Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

O aš pradedu vyrą terorizuoti, kaip žmona-fūrija unsure.gif Nieko negaliu su savim padaryti, nu nervuoja mane kad jis vienas varo su draugais į barą, o aš sėdžiu namie. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Uga06 @ 2006 11 07, 00:09)
Man taip patiko buti vien tik mama wub.gif kad net apsisprendziau savo pupa iki 3 metuku pati auginti 4u.gif darbas ne vilkas i miska nepabeks lotuliukas.gif o jei ir pabeks - gaudisim kita gun_bandana.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif ,mes tai su vyru dar galvojam,kad po tų 3metų,sūnui broliuką daryt tongue.gif ,tai į darbą gal tik po kokių 5metų grįšiu thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi darbo visai netruksta, baisu net pagalvot, kad vel i darba reikes eiti:)))) Visokiu dienu buna, bet kai vyras keliasi ryte i darba, as pagalvoju: ech kaip man gerai, kad galiu namie su zvirbliu savo likti, galim ir lovoj pasivoliot ilgiau ir i lauke iseit:) As kazhkaip anksciau net nepastebedavau metu laiku kaitos, iseini i darba ryte, grizti vakare, pats graziausias dienos laikas prabegdavo darbe. O dabar 100% megaujausi buvimu namie. Aisku, nespeju daug, ir stogas kartais pasislenka, pavaziuot, dar nebuvo pavaziaves, bet su vyru ne uz ka nesikeisciau vietomis:)
Atsakyti
Izoliouta!!!!!!!?????????????Atvirksciai!!!!!!!!!!!!!!Diena taip greit prabega ,tiek dau ispudziu ir pastoviai tarp zmoniu kieme,Man taip patinka su savo lelyte po lauka vaikscioti,mes ir apsiperkam ir broli is mokyklos pasitinkam,as daug daugiau nuveikiu nei dirbdama.Seniau buvo darbas ,parduotuve ,namai ir vel is naujo.Auginciau ir auginciau savaja,bet po nauju metu teks grizti i darbuka.
Atsakyti
Aš tai rezgu sąmokslą, kaip čia padarius, kad niekada nereikėtų į darbą biggrin.gif mane tai taaaip džiugina buvimas su mažiuku namie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 11 08, 16:53)
Aš tai rezgu sąmokslą, kaip čia padarius, kad niekada nereikėtų į darbą  biggrin.gif  mane tai taaaip džiugina buvimas su mažiuku namie  wub.gif

Tai vat,vadinasi iš eilės gimdysim,gimdysim ir dar kartą gimdysim thumbup.gif blink.gif
Atsakyti
Paskaičiusi daugumą komentarų jaučiuosi tokia bloga mama. Aš noriu į darbą ir kuo greičiau. Myliu savo sūnelį, be galo myliu, bet noriu į žmones ir gana. Maniškis ne iš tų, kurie žaidžia sau vieni ir būna savarankiški. Jis labai irzlus. Iki 10 mėnesių rėkė beveik be jokios priežasties. Na priežastis buvau aš - negalėjau nė į tuoletą be jo nueit. Ir dabar tas pats. Tik dabar didesnis, gali pats ateiti, nebereikia nešioti. Pavargau, todėl noriu į darbą. Manykit, kad esu pati blogiausia mama, bet aš galvoju, kad tokių kaip aš yra daug tongue.gif O kad išeisiu į darbą, nemanau, kad meilės sumažės. Kaip tik būsiu labiau pasiilgus ir stengsiuos produktyviai su juo praleist likusį dienos laiką.
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2006 10 29, 12:54)
Mano dukružė labai nerami  verysad.gif
Vakarais sunkiai pati susitvarkau.
Apie palikimą vaiką su kuom nors tik po truputį pradedu galvoti.
Noriu nors kur nors išeiti, nes jau važiuoja stogas.
Tokia apsileidusi (plaukai nedažyti, nagai netvarkyti  ax.gif ) dar niekad nebuvau.

Sveika! Dabar sunkiausias laikotarpis, bet pamatysi kaip palengva priprasi. Man taip pat buvo sunkus pirmieji menesiai. Mat mano vaikelis buvo labai sudirges, nes gimdimas buvo sunkus. kai gime Liutauras jam aplink kakla buvo apsivyniojusi virkstele ir gali buti kad truko oro, nors gydytojai apie tai nekalbejo nieko. Tai budavo irzlus ir verkiantis. maniau pilva skauda duodavau vaistu - nepadejo. Tiesiog labai reikejo daug demesio, kuo dazniau kudiki glauskite prie krutines, tai labai padeda.
Papildyta:
QUOTE(Erdeig @ 2006 11 09, 16:54)
Paskaičiusi daugumą komentarų jaučiuosi tokia bloga mama. Aš noriu į darbą ir kuo greičiau. Myliu savo sūnelį, be galo myliu, bet noriu į žmones ir gana. Maniškis ne iš tų, kurie žaidžia sau vieni ir būna savarankiški. Jis labai irzlus. Iki 10 mėnesių rėkė beveik be jokios priežasties. Na priežastis buvau aš - negalėjau nė į tuoletą be jo nueit. Ir dabar tas pats. Tik dabar didesnis, gali pats ateiti, nebereikia nešioti. Pavargau, todėl noriu į darbą. Manykit, kad esu pati blogiausia mama, bet aš galvoju, kad tokių kaip aš yra daug  tongue.gif O kad išeisiu į darbą, nemanau, kad meilės sumažės. Kaip tik būsiu labiau pasiilgus ir stengsiuos produktyviai su juo praleist likusį dienos laiką.


