Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

As tai jauciuos uzsisedejus ir neidomi. mano suneliui jau 8 men. Pradzioj iki 5 men buvo kosmariskai sunku. neramus miegas, diena is akiu nepaleisdavau, su vezimu kol issikabaodavom tai sveikatos po gimdymo nebuvo, o dar maitinti vos ne kas 2 val.) blink.gif
Vyrui tai ka - isejo i darba, is darbo i mokslus ir pargryzta ispudziu pilnas 9 vakaro.Mazius jau praktiskai miegodavo.
dabar ipratau prie visko, pradejau planuot laika. bent valandai iseiti su vaiku pasivaikscioti, paskaityti knyga, pabendraut su draugais.va nuo kitos savaites eisiu i kursus anglu k. tobulinti (pasinaudosiu proga jei mama ar anyta isleis). Jei saves nemylesi,tai kitas us tave to tikrai nepadarys ir neivertins triuso namose.

Viskas blogai- bt i darba kazkaip vistiek nenoriu, tie metai-tai tarsi isigelbjimas nuostresinio gyvenimo,nuolatinio begimo.
nu va dabar palengvejo, pasipasakojus 4u.gif
Atsakyti
O aš kažkaip nesijaučiu užsisėdėjus 4u.gif tik kažkaip pastebėjau, kad neskaitau nieko, kas susiję su darbu ax.gif Man įdomu dienas leist su vaiku, nors prieš gimdymą galvojau, kad bus tragiškai sunku būt namie 4u.gif
Atsakyti
Auginu trecia dukryte ir jau 6 men. namie smile.gif . Sedziu namie ir tiesiog miegaujuosi namais, seima, savo vaikais....O dirbau iki pat nestumo pabaigos doh.gif buvo du darbai, mokslai, 2 vaikai, 8 metai be atostogu....Begau ir begau, kol isauso tokia diena ir as suzinojau,kad laukiuosi wub.gif ir vis niekaip negalejau suprast kaip cia dabar bus, kaip as su savo darbais, mokslais susitvarkysiu. O susitvarke viskas savaime ir as dabar tiesiog atostogauju, tiesa dar mokaus, bet vistiek nereikia ryte niekur skubet, isleidziu didziasias i mokykla ir su mazaja dar tinginiaujam lovoje ir visa diena tik musu....Vaziuojam pas drauges, susimastom sau visokiu pramogu ir visai nesijauciu prirista, nors dukrele dar pati tebemaitinu. Ir nenoriu, net pagalvoti, kad uz puses metu vel i darba verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramaska: 16 gruodžio 2005 - 23:19
nors mano dukriukui jau beveik 8 mėn. jaučiu kad laikas bėga nerealiai greit. būtų bent menkiausia galimybė, sedėčiau namie iki kol brangenybei sukaktų 2 metukai tai tikrai. juk nuo metukų prasideda pats įdomiausias amžius, kai viskas įdomu ir t.t. bet dabartinėje situacijoje teko užrašyti į darželį nuo kitų metų...
Atsakyti
Na ,o man namai tai tikrai buvo igrise...jau ryte atsikelusi beveik zinodavau savo dienotvarke....pati gyvenu Londone tai kur su mazu vaiku nusitarabaniti budavo sunku,beto ir drauges visos dirba...tai gerai ,kad vyras grizta apie 2-3 val.ir mama tik iki pietu dirba,bet vistiek tiek budavo nusibode namai,kad kaip tik vyras grizdavo tai tuoj ir prasydavau ,kad vaziuojam bet kur... mirksiukas.gif bet zinokite,tie jo kur vaziuoti?ai,as pavarges... mane isvede is proto,galvojau niekada Londone neismoksiu vairuoti...bet...ismokau..tai zinokit,gyvenimas pasikeite 70 procentu...visokiu ir reikalu atsirado....tik drauge kokie turi laisva dien tuoj su maziuku varom i parduotuves ir visa diena praleidziam...labai patogu viskas po vienu stogu ....ir pavalgom pasildytu pieneliu ir mano berniukas susidomejas moterisku drabuziu spalvomis... tongue.gif
ir dar...tris vakarai per savaite mano!!!!! mama vaziuoja i baseina thumbup.gif .Tai irgi sioks toks atsipalaidavimas....
P.S.kazkaip vis galvoju,kad Lietuvoje vis butu smagiau...juk daug daugiau draugu ,pazystamu,giminiu....na,bet ka padarysi...
Atsakyti
Laikas namie prailgdavo kai auginau sunu.Dabar su dukryte 4u.gif laikas bega taip greitai, kad nespeju pajusti, ji labai daug reikalauja demesio.
Atsakyti
sveikos

zinokit baigiu nupusti manie, jau stoga kelia. vaikas, namai, valgio taisymas, indu plovimas, kambariu tvarkymas, suns isleidimas i lauka, rubu plovimas ir kasdien vis tas pats. na bet savaitgaliais paliekam vaikuti mamai tai truputi prasiblaskau. bet jau po valandos beprotiskai pasiilgstu savo zuikio ir jau skubam pas vaika.
Atsakyti
man nuo sedėjimo namuose- važiuoja stogas.........
Atsakyti
As manau taip: kai pinigu pakankamai, tada vaikucio auginimas yra svente!!! O kai ju nera, tai tada nei kur iseisi normaliai, nei nuvaziuosi, nei pasilinksminsi. Kai yra pinigu, gali samdyt aukle, gali vaziuot kur sirdis geidzia, shopintis ir panasiai. Gal ir materealstiskai cia as ziuriu, bet viskas yra kaip tik taip. Beje, kai auginau pirmaji kudikeli, laikas kazkaip neprailgo, o va su antraja.... kai dar 4metis pirmasis i darzeli neina ir namie siauteja...galima ir nupusti... Bet viskas juk labai laikina..
Atsakyti
Aš jau šešis mėn. sėdžiu namie, tai būna dienų kai stogas pradeda važiuos, tai tada vyras mane kur išleidžia palakstyt ir vėl gerai biggrin.gif
Atsakyti
As tai dekinga savo mamai,ji mane labai pavaduoja ir visur isleidzia.Todel prasiblaskau ir kazkaip stogas dar stovi vietoj ir nebando judeti.O vienai tai nezinociau ka reiktu daryti.Turbut nebutu taip viskas paprasta ir senai be stogo vaiksciociau.Linkiu visom mamytem kantrybes ir sekmes siais metais auginant savo atzaleles.Teisingai gebene pasake,juk tai viskas laikina.. wub.gif
Atsakyti
na jo........... doh.gif tas buvimas namuose vargina.Rytai,dienos,vakarai vienodi.Zinoma jog smagu ziuret kai kleckiukas tobuleja,tyrineja Pasauli,bet juk norisi ir paciai iskyst kazkur nosi,o kai tetu,seneliu nera-tai ne kas schmoll.gif
Planuoju i darba grist kai mano mylimukei sueis metukai..bet dabar nedejuoju-man buvimas kartu su vaiku -savotiskos atostogos,nes pries mazosios gimima ritmas buvo didelis:visur begau,daug dirbau.
Padejuosiu kai vel reiks grist i darba,nes juk namu ruosa niekur nedings doh.gif Seip jau noriu i darba,pasiilgau kavos gerimo su kolegom, moterisku plepalu ir seip bendravimo ne apie vaikus,sauskelnes,ligas,nujunkimus... lotuliukas.gif
dziaukimes savo atzalelem thumbup.gif juk budamos darbuose nepastebesim kaip greit jos auga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti