Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(Kat @ 2006 12 14, 10:52)
Sveikos 4u.gif  prisijungsiu prie diskusijos ir aš. blush2.gif  Darbo dar nepasiilgau, tik pagalvodavau, kad neblogai su kolegėmis prie rytinės kavos paplepėt. Kartais ištrūkstu, kai reikia kur nors nuvažiuoti, nes turiu valandinę auklę. Tai tikras išsigelbėjimas. Bet sutvarkau būtiniausius reikalus ir strimgalviais puolu namo. Kaip mane graužia sąžinė, kad ne aš su savo mažyle. g.gif Niekam jos nenoriu palikti. Man su ja tikrai ne kančia būti, bet didžiulis džiaugsmas, toks pilnatvės jausmas... wub.gif
Bet draugių būrelis tai labai išretėjo. Kurių vaikai jau gerokai paaugę, ar kurios iš vis neturi, tos mus paliko ir užmiršo. g.gif  verysad.gif Ech, bet turbūt nebuvo tikros draugės. Ką padarysi (nors iš tiesų, tai labai skaudu). verysad.gif



Nepergyvenk dėl tų draugų. Tai tik paprasčiausiai interesų skirtumas . Dažnai taip būna, ir beje pas mane taip pat.
Atsakyti
As susigalvoju sau uzsiemimu thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai jaučiusi užsisėdėjusi, nors dar tik keturi su puse mėnesio mano mažylei. Esu tiesiog kaip ir pririšta prie jos, nes maitinu pati ir dar kas dvi valandas. Nelabai kur įmanoma ištrūkti per tokį trumpą laiką.
Jau kartais pagalvoju ir apie darbą. Visai aš jo pasiilgau. Pasiilgau žmonių, bendravimo, veiklos. O namie tas pats per tą patį, galima sakyti - rutina. Na bet jau nieko nepadarysi, pats vienas vaikas neužaugs. smile.gif
Atsakyti
Patyrusios mamytės patarkit ar įmanoma per savaitę 2-3 valandas padirbėti namie? Pvz. kai vaikutis miega ar kitu kokiu metu. Dabar man atrodo, kad įmanoma, bet tos, kurios turi leliukus, geriau gali patarti.. Mat aš išėjusi atostogų noriu dalinai padirbėt namie. Iš vienos pusės, kad neatsibostų namie ir stogas nevažiuotų nuo rutinos, iš kitos pusės neatitrūksiu nuo įmonės kur dirbu, be stresų (arba su gerokai mažesniu) grįšiu po metų. Kaip jūs manot, realu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 12 21, 15:27)
Patyrusios mamytės patarkit ar įmanoma per savaitę 2-3 valandas padirbėti namie? Pvz. kai vaikutis miega ar kitu kokiu metu. Dabar man atrodo, kad įmanoma, bet tos, kurios turi leliukus, geriau gali patarti.. Mat aš išėjusi atostogų noriu dalinai padirbėt namie. Iš vienos pusės, kad neatsibostų namie ir stogas nevažiuotų nuo rutinos, iš kitos pusės neatitrūksiu nuo įmonės kur dirbu, be stresų (arba su gerokai mažesniu) grįšiu po metų. Kaip jūs manot, realu?  g.gif


