Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

norisi jau man i zmones, bet negaliu net pagalvoti, kad kazkas kitas pamatys kaip mano vaikutis zengs pirmuosius zingsnius ar tars pirmuosius zodzius schmoll.gif
Atsakyti
O man jau tuoj tuoj reiks i darbeli eiti. Nenoriu as, bet ka jau cia padarysi. Noreciau dar su savo mazute pabuti, tik gaila neiseina sad.gif.
Kai dar buvau nescia galvojau, kad va iki 6 men. paauginu ir begu i darba, bet kai nestumas ejo i pabaiga, tai ir buvimo namie laikas ilgejo. Sakiau jau iki rudens tongue.gif . Bet dabar, kai jau tikrai zinau, kad kai maziukei sukakos metukai man reiks eiti i darba, tai gaila. Nenoreciau dar jos palikti. Ji tokia faina. Kiekviena diena vis kazka naujo parodo. Labai labai myliu ja ir manau is pradziu bus tikrai nelengva.
Atsakyti
i darba man kazko nesinori, betir namie jau nusibodo stukset Geriausias variantas turetu but tureti valandine aukle tada gal dazniau dingciau is namu gal kitaip atrodytu
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2006 11 29, 17:21)
i darba man kazko nesinori, betir namie jau nusibodo stukset Geriausias variantas turetu but tureti valandine aukle tada gal dazniau dingciau is namu gal kitaip atrodytu



Sveikutės, pritariu tau visapusiškai, o valandinė auklė tikrai pagelbėtų. Kartais norisi taip nueiti su reikalais, ar kad net ir po parduotuves, bet ne visada gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2006 11 29, 16:21)
i darba man kazko nesinori, betir namie jau nusibodo stukset Geriausias variantas turetu but tureti valandine aukle tada gal dazniau dingciau is namu gal kitaip atrodytu

thumbup.gif sutinku su tavim wub.gif na manoji tai kol kas maza ir sunkiai su kuom nors buna (beja ir maitinu labai daznai) taigi dar kol kas galiu tik pasvajoti apie palakstymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2006 11 29, 12:09)
norisi jau man i zmones, bet negaliu net pagalvoti, kad kazkas kitas pamatys kaip mano vaikutis zengs pirmuosius zingsnius ar tars pirmuosius zodzius schmoll.gif

Va va, as ir taip jauciuosi blush2.gif bet kad kita pirma karta pamatytu ka vaikiukas ismoko, pats padare schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
nenoriu net pagalvoti apie darba ax.gif man taip gera su dukrele. na retkarciais norisi daugiau pabendraut.tai karts nuo karto vykstam i svecius arba ka nors pasikvieciam smile.gif
Atsakyti
Na man problemu nera turiu super anyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kuri mane isleidzia pasizmoneti ar valandziukei pas drauges nulekti ar i parda.
Atsakyti
Na as tai kolkas nesiskundziu, man visai nenobuodu! Su mazaja as visur ir i parduotuve, ir pas drauges, ir i parkeli thumbup.gif ! Ji visas mano ir tevelio turtas, kaip gali tai nusibosti wub.gif !!!!!!
Atsakyti
Štai aš iš eilės antrą vaiką auginu. Man patinka būti su vaiku. Bet norėčiau padirbėti vien dėl to kad pinigėlių daugiau turėtume. Bet šiaip tai aš dar bent metus auginsiu pati (iki 1,5-2m., o gal ir iki 3m.). smile.gif
Atsakyti
iki nėštumo nedirbau ax.gif aišku per nėštumą taip pat tongue.gif o kaip dabar norisi, su mažium gera, bet....vien tas žinojimas, kad negali net i tuoletą nueit kada panorėjus varo neviltin verysad.gif ir nenusimato prašviesjimo, nes sūnelis silpnutis (neseniai ligoninių maratoną baigėm cry.gif )
Atsakyti
Aš tai labiausiai noriu nors poros valandų sau, tik sau. O dabar palieku su vyru, o pati vietoj to, kad išgerčiau kavinėj kavos tarp maitinimų (košes kątik pradėjom, tai vis mamos pienas), tai suplukusi perku kalėdines dovanas. Nes kitaip graužia sąžinė.

Ir dar. Palieku su vyru, o pati kremtuosi, kad jam sunku nuraminti, nes jis neturi papuko. Ar aš viena tokia, ar ir jums taip būna? Žodžiu, amžina savigrauža...............
Atsakyti