Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(pikchiurna @ 2005 09 10, 10:43)
O man labai prailgsta laikas namuose. Dar kai pagalvoju, kad vaikutį žadėjau paauginti pati bent iki metų, yai iš viso liūdna pasidaro..  doh.gif  Trūksta veiklos, darbo, kurio rezultatus galėtum matyti, bendravimo, žmonių. Labai mėgstu daug vaikščioti, o su sūnum to nepavyksta daryti, lauke prabūnam max. valandą,  ima rėkti, spiegti. Turėjau mėgiamą sportą, nesvarbu, kad buvau truputį apleidus, svarbiausia - kompanija. O dabar ir nuo ten jaučiuosi atkritus. Pagimdžiau vasaros pradžioje, o vasarą nemažai keliaudavau, važinėdavom po Lietuvą, todėl ši vasara man buvo itin sunki. Deja, vyras ne mėgėjas sėsti mašinon ir lėkti bet kur pakeisti aplinką, o svetimų žmonių rėkiančiu vaiku terorizuoti nesinori  verysad.gif Galų gale buvau pripratus turėti savo finansus. Dabar gi pašalpos Sodra dar nepradėjo mokėti, bet nors vyras geranoriškas ir prašinėti nereikia, bet jaučiuos bjauriai.
Sūnų aš labai myliu, jis buvo labai lauktas, norėtas. Žinojau, kad bus sunku, bet kad šitaip...


keista, kaip matau, tavo leliukas nera didelis. mano mergytei 2,5 men. tai as kaip tik stebiuosi, kaip greitai bega laikas ir kad is tu 12 men. 2,5 jau prabego. Mes kai oras geras einame i lauka ir ten ji miega daug geriau ir ilgiau, tai as sedziu ant suoliuko ir ka nors skaitau. Dabar orai truputi atsalo, tai sugalvojau veztis i parka termosiuka su kava ir skaityti. o namie tai aisku atsibosta tvarkytis, bet antra vertus, turiu Sindy Crawford sporto kasete, tai pasimankstinu kartais, nuotaika pagereja. O del tu pinigu, tai zinai, man taip pat patinka juos savus tureti, bet siuo metu vyras palieka man ju lentynoj, tai taip ir guli kelias dienas, nes juk nera kur ju leisti.
Praejusi savaitgali buvome Palangoje, tai pailsejau nerealiai - is pacio ryto iseidavom pasivaikscioti, o mano mergina, jei tik soti, tai tik vezk ir miega kuo puikiausiai, tai ir valgyt gaminti nereikejo - dar ne per salta valgyti lauko kavinese, zodziu, iseikit kur po miesta ar parkus pasivaikcioti, naudokites proga, kad dar galima lauko kavinese pasedeti, nes po to bus per salta, o i prirukytas kavines nelabai.
Atsakyti
QUOTE(crristinka @ 2005 09 14, 23:11)
niekada nesijauciau uzsisedejus namie del vaikelio, todel, kad niekada juose ir nesedejau. kai mazajai suejo 2 savaites, pradejau su ja visur eiti: tai po parduotuves, pas drauges, visur, kur ir seniau eidavau.  thumbup.gif



Mano mergaite labai greitai pavargsta nuo svetimu zmoniu demesio... Tada ji prastai miega, zirzia...
Bet mes turime aukle, prie kurios mazoji jau priprato ir as, visai nesijaudinta, ja palieku. Pati ir dirbu, ir magistro studijas lankau - veiklos per akis...
Atsakyti
maniskiui beveik 10men,iki kokiu 8menesiu daugiau maziau viskas buvo normaliai,ypac vasara,tai prie ezeriuko,tai i sodyba pas draugus nulekdavom...,bet vasara baigesi ir dabar tiesiog negaliu pakest sedejimo namie cry.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaTina @ 2005 09 21, 11:48)
.... iseikit kur po miesta ar parkus pasivaikcioti, naudokites proga, kad dar galima lauko kavinese pasedeti, nes po to bus per salta, o i prirukytas kavines nelabai.


