Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Na mano mažoji 8mėn,bet aš net nenoriu pagalvoti apie darbą doh.gif Aišku,jei ištisai sėdėčiau užsidariusi,tai gal ir trūktų bendravimo g.gif Turiu nuostabų vyrą,kuris išleidžia ir į soliariumus,ir į kirpyklas,ir pas drauges,būna kad ir į klubą išleidžia thumbup.gif O savaitgaliais visi kartu kur nors važiuojam,va šį savaitgalį planuojam Palangą aplankyt wub.gif Na tikrai man dabar smagu,niekur nereikia skubėt... 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
na pirmus mėnesius jau taip norėjosi į darbą kad šakės ax.gif o dabar ne schmoll.gif kai nusibosta namie įsisodinu leliuka mašinon ir važiuojam kur nors biggrin.gif toliausiai buvom į Švenčionėlius nuvažiave blush2.gif daba tikrai nesijaučiu užsisedėjusi tongue.gif
Atsakyti
Aš jaučiuos užsisėdėjusi ypač kai mažasis sirgo pora savaičių ir negalėjom nosies niekur iškišt. Dabar taippat vengiu didelių susiburimo vietų, o lauke ilgai būt negalim oras bjaurus. schmoll.gif
Atsakyti
Kai namuose būnu viena su savo 5 mėn. atžala kartais atrodo kad stogas nuvažiuos, bet į darbą tai irgi nesinori schmoll.gif , todėl ieškau kompromisų, jei turiu tik laisvą minutėlę, kai tėvelis grįšta iš darbo, tuoj bėgu pas drauges, į kirpyklą ir t.t tongue.gif tada atsigaunu ir vėl galiu būti su savo brangenybę namuose, laukiu vasaros tada galima ir daugiau kur išeit ir dieną visai kitaip suplanuoti, o dabar tik namų ruoša, valgio ir mišinukų gaminimas ir sauskelnių keitimas biggrin.gif . Bet ko gi nepadarysi dėl savo angeliukės. Manau kad geriau pačiai mamytei auginti savo vaiką, nei atiduoti auklei, bet čia kiekvieno skirtinga nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Mano sunelis jau beveik 4 menesiuku ir kad jausciausi uzsisedejusi nelabai pasakyciau. Siaip tai as gyvenu normalu gyvenima kaip ir anksciau tik tiek kad dar zmogutis yra kuris visada visur su manimi. Mes ir i baseinus vaikstom, ir apsipirkineti, draugus aplankom, ir i kavinuke kartais nueinam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serafine @ 2007 01 07, 15:06)
Sveikutes
Kodel augindama maziuka turi jaustis izoliuota?!
As vis galvoju, kad dienos per trumpos, kad nieko nebespeju!Mano maziukui jau 11 menesiuku.Dirbti nebuvau nustojusi, tik po maziuko gimimo darba persikeliau i namus.Dabar pradedu dirbti dar viena, sirdziai miela darba.Buna, kad nespeju, tenka ir panaktineti.Ir pakeliaujam, ir i svecius nukeliaujam , ir pas mus sveciai atvyksta, ir i gamta nuvaziuojam.Liudet neturiu del ko ir kada.
Tik nuo jusu paciu priklauso ar pasiduosit niuriom nuotaikom.Juk jusu zmoguciui reikia linksmos, energingos mamos

Serafine, o kiek mazdaug laiko galėdavai skirti darbui namie per savaitę? Ar augdamas mažiukas neatima vis daugiau laiko? Kaip tu spėjai?
Man tai labai aktualu, nes aš ruošiuosi irgi šiek tiek dirbti namie.
Atsakyti
QUOTE(supermamytukas @ 2007 01 10, 10:49)
Na mano mažoji 8mėn,bet aš net nenoriu pagalvoti apie darbą doh.gif Aišku,jei ištisai sėdėčiau užsidariusi,tai gal ir trūktų bendravimo g.gif Turiu nuostabų vyrą,kuris išleidžia ir į soliariumus,ir į kirpyklas,ir pas drauges,būna kad ir į klubą išleidžia thumbup.gif O savaitgaliais visi kartu kur nors važiuojam,va šį savaitgalį planuojam Palangą aplankyt wub.gif Na tikrai man dabar smagu,niekur nereikia skubėt... 4u.gif

