Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(laurin22 @ 2006 12 09, 21:36)
iki nėštumo nedirbau  ax.gif  aišku per nėštumą taip pat  tongue.gif  o kaip dabar norisi, su mažium gera, bet....vien tas žinojimas, kad negali net i tuoletą nueit kada panorėjus varo neviltin  verysad.gif  ir nenusimato prašviesjimo, nes sūnelis silpnutis (neseniai ligoninių maratoną baigėm cry.gif )

As dirbau pries nestuma,iki 3 metu planuoju auginti mazyli,jokiam zmogui apart vyro leliaus nepatikiu rolleyes.gif .Nusimato balius pas vyra darbe bigsmile.gif ,kiekviena moteris supras,kad noras begalinis,juolab paskutinis mano ''poilsis'' buvo jura 8-am nestumo menesy.Atsidusom su vyru ir nusprendem palaukt dar pora menesiuku,kol Klaudijus dar labiau suaugs rolleyes.gif ,tu labai neliudek,mazylis po ligoniniu ypatingai priprato,kad mama salia kiekviena minute.Apsipras maziukas namie,prades tyrineti aplinka,ir spesi viska.As galva plauti eidavau,ar dazytis ar dar kanors visada aukseli su savim nesdavaus doh.gif .O vakar,sedi berniukas auto kedutej,mes su tetuku egle puosiam,o jis guguoja,spygauja-nusistebejom-budavo neramus,jei nesupi tai rekia.Isijauciau as cia,ne i tema ax.gif .Zodziu greit viskas pasikeis,ir nenusimink,mamos zinoma vaikui niekada nebus per daug biggrin.gif ,bet bus kruvos giminu ir artimuju kurie duos tau laiko,kad galetum save palepint,sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REBECA: 11 gruodžio 2006 - 07:31
man L.sunku susitaikytis su tuo kad turiu nuo ryto iki vakaro sedet namuose,ir diena is dienos daryti viska ta pati..buvau gyvenime L.aktyvi todėl sunku priprasti prie naujo gyvenimo ritmo unsure.gif .gerai kad turiu gera vyra,padeda man visur ir visada.kartais isleidziapasižmonėt mane vina. drinks_cheers.gif bet vistiek zinaukad jau niekada nebus taip kaip anksciau ir nieko nebelieka kaip tik su tuo susitaikyti ir prisitaikyti.auginsiu vaika iki metu pati,o paskui samdysiu auklę.nors cia tik db taip mastau,nžn kaip viskas bus ištikrųjų. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!As nedirbu jau pusantru metu!Su dukryte savaime aisku galeciau ir noriu buti ir buti!Bet kartais o gal net ir daznai pagalvoju,kad taip noretusi padirbeti,pabendrauti su zmonemis!Kartais pagalvoju,kad jau perilgai uzsisedejau namuose.
Atsakyti
Labas, Elija2006,

mane darbas zavi tik tada, kai pagalvoju apie paplepejimus prie kavos puodelio. Taciau, kai prisimenu ta bendra fona ir nervingas minutes, kai viskas dega ir turejo buti padaryta dar vakar smile.gif.................. O taip budavo praktiskai kasdien, nes neturejau antro zmogaus, kuris prireikus galetu vaduoti.
Atsakyti
4u.gif taip nezinau kaip elgtis ir norisi ir atrodo uz mane niekas geriau nepriziures kudikio esu pakviesta i kaledini vakareli is darbovietes ir nezinau ka daryti vieni ragina eik ,o as galvoju nutraukti dabar ta pieneli keliom valandom?vyru nepasitikiu turbut blogai darau pripras po to visai neis prie vaiko g.gif tiesa pasakius truputi rauna stoga manau kad del to kad ziema tamsu kartais verkti norisi,bet kai paziuriu i kudiki viskas praeina thumbup.gif kaip jus ar paliekat kudikelius keliom valandom ar iseinat kur nors?
Atsakyti
Labas.

Vienintelis zmogus, su kuriuo drasiai palieku sunu - mano vyras. Jis netgi moka pamaitinti vaika is buteliuko, nors sis sio atsisako. Buna taip - vyras spaudo soske, o vaikas geria laselius... Nebijok, vyrai labai isradingi. Jeigu norisi verkti, kaip tik reikia isbegti i vakareli porai valandu. Juk tu moteris ir zmogus, nors ir mama. Be to, kitas kaledinis vakarelis bus tik kitais metais, o darbdaviui karts nuo karto pasirodyti reikia.
Atsakyti
as ir pasitikiu savo vyru, nors kaj bunam dviese, jis spiriojasi, kad to nemoka, ano doh.gif bet kaj lieka vienas, susitvarko neprasciau nei as thumbup.gif tik rejkia jajs pasitiketi mirksiukas.gif
o del to kaledinio vakarelio, manau, kad tau verta i ji nueiti. pasizmonesi, pailsesi, o vyras su vajkeliu tikraj susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2006 12 13, 11:46)
as ir pasitikiu savo vyru, nors kaj bunam dviese, jis spiriojasi, kad to nemoka, ano  doh.gif  bet kaj lieka vienas, susitvarko neprasciau nei as thumbup.gif tik rejkia jajs pasitiketi  mirksiukas.gif
o del to kaledinio vakarelio, manau, kad tau verta i ji nueiti. pasizmonesi, pailsesi, o vyras su vajkeliu tikraj susitvarkys  smile.gif

PRITARIU!!!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif prisijungsiu prie diskusijos ir aš. blush2.gif Darbo dar nepasiilgau, tik pagalvodavau, kad neblogai su kolegėmis prie rytinės kavos paplepėt. Kartais ištrūkstu, kai reikia kur nors nuvažiuoti, nes turiu valandinę auklę. Tai tikras išsigelbėjimas. Bet sutvarkau būtiniausius reikalus ir strimgalviais puolu namo. Kaip mane graužia sąžinė, kad ne aš su savo mažyle. g.gif Niekam jos nenoriu palikti. Man su ja tikrai ne kančia būti, bet didžiulis džiaugsmas, toks pilnatvės jausmas... wub.gif
Bet draugių būrelis tai labai išretėjo. Kurių vaikai jau gerokai paaugę, ar kurios iš vis neturi, tos mus paliko ir užmiršo. g.gif verysad.gif Ech, bet turbūt nebuvo tikros draugės. Ką padarysi (nors iš tiesų, tai labai skaudu). verysad.gif
Atsakyti
thumbup.gif manau kad teks eiti pasizmoneti nes tikrai galiu prarasti rysi su bendradarbiais ir paciai stogas gali pavaziuoti ,nes labai didele jautruole esu ir panikuotoja del visko del vaiku ypac doh.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2006 12 15, 02:07)
thumbup.gif manau kad teks eiti pasizmoneti nes tikrai galiu prarasti rysi su bendradarbiais ir paciai stogas gali pavaziuoti ,nes labai didele jautruole esu ir panikuotoja del visko del vaiku ypac doh.gif

saunuole thumbup.gif nepasiduok blogom nuotajkom mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepanikuok, taigi jau antras pas tavy smile.gif.
Atsakyti