Neįmanoma. Lauke pabūna ramus, kol miega, o miega max. pusvalandį. Paskui prasideda net ne niurzgėjimas, o klykimas, apsiramina tik nesamas ant ranku.. Nenoriu kavinej priekaistingu zvilgsniu verysad.gif Tai ir sukam ratus aplink namus.. Kartą nukeliavau tolėliau iki parko, tai turėjau parsitemt į namus visą rėkiantį, niekas nepadėjo. Nugara jaučiau badančius žvilgsnius doh.gif
Atsakyti


kai dirbau galvojau kad namuose neissedesiu,bet dabar galvoju kitaip.Apie darba net negalvoju,o planavau po puse metu gristi.Namuose stengiuosi buti kuo maziau,vis atrandu daugiau veikos (ir su lelium).jei dar kas nors isleistu i savaite 4val be leliaus pasilakstyti,butu fantastika. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.Mano suneliu jau greit metukai ir laikas labai greit prabėgo.Man patiko buti namie su savo mažiuku ir laikas tikrai neprailgo.Bet nuo metuku jau reikia keliauti į darbą sad.gif .
Atsakyti
Galvojau, kad bus daug sunkiau, bet štai jau beveik du mėnesiai pralėkė. Kol kas nesijaučiu, kad būčiau labai atitrūkusi nuo įprasto gyvenimo. Aišku, viskas iš pagrindų pasikeitė, reikia daugiau planuoti, kartais tenka ir ko nors atsisakyti. Tačiau susitinkame su draugais, išvažiuojame į gamtą, dalyvaujame šventėse, aišku pabūti galime trumpiau, nei ankščiau. Smagu, kad galime visa šeima eiti vidurdienį pasivaikščioti, grožėtis gamta, kai ankščiau tą laiką praleisdavau biure ir dienos praktiškai nematydavau smile.gif . Be to visad esu užimta, tai nėra laiko liūdėti ar nuobodžiauti.
Atsakyti
na kartais jauciuosi tarsi izuoliuota nuoviso pasaulio bet nera taip blogai.tik va vyras sako eik jei nori tik kai reikia kur iseiti sako surasyk man visa laiska ir viska is eiles kaip turi viskas buti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nors nera galimybiu vienai kur istrukt,nes vyras daug dirba,mamos ir aukles neturiu,bet stengiuosi nesedet namie-visur keliauju su vaikais.Vasara daznai susikraudavau smutkes ir i Palanga,ar taip kur i gamta.Vyras stebisi,kaip man nesunku,kaip taip galiu,sako pasimk kokia drauge,ar pussesere,kad padetu,bet man taip geriau,viena atsipalaiduoju,nors vaikai ir zirzia,sunku,bet man svarbu ne namie.Kaimynes irgi sako,kokia stipri tu,kai vis mato parvaziuojant is parduotuviu apsikrovus maisais ir dar maziuke ant ranku,sakau,nors ir sunku,bet ir malonu vis kazkur islekt is namu rolleyes.gif
Atsakyti
mano maziukei jau puse metuku, bet as dar visai nenoriu jos palikt ir kazkur eit. namuose darbu pilna - tik spek suktis. o mazyle reikalauja laaabai daug mamos demesio. tai tikrai nenuobodu. biggrin.gif
Atsakyti
Su pirma kazkaip nuobodoka buvo,bet dabar tai dziaugiuosi,kad daugiau demesio gauna mano mergytes.Nespesi atsikelt,kai ziu,jau uz vel tamsu doh.gif o dienos taip lekia verysad.gif
Atsakyti
Mano mažiukui jau greit 3 mėnesiai, bet man dar neprailgo namuose būti. Jau turim tam tikra dienotvarkę, man nemažai laisvo laiko lieka, ypač vakare. Be to pas mus namuose kaip ir iki vaiko gimimo dažnai renkasi draugai. Vyras savaitgaliais išleidžia prasiblaškyt į miestą, pabūna su vaiku, kad man galva pailsėtų nuo namų, rutinos.
Atsakyti