Kaip smagu kai turi padejeja vyra, o dar jei kokia mociute kartais padeda, tai tikrai buti su vaiku malonumas, bet man darbo norisi, nes atrodo tiek energijos turiu, kad kalnus nuversciau, o cia namai namai vaikas namai...nusibodo...tai vien del to noreciau darbo. Nors ir mokausi ir sveciai mus aplanko, kartais mes pas draugus nulekiam, kazkaip atrodo kad nieko netruksta. Bet kai islekiu kurnors viena ar su draugem, tada labai pailsiu ir atsigaunu, tada galiu vel sedeti su mazyle namie. blush2.gif
Atsakyti
tikrai nesijauciu uzsisedejusi. aisku, kad buna akimirku kai aplanko prasta nuotaika ir norisi kur nors iseiti, bet negali. savaitgaliais vaikeli mielai paziuri vyro tevai, o ir vyras pasilieka su vaiku, isleidzia mane "pasiganyti". i darba visiskai nenoriu, su siaubu galvoju apie rugpjuti kai reikes palikti savo mazaji ir grizti i darba. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2007 01 12, 14:52)
Serafine, o kiek mazdaug laiko galėdavai skirti darbui namie per savaitę? Ar augdamas mažiukas neatima vis daugiau laiko? Kaip tu spėjai?
Man tai labai aktualu, nes aš ruošiuosi irgi šiek tiek dirbti namie.

kai buvo maziukas, tai paguldydavau i vezimeli ir dirbdavau - biski pasupi ir vel darbuojies, labai mazai miegodavo vaikinas.Kai didesnis - i manieza, o dazniausiai tai vakarais, kai tetis gryzta po darbo.Tenka ir naktimis kai vyrai miega.


QUOTE(Tangi @ 2007 01 12, 21:50)
tikrai nesijauciu uzsisedejusi. aisku, kad buna akimirku kai aplanko prasta nuotaika ir norisi kur nors iseiti, bet negali. savaitgaliais vaikeli mielai paziuri vyro tevai, o ir vyras pasilieka su vaiku, isleidzia mane "pasiganyti". i darba visiskai nenoriu, su siaubu galvoju apie rugpjuti kai reikes palikti savo mazaji ir grizti i darba.  schmoll.gif

Kaip baltai pavydziu toms, kurios turi kam maziukus palikti.O es visad kartu, nes mociutes musu dirbancios ir dar toli.Per 11 menesiu vieni su vyru buvome gal kokias 5 valandas, kol tvarkem svarbius reikalus, o siaip visur visur kartu ir tik vienas kita issileidziam.Bet nesiskundziu.
Vasara su mazuoju ir kavinese pasibudavom, leisdavo maytei pasilepinti
Atsakyti
kai augo vyresnėlė,buvom studentai,tai apie jokį užsisėdėjimą nebuvo ir kalbos biggrin.gif ,Auginant sūnų,nuo pusės metų jau pradėjau norėt į darbą ax.gif Bet kai reikėjo grįšti į jį,vėl ašarų pakalnė doh.gif O dabar jaučiuosi labai gerai būdama namie ir žiūrėdama savo trijulę thumbup.gif Mažiukei 5 mėn,o aš jau bijau pagalvoti apie grįžimą į darbą verysad.gif Tikiuosi pavyks bent iki dviejų metukų paaugint smile.gif Turiu auksinį vyrą,kuris labai padeda namie ir su vaikučiais thumbup.gif Gal todėl taip gera namie su visais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(x failai @ 2007 01 13, 22:46)
... Turiu auksinį vyrą,kuris labai padeda namie ir su vaikučiais thumbup.gif Gal todėl taip gera namie su visais wub.gif



O kur tokių pirkt būna? lotuliukas.gif
Atsakyti