirmuju daiktu, tai prisikrautu pilna manau
Papildyta:
QUOTE(Linarte @ 2009 06 04, 19:13)
Čia gal turėjo omeny liaudišką žvakę, iš vaško. Ne tas baltas parafinines, kur pilna parduotuvėse.

Mes pirkom tokią ilgą, susuktą iš tuščio korio. Atrodo labai autentiškai. Nors mačiau ir visokių figūrėlių pridaro iš vaško. Buvo angeliukai, bet jie buvo mažiukai, tai nepirkom.
Tiesa, pirkom Burbiškio dvare.


o mes turejom nusipirke geltono vasko baznytines zvakes (po 1lt), bet jos labai graziai tiko prie lininiu baltu ribeliu ir pasiuvinetuju geltonu gintariuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2009 06 04, 17:31)
KRIKSTYTI BASO NEGALIMA ! Visa gyvenima zmogutis vaikscios basas,nes netures uz ka bateliu nusipirkti t.y. bus neturtingas  tongue.gif O mes visos savo kudikeliams linkime paties geriausio,kad butu ir sveiki,ir grazus, ir turtingi... mirksiukas.gif
Tautine zvake  doh.gif Kokia cia nesamone, zvakes tautybes neturi  biggrin.gif Ir apsiaustas yra butinas  4u.gif

Apsiaustas nėra būtinas, bent jau mūsų kunigas to nereikalavo, o paklaustas ar tai būtina ceremonijos dalis - atsakė, kad ne.
O, dėl "krikštyti baso negalima" irgi kažkokie prietarai, manau, kad vaikiuko laimė, basas ar apsiavęs gyvenime bus, visai ne nuo to priklauso wink.gif vaikai laimingi, nes turi laimingus ir mylinčius tėvus thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą ir patarimą bigsmile.gif
Pati išsprendžiau problemą dėl "atminimų-palinkėjimų" albumo - Mylidoje išsirinkau patinkančio popieriaus, ten pat supjaustė, įrišo. Patenkinta.
Idėja - atminimo dovana seneliams bus puodeliai su pumpurėlio rankutės piešiniu ir tam tikrais širdžiai brangiais įsimintinais įvykiais.
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2009 06 04, 02:20)
Aciu labai uz info 4u.gif Teks tikriausiai jau pripustus pirkti unsure.gif

Papildyta:
As perskaiciau SM, bet nemenu kokioje temeleje, kad lyg balionu salis nuomuoja. Pabandysiu uzklausti Klaipedoje akropolyje. Gal ir apsikvailinsiu, bet paklausiu.

balionų šalis vilniuje nenuomavo helio nei pardavinėjo skysčio, tik oru pūsti balionus 35,70 lt +400 lt užstata
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 04, 02:41)
Tikrai taip - aš taip pat perskaičiau, kad Balionų šalis, tik nuoma yra labai brangi.

Jetau, Jetau.. Dabar graužiuosi, kad anksčiau visos temos neišnagrinėjau.. Liko kelios dienos. Norėjau paklausti, viena mamytė rašė apie riešutus su palinkėjimais iš Verslo dovanų. Perverčiau googlį, bet niekur nerandu.. Gal kuri galėtumėt išsamiau apie tuos riešutus? Niekaip nesugalvoju, ką svečiams atminčiai padovanoti..


dėl balionų šalies pasiskambinkit nesu tikra
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 06 04, 13:48)
Sveikos,

jau retai bepasirodau, nes krikštynos jau šeštadienį. Praktiškai viskas jau paruošta. Gaila, kad oras mums visus riekalus pašiko sad.gif Na bet gal nereikia leisti kažkokiam orui sugadinti mūsų šventinės nuotaikos. Fotografuosimės vadinasi bažnyčios viduje ir šiek tiek namie.

