Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

na dabar gal per ta ziema siek tiek laikas prailgsta kol man atostogos mokslu, eidavai i paskaitas kasdien 4-5h tai prasiblaskydavau ir maziukui mano laiko uztekdavo ir dar vyra paliaupsint vakariene:) o siaip juk pirmieji metai patys graziausi praleisti su savo mazyliu!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 01 23, 18:20)
Na man irgi patinka namie, bet turiu pripazinti kad kartais norisi su draugem pabuti.  mirksiukas.gif

O kodėl nepabūni su draugėmis? rolleyes.gif
Atsakyti
mums siandien puse metuku ir net mintis neatejo, kad buti su savo mazute butu nuobodu.As net nepastebejau kaip greit praejo tas pusmetis, o dabar dar visokie idomumai prasidejo. ax.gif mes kiauras dienas zaidziam ,turim daug zaisliuku 4u.gif .jei kas apmoketu mamoms iki 7 metuku vaiko auginimui, sedeciau ir niekam kitam neduociau savo mazutes aukleti. g.gif
Atsakyti
Tikrai nesijaučiu prastai,jau pusmetis mano sūneliui,esu laiminga mama,džiaugiuos ir jaučiu malonumą rūpindamasi savo mažulėliu 4u.gif
Atsakyti
o as kartais noriu kur isbegt nors dvi val.pabut viena nuo mazulio,nuo namu,man reikia kartais to,bet siaip nesijauciu uzdaryta
Atsakyti
Aš tai tikrai nesijaučiu uždaryta ax.gif man patinka būti su mažaja,į darbelį visai dar nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigyte1 @ 2007 01 31, 11:39)
Aš tai tikrai nesijaučiu uždaryta  ax.gif  man patinka būti su mažaja,į darbelį visai dar nenoriu  schmoll.gif

as tai kartais noriu smile.gif bet ir su mazyliu patinka buti wub.gif
Atsakyti
bsigiu isprotet namie, nesakau, kad su maziuku liudna, bet namie sedet tai stogas vaziuoja. gyvename truputi uzmiestyje, tai net einant pasivaiksciot visai neprasiblaskai, nera cia mamu su leliais visai. aisku dienos bega l. greitai, bet tas sedejimas namie!!! ir dar tiek sniego iskrito, bijau pajudet toliau su masinyte. tikiuosi jis greit istirps ir as galesiu vaziuot pasivaiksciot, kur daugiau zmoniu, zymiai daugiau! smile.gif
Atsakyti
mano maziukui dar tik 4 menesiukai, bet mane motinyste veza. kiekviena diena atnesa vis daugiau nauju dziaugsmeliu. i darba visai nesinori. tik jau stengiuosi kasdien vis kazkur valandikei isbegti, kad nespaustu 4 sienos ir nepasidaryciau irzli.
Atsakyti
Dziugu, kad mamytem namie visai nepabodo:) Mano mazyliui jau 11 menesiu ir labai jau pradejo darbelio trukt verysad.gif Norisi ivairesnes veiklos, o dabar salta, visos dienos vienodos..Gal cia kokia ziemine depresija prasideda?
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2007 02 11, 19:07)
Dziugu, kad mamytem namie visai nepabodo:) Mano mazyliui jau 11 menesiu ir labai jau pradejo darbelio trukt verysad.gif Norisi ivairesnes veiklos, o dabar salta, visos dienos vienodos..Gal cia kokia ziemine depresija prasideda?

jo, kaj tokie salti oraj, net i lauka negalima isejti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Ypač užsisėdėjusioms namuose, bet nenorinčioms palikti savo mažiuko, rekomenduočiau lankyti treniruotes mama ir aš. Mes pabandėm tai taip puiku. Ir mama sportuoja ir mažyliui linksma. :
Atsakyti