Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

O man metai taip greit prabėgo, kad nepastebėjau. Aišku būdavo visko, ir labai norėjosi į darbą. Ypač sunku dabar , kai tokiu oru į lauką neišeini su vaiku. Bet manau kad dar atostogausiu su vaikais iki rudens, daugiau tokių progų nebus ir tuo naudotis reikia. wub.gif
Atsakyti
Man neprailgo laikas namie. I darba netraukia. O anksciau darbas tikrai patiko.
Atsakyti
Kolkas dar neprailgo smile.gif Svarbiausia neuzsisedet namuose ir neatsiskirt nuo zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 01 18, 23:52)
O man metai taip greit prabėgo, kad nepastebėjau. Aišku būdavo visko, ir labai norėjosi į darbą. Ypač sunku dabar , kai tokiu oru į lauką neišeini su vaiku. Bet manau kad dar atostogausiu su vaikais iki rudens, daugiau tokių progų nebus ir tuo naudotis reikia. wub.gif


visiskai tas pats smile.gif Ir dabar pagalvoju kaip butu smagu i darba, bet kai paziuriu i savo pupyte.... ax.gif tai dar zadu pasedet namie
Atsakyti
kol kas dar neatsibodo biggrin.gif
Atsakyti
Na man irgi patinka namie, bet turiu pripazinti kad kartais norisi su draugem pabuti. mirksiukas.gif
Atsakyti
asmeniskai man laikas bent dar kolkas namie neprailgo... thumbup.gif stengiuosi laisvomis minutemis truputi pailepinti ir ka nors nuveikti savo malonumui zinoma jeigu nera namu ruosos biggrin.gif diena prabega labai greitai o ypac tada kai ateina drauges gathering.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
man visai neprailgsta. vasara, kai mazute buvo visai mazute ir niekas nerupejo, tai visa diena lauke budavom, ar net velai vakare gryzdavom. pavalgo, sauskelnes pakeiciu, silta lauke ir miega sau. dabar irgi einam i kiema, nes oras ne per saltas ir mano dukryte jau ne leliukas, tai galim ir ilgiau pabut, na jei nuotaika gera biggrin.gif namie netruksta veiksmo.
i darba VISAI NESINORI doh.gif
Atsakyti
o as jau noriu i darba !!!!!!!!! nes baigiu isproteti blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif
ir pas drauges einu .........
aisku gaila maziukes na dar metelius ir i darba !!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
neprailgo 4u.gif
Atsakyti
Oi, man irgi labai patiko mano darbas, tad pries iseinant atostogu, maniau neistversiu visus metus, bet va jau 4 menesiai kaip nedirbu ir visai gerai jauciuos.
aisku rutina uzknisa, tad dabar planuoju pradet su mazium sportuot. O ir siaip kuo vakiukai didesni, tuo su jais linksmiiau namuose sedet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaS @ 2007 01 26, 22:22)
Oi, man irgi labai patiko mano darbas, tad pries iseinant atostogu, maniau neistversiu visus metus, bet va jau 4 menesiai kaip nedirbu ir visai gerai jauciuos.
aisku rutina uzknisa, tad dabar planuoju pradet su mazium sportuot. O ir siaip kuo vakiukai didesni, tuo su jais linksmiiau namuose sedet ax.gif

kuo jie didesni, tuo laisvo laiko lieka maziau smile.gif pvz.: mano pupa reikalauja viso mano demesio smile.gif jau viena nelabaj nori but doh.gif
Atsakyti