Kai jau viskas pasibaigs, parašysiu kaip sekėsi. Gero planavimo visoms besiruošiančioms.

a kas tau daba su oru negerai? nu šilta nebus bet man regis visai neblogas variantas dar ax.gif aš čia žiūriu čia
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 06 04, 22:03)
kaip miela...  wub.gif del daugelio dalyku net nesusimasciau idet... mes gavom medines dezutes is Kirksto mamos dovanu, ant kuriu isgraviruoti vardai,. bet jos nedideles.... bet ermitaze maciau tokie nemaza "skrynia" apie 130 lt kainavo,m tai rektu isigyt ir i ja sudet visu 3 vaikuciu tai, ka esu issaugojus... net tie pirmieji albumai ten labai pritiktu manau. bet va dickio zvake nuo gimtadienio torto tai jau "tiutiu"  lotuliukas.gif turiu issaugojus tik pirmus dzinsiukus ir bliuzoniuka. bet dar bus daugg pirmuju daiktu, tai prisikrautu pilna manau
Papildyta:
o mes turejom nusipirke geltono vasko baznytines zvakes (po 1lt), bet jos labai graziai tiko prie lininiu baltu ribeliu ir pasiuvinetuju geltonu gintariuku  thumbup.gif

o jus puoset zvake kuo nors? nes as irgi tokia pirkau mugeje, tik susukta is korio ir dabar galvoju, ar puosti ar ne g.gif
Atsakyti
[quote=Onelė,2009 06 04, 13:04]
4u.gif ax.gif bigsmile.gif Jau čia tai tikrai rasite, tik viską peržiūrėti laiko oi kiek reikės... http://forum.materin...howtopic=133180 mirksiukas.gif

laba mamytes 4u.gif labai noriu jums Onele padekoti uz tokia gera nuorodele mirksiukas.gif ziurejau vakar iki isnaktu thumbup.gif tikrai super puslapiukas thumbup.gif
daug visko grazaus radau, dabar kai ka reiks ir perdaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 06 05, 01:47)
Ačiū už atsakymą ir patarimą  bigsmile.gif
Pati išsprendžiau problemą dėl "atminimų-palinkėjimų" albumo - Mylidoje išsirinkau patinkančio popieriaus, ten pat supjaustė, įrišo. Patenkinta.
Idėja - atminimo dovana seneliams bus puodeliai su pumpurėlio rankutės piešiniu ir tam tikrais širdžiai brangiais įsimintinais įvykiais.


o kažin kur galima tokius puodelius užsakyt, kad ir tekstą rašytų? man rodos, eurokose negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 05, 10:49)
o kažin kur galima tokius puodelius užsakyt, kad ir tekstą rašytų? man rodos, eurokose negalima  g.gif


AS Eurokos dariau, ten jie teksto neraso, bet as kitaip issprendziau si klausima, per Paint programa pati ant foto uzrasiau teksta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelina83: 05 birželio 2009 - 10:00
QUOTE(Fox_lady @ 2009 06 05, 09:49)
o kažin kur galima tokius puodelius užsakyt, kad ir tekstą rašytų? man rodos, eurokose negalima  g.gif

fotofabrikas.lt
Atsakyti
aš tai močiutėm nupirkau po medinį šaukštą, kurie kainavo 2 lt. su centais, seneliams dar nesugalvojau, gal po taupyklę, mašinai sutaupyti, o krikšto tėveliams po vardinį rankšluostuką ir įrėmintą pačią pirmąją vaikelio nuotraukyte padovanosiu.
beje kai buvo mano brolienės krikštynos vaiko, tai vaikams jokių įpatingų dovanų nebuvo, : visis gavo po popierinį medalioną su krikštyno berniuko nuotraukyte, bei užrašu, jei bsu įdomu galėsiu nuotraukytę įdėti.
Atsakyti
O kaip jus daret ar ruosiates daryti su foto? Atelje ar samdomas fotografas?

nes as liepos 4d. kaip ir susitariau su fotografu, bet laukiu vienos mamytes ivertinimo jo padarytu nuotrauku, nes pats darbo stilius jo nelabai patiko, tai dabar pradejau ieskot dar kitu fotografu, bet dauguma jau uzimti
Atsakyti