Įkraunama...
Įkraunama...

Narių žinutės vienoje temoje

o aš norėčiau paklaust... ar galima įejus į man rūpimą temą... neieškot kur aš ten rašiau... bet iš karto atidaryti psl, kuriame aš rašiau paskutinį kartą? g.gif net nžn... man atrodo, kad kartą taip man atidarė temą..., bet dabar nesu tikra tuo... nes niekaip nerandu tokios funkcijos... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetolanka @ 2007 12 14, 17:24)
o aš norėčiau paklaust... ar galima įejus į man rūpimą temą... neieškot kur aš ten rašiau... bet iš karto atidaryti psl, kuriame aš rašiau paskutinį kartą? g.gif net nžn... man atrodo, kad kartą taip man atidarė temą..., bet dabar nesu tikra tuo... nes niekaip nerandu tokios funkcijos... schmoll.gif

tai jei tu nori susirast savo paskutines rašytas žinutes, spaudi ant savo niko, ir ten yra pasirinkimas, rasti visas nario žinutes, ir parodys viską, ką esi rašius, bet į temą įėjus tai apskritai tik gali per favouritus pasidryt kad nukeltų į paskutinę neskaitytą žinutę, bet ne tavo rašytą.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetolanka @ 2007 12 14, 18:24)
o aš norėčiau paklaust... ar galima įejus į man rūpimą temą... neieškot kur aš ten rašiau... bet iš karto atidaryti psl, kuriame aš rašiau paskutinį kartą? g.gif net nžn... man atrodo, kad kartą taip man atidarė temą..., bet dabar nesu tikra tuo... nes niekaip nerandu tokios funkcijos... schmoll.gif

paspausk ant varnelės prie temos pavadinimo ir tave nukels į pirmą neskaitytą žinutę
Atsakyti
dėl tos narės žinučių tai nepergyvenkite,jei ji renka žinutes balsavimui, tai ką padarysi, bet jei renka "už meigamojo durų" tai negaus slaptažodžio, nes visi nariai, kurie jo prašo, yra patikrinami kokiu būdu surinko tą 100 žinučių.

manau ta narės nori įsidėti liniuotę, bet nežino kur tai padaryti ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 15, 13:31)
tai jei tu nori susirast savo paskutines rašytas žinutes, spaudi ant savo niko, ir ten yra pasirinkimas, rasti visas nario žinutes, ir parodys viską, ką esi rašius, bet į temą įėjus tai apskritai tik gali per favouritus pasidryt kad nukeltų į paskutinę neskaitytą žinutę, bet ne tavo rašytą..  g.gif


nezinojau apie sia funkcija, visad puslapius varciau, nes prenumeratos jei tema aktyvi tai pasta uzkemsa doh.gif, o cia labai man patiko thumbup.gif
reiks DUK pasiskaityt, gal dar ka gero atrasiu ax.gif
Atsakyti
Turiu ir aš klausimėlį 4u.gif

Kaip sužinoti temoje parašytų žinučių skaičių? Na kai tema užsidaro ir noriu sužinoti kas ir kiek parašė joje žinučių, kad paskelbt pleputes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 12 16, 14:31)
Turiu ir aš klausimėlį  4u.gif

Kaip sužinoti temoje parašytų žinučių skaičių? Na kai tema užsidaro ir noriu sužinoti kas ir kiek parašė joje žinučių, kad paskelbt pleputes rolleyes.gif

Kai atsidarai skyrelį, matai išdėstytas paeiliui temas. Stulpelyje "Atsakymai" spaudi ant skaičiuko ir užsikrauna lentelė, kur surašyti visi toje temoje rašiusieji dalyviai ir jų žinučių sk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy @ 2005 09 12, 16:54)
Papausk  stulpelyje "atsakymai" esanti skaiciu ir parodysvisus rasiusius toje temoje ax.gif



Jau seniai esu prsijunus prie supermamos, bet neaptikau šios galimybės iki šiol, kaip gerai, ačiū už info thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2009 06 19, 21:40)
Jau seniai esu prsijunus prie supermamos, bet neaptikau šios galimybės iki šiol, kaip gerai, ačiū už info  thumbup.gif

Aš taip pat jau senokai čia, bet šią funkciją sužinojau tik dabar biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korrrta @ 2007 12 15, 17:37)
paspausk ant varnelės prie temos pavadinimo ir tave nukels į pirmą neskaitytą žinutę

Labukas, ir as cia susidomejau man nezinomais dalykais doh.gif gal galite paaiskinti placiau? kur ten kokia varnele paspaust reik, kad pamatytum ka paskutini skaitei? Gal foto galime padaryti kaip viena mamyte cia aisq parode kur ka spausti ax.gif buciau dekinga, nes dar tik mokausi blush2.gif

dėl tos narės žinučių tai nepergyvenkite,jei ji renka žinutes balsavimui, tai ką padarysi, bet jei renka "už meigamojo durų" tai negaus slaptažodžio, nes visi nariai, kurie jo prašo, yra patikrinami kokiu būdu surinko tą 100 žinučių.

ir dar vienas klausimas: blush2.gif
zinau,kad naujokai negauna visu prieigu, o ta slaptazodi gauni automatiskai surinkes 100 zinuciu?ar paprasyt jo kazkur reikia? doh.gif
aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 17, 19:50)
kur ten kokia varnele paspaust reik, kad pamatytum ka paskutini skaitei?

Galbūt pagelbės tema apie prenumeratą.
QUOTE
o ta slaptazodi gauni automatiskai surinkes 100 zinuciu?ar paprasyt jo kazkur reikia?

Teks prašyt. Temos apie tai: "Už miegamojo durų" , Kodėl neįsileidžia į MIEGAMĄJĮ?
Atsakyti
Noreciau paklausti,kaip pazsiziureti temoje zinuciu skaiciu visu vartotoju, ta prasme toks vartotojas tiek, kitas tiek? ax.gif
Atsakyti