Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Sveikute mamytės:)
Mano dukrytei nepilnos 2 savaitelės, as jaučiuosi puikiai, tačiau pasiilgstu įšėjimo į žmones:).Todėl šiandien paprašiau kad kokias 3h. (kol nereikia maitinti) su mano dukryte babūtų močiutė, o mes su vyru nors trumpam susitinkam su draugais ..manau jei yra noro, tai bus ir galimybiųsmile.gif
Sėkmės augint savo mažuliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinos @ 2005 10 21, 16:48)
Sveikute mamytės:)
Mano dukrytei nepilnos 2 savaitelės, as jaučiuosi puikiai, tačiau pasiilgstu įšėjimo į žmones:).Todėl šiandien paprašiau kad kokias 3h. (kol nereikia maitinti) su mano dukryte babūtų močiutė, o mes su vyru nors trumpam susitinkam su draugais ..manau jei yra noro, tai bus ir galimybiųsmile.gif
Sėkmės augint savo mažuliukus  smile.gif

Pritariu tau Alina. Aš pvz. įsimetu vaiką į mašiną ir dui į bazes ,maximą, į kaimą pasisvečiuoti. Taip mėgstu megzti, kad tam pomėgiui ir laiko pritrūkstu. Mano sūneliui dar tik 4.5 mėnesiuko, bet bijau, kad tokiais tempais metai ištirps ir liks tik gražūs atsiminimai . Tai vieni iš gražiausių mano gyvenimo metų. biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažiukui jau 7 mėnesiukai wub.gif Visiškai nesijaučiu blogai ar izoliuotai schmoll.gif
Visa vasara - buvo tarsi nesibaigianti šventė thumbup.gif Draugai, ežerai, pajūris su šeimynėle, susitikimai parkuose su supermamom smile.gif
Dabar pusė pramogų užšalo unsure.gif Tai susigalvojau naują - eisim su mažiuku į kalbų kursus biggrin.gif Pramoksiu ispaniškai, užimta bent pora dienų per savaitę būsiu ir gal žiema neprailgs smile.gif

Vienintelis mano su vaikučiu atostogas temdantis debesėlis - mintis, kad teks grįžti į darbą greit sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Auginant pirmą dukrelę tikrai nejaučiau to, ką jaučiu dabar. Buvo mokslas, darbas ... Vienu žodžiu didelis užburtas ratas blink.gif O dabar jaučiuosi tikrai puikiai. Mažoji tuoj bus 7 mėn. ir man jau neramu, kad reikės grįžti į darbą taip greitai. cry.gif
Taigi, mamytės džiaugitės ta galimybe būti sus savo mažyliais, nes tas laikas vėliau bus neįkainojamas. O dėl "užsisėdėjimo", tai, manau, iš dalies pačios kaltos, nes močiučių laikai jau seniai praėjo, kai su kūdikiai net parduotuvėje kreivai žiūrėjo. Dabar su leliais tikrai galima daug ką nuveikti.
Sėkmės džiaugiantis šiuo gyvenimo tarpsniu.
Atsakyti
Labas,mamites!
Mano suneliui jau greit bus 11 men. ax.gif
Iš pradžiu iki6 men.aš norejou sedet namose, man užtekdovo bendravimo su artemais su draugais ,bet dabar jaučiu kaip aš norių ko greičiou išeit į darba,kaip man nusibodo kasdienines cry.gif
Bet iš kito galo ištikruju faino matyt kaip augo vaikas blush2.gif ir del to verto sedet namose mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,mamites!
Mano suneliui jau greit bus 11 men. ax.gif
Iš pradžiu iki6 men.aš norejou sedet namose, man užtekdovo bendravimo su artemais su draugais ,bet dabar jaučiu kaip aš norių ko greičiou išeit į darba,kaip man nusibodo kasdienines cry.gif
Bet iš kito galo ištikruju faino matyt kaip augo vaikas blush2.gif ir del to verto sedet namose mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, namisėdos smile.gif

