Įkraunama...
Įkraunama...

Narių žinutės vienoje temoje

butu smagu jei butu imanoma tokia funkcija kaip tarkim savu zinuciu radimas temoje, nes pati daznai atsiverciu tema ir neatsimenu ar jau rasiau joje ar ne o ir visus puslapius neturiu nei laiko nei noro vartyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Papausk stulpelyje "atsakymai" esanti skaiciu ir parodysvisus rasiusius toje temoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2005 09 12, 16:54)
Papausk  stulpelyje "atsakymai" esanti skaiciu ir parodysvisus rasiusius toje temoje ax.gif

Oi, ir aš šitos funkcijos nežinojau blush2.gif
Dabar pramogauju: skaitau nykiausių temų, kurios manęs niekad nedomino ir nedomins, pavadinimus, ir žiūrinėju, kas į jas rašo tongue.gif
Atsakyti
Dar kai parašai atsakymą, ir nori spausti siūsti, ten yra toks parašymas,kad atsakymą kai kas nors parašys į šią temą gali atsiūst el. paštu. Aš taip pasidarius tai galiu sekti naujienas norimam puslapyje. biggrin.gif

toks sakinys Įjungti pranešimą elektroniniu paštu, kai paskelbiamas atsakymas?

pasižiūrėk turėtum rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2005 09 12, 17:54)
Papausk  stulpelyje "atsakymai" esanti skaiciu ir parodysvisus rasiusius toje temoje ax.gif

g.gif o kur rasti ta stulpeli "atsakymai" ?ta prasme iejus i konkrecia tema ar pagrindiniam forumo puslapy? nes niekur nemaciau tokio stulpelio blush2.gif
Atsakyti
Almante, va čia
user posted image

spausti tuos apibrėžtus skaičiukus.

Antra vertus, jei nori matyti tai ką neseniai rašei - na man patogiausia tai eit į savo profilį ir spustelėti "rasti nario žinutes" ar kažkaip panašiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 09 08, 14:27)
butu smagu jei butu imanoma tokia funkcija kaip tarkim savu zinuciu radimas temoje, nes pati daznai atsiverciu tema ir neatsimenu ar jau rasiau joje ar ne o ir visus puslapius neturiu nei laiko nei noro vartyt mirksiukas.gif

Man atrodo pats geriausias būdas rasti tema ir paskutine žinute temoje tai favorites
Atsakyti
Esu naujoke ir man dar labai daug kas neaisku.Sedziu vartau,gaisinu laika, jeskau pati net nezinau ka galiu naujo surast. Mano manimu blogai kad naujokam nera jokios atskiros sukurtos instrukcijos.Kaip pirmokeliams.Gal senbuviams ir jokinga, kad mes nezinom, o kur pasimokyt? Gal apie tai organizatoriams reiktu pagalvot,kaip manot? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 01 21, 20:52)
Esu naujoke ir man dar labai daug kas neaisku.Sedziu vartau,gaisinu laika, jeskau pati net nezinau ka galiu naujo surast. Mano manimu blogai kad naujokam nera jokios atskiros sukurtos instrukcijos.Kaip pirmokeliams.Gal senbuviams ir jokinga, kad mes nezinom, o kur pasimokyt?  Gal apie tai organizatoriams reiktu pagalvot,kaip manot? verysad.gif

nejuokinga, nes visi kažkada buvo nauji šiame forume, bet yra tikrai daug temų prie dažniausiai užduodamų klausimų, kur aptarti beveik visi turbūt atvejai, su kuriais gali susidurt - kaip rašyti atskaymą, kaip įsidėti paraš, įkelti foto, liniuotę, kaip prisijungti ir t.t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man noretusi kad galima butu pasiziureti visas zinutes esancias vienoje temoje.
pavyzdziui tokios temos kuriose rasai taim tikrus pastebejimus ir per tam tikra laika reikia padaryti ataskaita ape pokycius. Tokiu atveju reikia ziureti tam tikra tema nuo pirmo puslapio ir perziureti ju nemazai. Butu saunu kad galima butu visas zinutem matyti atskiromis temomis. O gal yra tokia jau funkcija bet as nemoku ja naudotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 02 12, 12:23)
Man noretusi kad galima butu pasiziureti visas zinutes esancias vienoje temoje.
pavyzdziui tokios temos kuriose rasai taim tikrus pastebejimus ir per tam tikra laika reikia padaryti ataskaita ape pokycius. Tokiu atveju reikia ziureti tam tikra tema nuo pirmo puslapio ir perziureti ju nemazai. Butu saunu kad galima butu visas zinutem matyti atskiromis temomis. O gal yra tokia jau funkcija bet as nemoku ja naudotis  g.gif


Ale vat skaitau ir galvoju, o "Favorites" funkcija šito darbo neatlieka? unsure.gif

Vis skundžiasi kažkas, kad painu, reik daug puslapių ieškot - radau man aktualią temą, įtraukiu į Favorites ir visada matau, kada joje kas nors parašo kažką naujo. Nebereikia man tos temos - atšaukiu prenumeratą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 08 27, 16:31)
Ale vat skaitau ir galvoju, o "Favorites" funkcija šito darbo neatlieka?  unsure.gif

Vis skundžiasi kažkas, kad painu, reik daug puslapių ieškot - radau man aktualią temą, įtraukiu į Favorites ir visada matau, kada joje kas nors parašo kažką naujo. Nebereikia man tos temos - atšaukiu prenumeratą  thumbup.gif

Aš irgi taip pat darau.Viską kas man svarbu dedu į Favorites,ir tada matau ar kas pasisakė toje temoje ar ne. biggrin.gif
Atsakyti