Kol laukiausi, ir aš taip galvojau, kad turėsiu laisvo laiko, kol auginsiu vaikelį, juk sėdėsiu namie. Todėl pradėjau magistrantūroje studijas. Tai didžiausia kvailystė, kokią padariau. doh.gif Nieko nespėju, pavargstu. Todėl po sesijos imsiu akademines atostogas. Nors dukrytė rami, bet namie darbo visad atsiranda. Ir vaikas kenčia, jei mama užsiėmusi. Aš daugiau tokios klaidos nedaryčiau. Dekretinės atostogos skirtos vaikiukui auginti. Nors gal tik aš tokia nieko nespėjanti, neesu turbūt supermama. blush2.gif
Atsakyti
Jaučiuosi totaliai blogai! Pamenu, kai kaimynė, kurios vaikas vyresnis vieneriais metais, pirmais mėnesiais mane guodė, atseit "kuo toliau, tuo lengviau". Nė velnio! Man kuo toliau, tuo sunkiau. Gal toms, kurių vaikai lėtesni ir lengviau, na bet su mano "vėjo malūnėliu", kuriam darbar dygsta dantukai su visom iš to išplaukiančiom "maloniom" staigmenom, tai Dieve, Dieve, kaip sunku...
Pervargau, pasidariau pikta ir neįdomi, pervargusi, "nusivylusi namų šeimininkė":)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gentle: 22 gruodžio 2006 - 17:16
Na as irgi negaliu pasigirti gerom nuotaikom. As svajoju kada galesiu ramiai atsisesti, atsiversti koki zurnala ir visai nebutina ji skaityti uztektu bent vartyti ir isgerti kava ramiai, o nenuryti ja 3 gurgsniais. Nezinau gal as bloga mama, kad nemoku susitvarkyt g.gif
Atsakyti
Aš namuose visai gerai jaučiuosi thumbup.gif Tikriausiai pripratau, nes nėštumas buvo labai sunkus- ligoninė - namai ir tik gulimas rėžimas. Dabar sūneliui jau trys mėnesiukai, o į darbą dar visai nenoriu thumbup.gif Draugai ir patys aplanko biggrin.gif
Atsakyti
O as kazkaip net nejauciu skirtumo tarp to, kai gyvenau viena ir dabar, kai gyvenam dviese su dukrele. Mes gyvenam be tetuko, o padeti nera kam, tai daznai tenka abiems iseiti ivairiausiu reikalu tvarkyti, draugu lankyti ir pan. Jau ipratau: i viena ranka pasiimu kuprine, i kita - savo lelka - ir varom pro duris.
Darbo visai nepasiilgau, zmoniu irgi blush2.gif Gal cia del to, kad pakankamai daug ju ir dabar matom.
Namuose visai nesijauciu uzsisedejusi. Man patinka stebeti, kaip auga mano mazyle, kaip sypsosi man, mojuoja rankytem, kasdien nustebina vis kita malonia smulkmenele. Tiesa pasakius, net bijau pagalvoti, kad po metu teks grizti i darba cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 12 21, 14:27)
Patyrusios mamytės patarkit ar įmanoma per savaitę 2-3 valandas padirbėti namie? Pvz. kai vaikutis miega ar kitu kokiu metu. Dabar man atrodo, kad įmanoma, bet tos, kurios turi leliukus, geriau gali patarti.. Mat aš išėjusi atostogų noriu dalinai padirbėt namie. Iš vienos pusės, kad neatsibostų namie ir stogas nevažiuotų nuo rutinos, iš kitos pusės neatitrūksiu nuo įmonės kur dirbu, be stresų (arba su gerokai mažesniu) grįšiu po metų. Kaip jūs manot, realu?  g.gif

jau per savaite tai tikrai imanoma ir realu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(una @ 2006 12 24, 01:43)
jau per savaite tai tikrai imanoma ir realu  biggrin.gif


Ačiū! Dažniau ir nenoriu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kat @ 2006 12 22, 18:30)
Kol laukiausi, ir aš taip galvojau, kad turėsiu laisvo laiko, kol auginsiu vaikelį, juk sėdėsiu namie. Todėl pradėjau magistrantūroje studijas. Tai didžiausia kvailystė, kokią padariau. doh.gif  Nieko nespėju, pavargstu. Todėl po sesijos imsiu akademines atostogas. Nors dukrytė rami, bet namie darbo visad atsiranda. Ir vaikas kenčia, jei mama užsiėmusi. Aš daugiau tokios klaidos nedaryčiau. Dekretinės atostogos skirtos vaikiukui auginti. Nors gal tik aš tokia nieko nespėjanti, neesu turbūt supermama. blush2.gif


Na, nesu iš tų namisėdų, reikia neprarasti tempo biggrin.gif Mūsų tėtukas labai nusiteikęs padėti mums ir leisti man atitrūkti nuo buities, valandžiukei prisėdant prie darbo reikalų. Manau, tada ir reikalinga jausiuos, ir nuo pasaulio neatitrūksiu. O leliukui bus proga su tėveliu pasibendraut artimiau (ar atvirkščiai?) biggrin.gif
Atsakyti
oj man taip gera su vaikeliu namie,tikrai nesinori i joki darba,taip gera matyt mazyliu sypsenas,su jais bendraut
Atsakyti