Sveika! Nesijausk kalta, tai naturalu, tiesiog tu labai pavargai.
Atsakyti
smile.gif Sveikos mamytes.esu cia naujoke.manau priimsite i savo kompanija.jauciuosi vienis,nes gyvenu uzsieni ir kolkas draugu dar neturiu.Visada bunu namie Turiu suneli 7,5 men.Nedirbu.Truksta bendravimo,nes jau stogas vaziuoja.Visi draugai liko lietuvoje.Telefonu neprisnekesi.Jums nors tiek gerai,kad jus Lietuveleje.maciau,kad ispanijoje daug Lietuvaiciu,na o as Portugalijoje ir cia nieko nerandu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdeig @ 2006 11 10, 01:54)
Paskaičiusi daugumą komentarų jaučiuosi tokia bloga mama. Aš noriu į darbą ir kuo greičiau. Myliu savo sūnelį, be galo myliu, bet noriu į žmones ir gana. Maniškis ne iš tų, kurie žaidžia sau vieni ir būna savarankiški. Jis labai irzlus. Iki 10 mėnesių rėkė beveik be jokios priežasties. Na priežastis buvau aš - negalėjau nė į tuoletą be jo nueit. Ir dabar tas pats. Tik dabar didesnis, gali pats ateiti, nebereikia nešioti. Pavargau, todėl noriu į darbą. Manykit, kad esu pati blogiausia mama, bet aš galvoju, kad tokių kaip aš yra daug  tongue.gif O kad išeisiu į darbą, nemanau, kad meilės sumažės. Kaip tik būsiu labiau pasiilgus ir stengsiuos produktyviai su juo praleist likusį dienos laiką.


tikraj nesijausk bloga mama smile.gif nors mano mazej tik 3,5 men, as ir jau noreciau istrukti .nors dabar esu studente (paskutiniai metaj), jau noreciau pradet dirbti blush2.gif nzn del ko tajp yra, gal del to, kad visa gyvenima buvau uzsiemus, 2 kurse pradejau dirbti, vis begdavau ir begdavau, o dabar tas monotoniskumas - erzina. rolleyes.gif nemanau, kad dirbancios mamos nuskriaudzia savo vajkus lotuliukas.gif cia tik kiekvienos asmeniskas pasirinkimas, kuris, manau, priklauso ir nuo gyvenimo budo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdeig @ 2006 11 09, 16:54)
Paskaičiusi daugumą komentarų jaučiuosi tokia bloga mama. Aš noriu į darbą ir kuo greičiau. Myliu savo sūnelį, be galo myliu, bet noriu į žmones ir gana. Maniškis ne iš tų, kurie žaidžia sau vieni ir būna savarankiški. Jis labai irzlus. Iki 10 mėnesių rėkė beveik be jokios priežasties. Na priežastis buvau aš - negalėjau nė į tuoletą be jo nueit. Ir dabar tas pats. Tik dabar didesnis, gali pats ateiti, nebereikia nešioti. Pavargau, todėl noriu į darbą. Manykit, kad esu pati blogiausia mama, bet aš galvoju, kad tokių kaip aš yra daug  tongue.gif O kad išeisiu į darbą, nemanau, kad meilės sumažės. Kaip tik būsiu labiau pasiilgus ir stengsiuos produktyviai su juo praleist likusį dienos laiką.



nusiramink, tikrai dar nėviena mama netapo bloga, jog norėjo pasižmonėti. Tau tikrai reikia pakeisti aplinka ir savo rutina. O truputi pabuvusi nuo vaiko, kaip ir pati sakei, jo labiau pasiilgsi. sėkmės tau.
Papildyta:
QUOTE(Rasa21 @ 2006 11 09, 19:22)
smile.gif Sveikos mamytes.esu cia naujoke.manau priimsite i savo kompanija.jauciuosi vienis,nes gyvenu uzsieni ir kolkas draugu dar neturiu.Visada bunu namie Turiu suneli 7,5 men.Nedirbu.Truksta bendravimo,nes jau stogas vaziuoja.Visi draugai liko lietuvoje.Telefonu neprisnekesi.Jums nors tiek gerai,kad jus Lietuveleje.maciau,kad ispanijoje daug Lietuvaiciu,na o as Portugalijoje ir cia nieko nerandu. schmoll.gif


sveika, na tikrai jei mazai bendrauji, visada sedi namie, tai tikrai gali "stogas nuvaziuoti". Siaip zinau kaip jautiesi nes as pati dabar taip jauciuosi. mano visi draugai pasiliko airijoje. tai lietuvoje stengiuosi dazniau kur iseiti, susipazinti. o tu suzinok ar pas jus nerengiami lietuviu vakarai. taip galetum susipazinti su naujais zmonemi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurak: 10 lapkričio 2006 - 11:13
o as tai jauciuosi be galo vienisa ir uzsisedejus. myliu savo mazyli be proto bet labai norisi iseti kartu su vyru dviese pasizmoneti pabegti nuo tos rutinos nors trumpam pamirst rupescius ir vargelius blush2.gif draugai visi kazkur issilakste jauciuosi tokia atskirta nuo isorinio pasaulio. niekada nedirbau tai ir nebuvo noro is to darbo pabegti. o dar kai vaikas suserga is vis uzpuola depresija tuomet negali nei su juo i laukuti iseit, nei pas drauge nuvaziuoti, o dar stresas itampa del ligoniuko... siaubas jauciuosi tokia uzsisedejus..... viena kaip pirstas.... verysad.gif
Atsakyti