Kad jūs žinotumete, kaip man smagu nedirbti thumbup.gif Mėgstu savo darbą, tačiau mėgaujuosi bene paskutinėmis toooookiomis ilgoooooomis atostogomis savo gyvenime doh.gif Tiesa, po pirmojo leliaus greičiau atsibodo sėdėt namie, taigi, po pusmečio ėjau pasimokyt smartass.gif Užtat šįkart skaičiuoju su širdgėla dieneles ir bijau, kad motinystės atostogos pasibaigs PER GREIT... man gera skaityt, žiurėt filmus, kažka narpliot, gera kapstytis gėlyne, gera bendraut su tokio paties likimo draugėm gossip.gif gathering.gif . Nesakau, namie kartais užknisa - tie patys jau paminėti užsiėmimai gali tapti kančia, tačiau as atradau sau labai gerą vaistą nuo namų aplinkos rutiniškumo - einu i sporto klubą ir ten be vaiku ir vyro, be namu ir buities darbu praleistas laikas sugražina atgal i vėžes. Patikėkit, pargrįžtu namo VISO TO pasiilgusi smile.gif Netvirtinu, kad sportas - panacėja, bet gal kiekviena galim atrast kažką, kas subalansuos gyvenimą bye1.gif
Atsakyti
Mano dukrytei dabar 10 mėn. Jaučiuosi gerokai užsisedėjusi. Per visą tą laiką iš namų buvau išėjusi be vaiko gal kokius 8 kartus. Močiutės pas mus sako esančios užsiėmusios, draugės dirba, tėtis taip pat dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Tai va, taip ir leidžiam dieneles dviese. Kažkur toliau mums dviese išeiti nelabai išeina, nes ji tokia ne iš ramiųjų, iš karto pavargsta ir pradeda ožiuotis, be to bijo svetimų žmonių.
Jaučiu, kad nors dienelę kur nors pavyktų ištrūkti, iš karto atsigaučiau. Gal kada pavyks.
Atsakyti
As tai jau namie sedziu 8menesius ir jau taip atsibosta,tai norisi ko nors naujo,dienos tokios ilgos atrodo sad.gif
Atsakyti
aš su savo zuikiu sėdžiu 2 mėn. oi, nesėdžiu, bet auginu wub.gif tas atsibodimas namuose sedėti keistas, nes iš esmės nenusibodo - man patinka dabartinė mano veikla, sūnučiui užmigus ir pasiuvinėju ir apie kalėdines dovanėles pagalvoju - žodžiu minčių galybė, tik spėk darbuotis. sakyčiau man ne atsibodo, o aš pasiilgau to, ką galėjau daryti anksčiau - pasiilgau laisvės savotiškos (ir moteriško pomegio apsipirkti, pasibastyti po parduyotuves), o ir kelionė į maisto parduotuvę dabar tapo dideliu pasikultūrinimu wink.gif. į darbą tikrai nenoriu grįžti - nė už ką, nors po kelių mėnesių gal jau pati veršiuosi, ką gali žinoti mirksiukas.gif na, jei ne internetas, tai tikriausiai būčiau senai nupušusi - nes bendraudama su SM, draugėm, tėvais, galėdama susirasti bet kokios info nesijaučiu atskirta.
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 09 10, 00:41)
Ir man taip pat... smile.gif Aš jau treti metai (oho kiek daug!) užsiimu savo vaikų auklėjimu, t.y. dirbu ne už pinigus...
Tik, kad pinigų neuždirbu... cool.gif Jau rimtai galvoju apie darbą už atlyginimą...  g.gif


drinks_cheers.gif Vyras atsiputes vis man primena, kad nera ko "parintis" del to, kad mano inasas i bendra seimos biudzeta - juokingas. Labai noretusi pradeti rimtai darbuotis, bet vaiko auginimui skiriu absoliucius prioritetus smile.gif

QUOTE(Kriscius @ 2005 09 10, 20:16)
Kad neužsisėdėti namuose aš pradėjau po truputėlį dirbti, porą dienų per savaitę. Taip ir su žmonėm pabendrauju ir aplinką pakeičiu. Galbūt namie neužsisėdėjau, nes buvo vasara ir po lauką dažnai vaikščiojom, ir į svečius važiuodavom, po parduotuves lakstėm blush2.gif Kažkaip neliūdėjom wub.gif Manau, reikia tik noro ir fantazijos, tada tikrai neužsisėdėsit. Nors daug kas priklauso ir nuo vaikelio mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Taip darome ir mes. Kai tik nuobodziau patampa ir yra noro pakelt uzpakali (o jo retai nebuna) - iskeliaujam su suneliu pas kokia nors mamytes drauge, su biciuliu i kavine pasedeti, parodas aplankome, planuotai, o kartais ir ekspromtu i koki nors rengini "uzsiraunam" thumbup.gif Beje, as kaip ir Kriscius dvi dienas per savaite praleidziu studijuodama. Mazyli tuomet vyrui palieku, o pati 2 valandas paskaitoje prakaifuoju (tik dabar ismokau is tikruju vertinti protingu zmoniu pasisakymus)... Kai tetis buna laisvas, neleidziu uzsisedeti namuose - sugalvojam koki nors plana ir netrunkam ji igivendinti ax.gif Tiesa, orai vesta ir "uzsiemtus" striukele islekti bus sunkiau sad.gif Tam reikalui praverstu antra masina doh.gif
Atsakyti
Auginant pirmą dukrelę tikrai nejaučiau to, ką jaučiu dabar. Buvo mokslas, darbas ... Vienu žodžiu didelis užburtas ratas O dabar jaučiuosi tikrai puikiai. Mažoji tuoj bus 7 mėn. ir man jau neramu, kad reikės grįžti į darbą taip greitai.
Taigi, mamytės džiaugitės ta galimybe būti sus savo mažyliais, nes tas laikas vėliau bus neįkainojamas. O dėl "užsisėdėjimo", tai, manau, iš dalies pačios kaltos, nes močiučių laikai jau seniai praėjo, kai su kūdikiai net parduotuvėje kreivai žiūrėjo. Dabar su leliais tikrai galima daug ką nuveikti.
Sėkmės džiaugiantis šiuo gyvenimo tarpsniu.



Pritariu eglelai tongue.gif Su antrąją mūsų gėlyte saugom ir džiaugiamės kiekviena akimirka, gaudom jos kvėpavimą, juoką, ašaras heart.gif Dabar jokio skubėjimo, tik didelė palaima ir ramybė wub.gif Tad būsim namie ilgiau nei metus 4u.gif
Atsakyti