Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Krikštynų planavimas

QUOTE(Dance.mam @ 2009 06 04, 11:35)
As planuoju per krikstynas, kurios vyks mano namu kieme, leisti linksma vaikiska muzikele. Gal mamytes galit nurodyti internetiniu nuorodu geru is kur galeciau parsisiusti ?????

Yra forume visa tema tam skirta.
Aš pati siunčiuosi iš čia
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 06 04, 10:21)
tokiu albumu (salia nuotraukos galima parasyti palinkejimus) nuotrauku dydis 10*15, galit rasti akropolyje , tiek kaune ir Vln., albumai dvieju sp geltonos ir violetines, virsus medziaginis (tipo , kaip versta oda butu) su issiuvinetom mazom pedutem, kaina apie 26 lt. supatuota plastikinei dezutei.



o akropolyje tiksliau kur??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dance.mam @ 2009 06 04, 11:06)
Sveikutes,
As savo lelytei krikstynoms Vilniaus senamiescio turgelyje nupirkau tautine is lino nerta suknele ir linine kepuryte, puosta gintariukais  biggrin.gif - labai tikra, paprasta, nuostabu.

Jei nepaslaptis, kiek kainavo tokia suknele? Labai grazu bus. Galvoju gal ir savo mazute taip papuosti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rujo @ 2009 06 04, 12:04)
Jei nepaslaptis, kiek kainavo tokia suknele? Labai grazu bus. Galvoju gal ir savo mazute taip papuosti? 4u.gif


Suknele - 60 Lt, o kepuryte - 25 Lt.
Man tai nerealiai grazu ir stilinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dance.mam @ 2009 06 04, 12:24)
Suknele - 60 Lt, o kepuryte - 25 Lt.
Man tai nerealiai grazu ir stilinga  smile.gif

Aciu 4u.gif tai nebrangiai palyginus smile.gif O cia tas turgelis kur Pilies g.?
Otada dar reikia skraistes ant virsaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rujo: 04 birželio 2009 - 11:44
Sveikos,

jau retai bepasirodau, nes krikštynos jau šeštadienį. Praktiškai viskas jau paruošta. Gaila, kad oras mums visus riekalus pašiko sad.gif Na bet gal nereikia leisti kažkokiam orui sugadinti mūsų šventinės nuotaikos. Fotografuosimės vadinasi bažnyčios viduje ir šiek tiek namie.

Kai jau viskas pasibaigs, parašysiu kaip sekėsi. Gero planavimo visoms besiruošiančioms.
Atsakyti
Sveikos mamytes planuotojos, kaip jums sekasi?as ir toliau ruosiuosi, savo sunelio krikstynom kurios bus Rugpjucio 15 d. thumbup.gif aciu uz saldainiu popiereliu trafaretus pagelbejot... 4u.gif

norejau paklaust, gal galeciau gauti fotki prisijungimo duomenis,labai dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerty1: 04 birželio 2009 - 11:56
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2009 06 04, 11:48)
Sveikos,

jau retai bepasirodau, nes krikštynos jau šeštadienį. Praktiškai viskas jau paruošta. Gaila, kad oras mums visus riekalus pašiko sad.gif Na bet gal nereikia leisti kažkokiam orui sugadinti mūsų šventinės nuotaikos. Fotografuosimės vadinasi bažnyčios viduje ir šiek tiek namie.

Kai jau viskas pasibaigs, parašysiu kaip sekėsi. Gero planavimo visoms besiruošiančioms.


jau tu oru Lietuvoje neimanoma supaisyti, mes planuojam visa svente lauke, bet tikriausiai reikia atsrgini varianta numatyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2009 06 03, 19:53)
mačiau yra fotki, aš irgi kažkiek turiu bet mergaitiškų. jei neištryniau


buciau tikrai dekinga 4u.gif jei turite remeliu pavyzduku nuorodele, as turejau ir istryniau o man verkaint reikia verysad.gif nete nieko grazaus nerando, o gal nemoku ieskoti schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(-zuvedra- @ 2009 06 03, 20:14)
susimasciau, garbes rastus iteikineja kriksto mamytes at mamytes? g.gif  blush2.gif

o kam jus cia norite juo iteikti? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Norejau paklausti tu kurios seneliams dovanos ar jau dovanojo taupykles, ka ant ju uzrasete, as nupirkau uz 1eura toj parduotuvej labai fainas, tik neissivaizduoju kaip graziau uzrasyt... g.gif
Atsakyti
labukas, gal kuri galetumete atsiusti tuos saldainuku popieriukus blush2.gif labai aciu is anksto wub.gif e-mail, funcymiau@yahoo.co.uk

zinau puslapiuka kur galima pasidaryti etiketes ant buteliu, tik be uotrauku, bet su savo uzrasais ir nieko nekainuoja thumbup.gif jei kam reikia imesiu nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti