Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Nė trupučio schmoll.gif . Mano zuikiui jau virš metų, bet nė kiek nesijaučiu užsisėdėjusi. Į darbą galvojau grįžt balandį, bet dabar manau kitaip. Man su lelium gera thumbup.gif . Kur noriu, ten keliauju ir, aišku, su vaiku mirksiukas.gif ( nes iki 6 mėn. maitinau tik MP.) Ir į užsienius buvau išlėkus, ir po Lietuvą pasimalu mirksiukas.gif . Su mamom susitinkam, basibendraujam, su vaiku į baseinus važinėjam, žodžiu, nėra kada užsisėdėt thumbup.gif .
Atsakyti
4u.gif Na as jau uzsisedejau namuose... vasara baigesi... o per tuos du menesiu pradejau parintis namuose... tongue.gif laukiu kada mazius pats prades sedet, tai abu varysim paportuot g.gif g.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2005 10 30, 19:49)
tas atsibodimas namuose sedėti keistas, nes iš esmės nenusibodo - man patinka dabartinė mano veikla, sūnučiui užmigus ir pasiuvinėju ir apie kalėdines dovanėles pagalvoju - žodžiu minčių galybė, tik spėk darbuotis. sakyčiau man ne atsibodo, o aš pasiilgau to, ką galėjau daryti anksčiau - pasiilgau laisvės savotiškos (ir moteriško pomegio apsipirkti, pasibastyti po parduyotuves), o ir kelionė į maisto parduotuvę dabar tapo dideliu pasikultūrinimu wink.gif. į darbą tikrai nenoriu grįžti - nė už ką, nors po kelių mėnesių gal jau pati veršiuosi, ką gali žinoti  mirksiukas.gif na, jei ne internetas, tai tikriausiai būčiau senai nupušusi - nes bendraudama su SM, draugėm, tėvais, galėdama susirasti bet kokios info nesijaučiu atskirta.

Tiksliai nupasakota situacija thumbup.gif Norėtųsi į kokį renginuką nueiti, kaip maman rašė, bet sunkiai įsivaizduoju vaiką sau įprastuose renginiuose, pvz., knygos pristatyme, spektaklyje ar pan. tongue.gif Žodžiu, nebėra taip paprasta, kaip anksčiau, užsimetus rankinę ant peties kur nors iščiuožti. Be to, išeiti ar išvažiuoti kur nors kartu su vaiku, sutikit, tikrai ne tas pats kaip be. Reikia susirinkti daiktus, nieko nepamiršti, o ir svečiuose vis tiek turi ganyti, paskutinį kartą pas draugę, grįžusią iš kelionės, negirdėjau didesnės pusės pasakojimo, nes vaikui „užėjo“ miegas, o svetimoje aplinkoje labai ilgai migdėmės. Dieną jau beveik galime išsiversti be MP, bet vakare prieš miegą schmoll.gif Tai kol kas taip ir tebesvajoju apie išėjimą KADA NORS į teatrą laugh.gif
Atsakyti
O as pasiilgstu laisve. Dukrai dabar 6 menesiai tai siek tiek apsipratau, o pirmus du menesius apskritai norejau nuo visu pabegti, juodai vaziavo stogas, atsimindavau kokia buvau nescia laiminga, nes, nors ir su dideliu pilvu, taciau eidavau kur noriu ir dariau visus darbus, kuriuos darydavau dar pries pastojant. O dabar esi labiau suvarzytas. Labai noriu darbti. Pavydziu draugems, kurios turi miela ir gerai apmokama darba. Bet tikiu, kad po tam tikro laiko atsigriebsiu.
Atsakyti
man gera su savo dukryte būti, bet kažko man trūksta, gal to tokio judėjimo kaip ankščiau g.gif
Atsakyti
Visai gera "sedet" namie smile.gif O siaip,kad ir nelabai mes sedim smile.gif Su mazyle jau praejus po gimdymo 2 savaitem lekem prie juros!Ir jau keliuose muziejuose pabuvojom,ir i restorana drauge...Kazkaip nejauciu,kad uzsisedejau smile.gif
Atsakyti
Zinot merginos, kalbant sia tema, reiketu skirstyti mamas i dvi kategorijas - tos, kurios gyvena didmesciose, ir tos, kurios mazose miesteliuose. Man, gyvenanciai provincijoje, sunku pasigirti pasivaiksciojimais po restoranus, muziejus... Kartais dziaugies, kad savaitgali gali kur istrukti. Pasedi taip 10 men. izoliuota nuo "normalaus" pasaulio ir imi is proto eiti cry.gif .
Man sunku namie blink.gif , nors ir smagu su dukryte, bet visa diena (iki 8 vakaro) issedeti nelengva. Vasara gerai, iseiti gali, o ka rudeni daryti, ziama, brrr.
Nieko, svarbiausia nepasiduoti, juk ne veltui mamos forumas sukurtas, ar ne?
Atsakyti
Kaip pirstu i aki, dar kai mieste viena normali parduotuve. O pasivaiksciojimu poi maximas ar akropolius laukiu kaip atlyginimo. Kas pasakytu, kad taip jausiuos niekada nepatykeciau tongue.gif
Atsakyti
Musu lalailai tuoj metukai ir nors diena su vaiku greit praeina namie, bet jau noretusi veiklos, mielai grisciau i darbuka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš jau seniai svajoju apie sugrįžimą į darbą, nors namuose veiklos netrūksta ir dienos bėga labai greitai. Tiesiog manau, kad man tie metai leidžiami namuose tikrai nebus naudingi, gerai, kad bent dar mokausi.

Sėkmės visoms...
Atsakyti
mano sūnui, va, jau septintas mėnuo atėjo. vis galvoju, ko aš čia tokia pikta pasidariau, kantrybės sumažėjo iki minimumo... kai pagalvoju, kad nėščia būdama iki paskutinės dienelės dirbau, nes jaučiausi kuo puikiausiai, tai manau, kad dabar paprasčiausiai įvairesnės veiklos pritrūkau. sūnus mano geras, galim ir į kavinę nueiti, ir į parodą - skandalų nekyla. tik va, kai užsidarė visos lauko kavinės, tai tokių, į kurias galėčiau užsukti su vežimu liko vienetai... einame ir į muzikos mokyklėlę, ir į masažus, bet iš tikrųjų tai trūksta kino, teatro, koncertų. bet gi bus laikas ir atsigriebsiu už viską, tai labai ir nesijaudinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natalijj @ 2005 10 26, 15:22)
Labas,mamites!
Mano suneliui jau greit bus 11 men. ax.gif
Iš pradžiu iki6 men.aš norejou sedet namose, man užtekdovo bendravimo su artemais su draugais ,bet dabar jaučiu kaip aš norių ko greičiou išeit į darba,kaip man nusibodo kasdienines cry.gif 
Bet iš kito galo ištikruju faino matyt kaip augo vaikas blush2.gif  ir del to verto sedet  namose mirksiukas.gif


Visiskai su tavimi sutinku. As jau 10 su puse men. sedziu namie, galvojau isprotesiu, bet dabar, kai matau, kad mano mergyte auga, tobuleja ir mano pastangos turi puikiu rezultatu, nusprendziau dar pabuti su ja. Darbas ne vilkas, i miska nepabegs, o pirmuju metu niekas nesugrazins.
Atsakyti