Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(kuisikas @ 2007 02 11, 20:31)
Sveikos mamytės. Ypač užsisėdėjusioms namuose, bet nenorinčioms palikti savo mažiuko, rekomenduočiau lankyti treniruotes mama  ir aš.  Mes pabandėm tai taip puiku. Ir mama sportuoja ir mažyliui linksma. :

Mūsų mieste nėra unsure.gif
Atsakyti
Jaučiuos žiauriai užsisėdėjus ir nebeįdomi, rutina užkniso juodai biggrin.gif
Atsakyti
Na kai niekur neiseini tai buna sunku tarp keturiu sienu, bet mes daznai vaziuojame draugu aplankyti mociuciu, jos draugus mazuosius aplankome taip tada prasijudiname nors truputy bet kai jau matome kad vel uzsisedime tada vel maunam pas ka nors kad nenusibostu. na o siaip laukiu kada bus galima istrukti i darba g.gif prasijudinti ir panasiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuisikas @ 2007 02 11, 19:31)
Sveikos mamytės. Ypač užsisėdėjusioms namuose, bet nenorinčioms palikti savo mažiuko, rekomenduočiau lankyti treniruotes mama  ir aš.  Mes pabandėm tai taip puiku. Ir mama sportuoja ir mažyliui linksma. :

labutis. apšvieskit mane neišmanėlę, kur vyksta tokios treniruotės Vilniuje labai norečiau lankyti su savo 9 mėn. mažule. Ar tai brangu? AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
nesijauciu uzsisedejua, bet kur nors su vaiku dalyvauti tikrai noreciau. Ka viekiat Kaunietes?
Atsakyti
laikas bega greitai, bet taip norisi kazkur iseiti, o salta,tai ir tupim su kiskuciu namie verysad.gif jau pradedu jaustis kaip kalejime blink.gif
Atsakyti
o mum viskas puiku. Išeinam kasdien su vežimu, pasišnekam su likimo draugėm ir einam namo smile.gif
Kolkas dar mėgaujuosi šviežiom naujienom ax.gif Nors su dukra- tikrai stogas važiavo... blush2.gif
Atsakyti
Nors ir pati maitinu, su mazuoju visur nuo pat gimimo, pas draugus i kavinukes, i miesta, i parduotuves ir t.t. Kur as ten ir mano angeliukas. Man jis ne kliutis, kad kazkur nuvykciau! Issiskirdavom tik kai ejau i egzaminus, dziaugiuosi, kad paskutiniai jie buvo. Daugiau visur mudu du kartu wub.gif smile.gif ax.gif
Atsakyti
Grizau i mokslus, tai dabar lengviau... o vyras su maziuku vyriskai pabendrauja biggrin.gif kol mamyte mokosi mokosi...
Atsakyti
sveikutes as auginu antra nesijauciu usisedejus bet islekti valandzikiainorisi g.gif
Atsakyti
mums dar tik 3.5 mėn o aš baigiu pažaliuoti...nemaniau, kad taip bus sunku...atrodo į lauką išlekiu, bet...visa bėda, kad net laukutyje mažylis kaip laikrodukas miega tik 40 minučių....labai saugau mažą nuo visokių ligų, slogų ir t.t. tai........o be to jis labai neramus, verksniukas, jautruolis ir t.t.
svajoju kada pradėsim sėdėti..ropinėti.....
visa esmė manyje...per daug gyvas žmogiukas esu
Atsakyti
kaip cia pasakius...buna visaip...kai jau pasirodo nebeimanoma, iseinu nors pusvalandziui pavaikscioti i lauka, su suneliu pabuna vyras smile.gif O siaip irgi isvargau savotiskai - motiniskai smile.gif , suneliui greitai bus 6 men., - jis taip pat be galo jautrus, irzlus, sunkiai miega naktimis, bet gi nieko, - kaip nors istversiu smile.gif Kartais maziukui pasakau: "ar nepaleistum mamytes neapmokamu atostogu kokiom porai savaiteliu?" smile.gif Tada tik abu nusisypsom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti