Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(medituk @ 2006 10 31, 15:42)
Man pirmas dienas likus vienai stogas vaziavo doh.gif Jauciausi taaaip priklausoma nuo vyro doh.gif Juk pati net siuksliu isnest negaliu- baisu leliuka viena palikt. O jei prireikia ko nors is parduotuves ar vaistines- vel vyro prasyk... O buvau ipratus pati viska... Na, bet dabar kazkaip viskas i savo vietas tvarkosi. Kantrybes visoms 4u.gif

Ir man panasi situacija,labiausiai depresavau,kad nespeju viska pasidaryt,anksciau sukdavaus kaip bitute,o dabar doh.gif Irgi lakstau zinoma,mes dar maziukai 2menesiukai.Pirmas 2 savaites berniukas miegojo,tai ir as po gimdymo atsigavau.Na,o dabar irgi rankinukas,o su 6,5kg ant ranku visa diena neprilakstysi blink.gif ,pavargstu zinoma.Rutinos zodziu jokios. biggrin.gif Dienos lekia juodai.
Atsakyti
Džiugu, kad mamos nori pačios auginti savo vaikus. Deje apie save negaliu to pasakyti.. blush2.gif Žinoma, kad myliu savo mažulę, bet visą dieną praleisti tik su vaiku - ne man. Kol kas turiu veiklos - mokinuosi, tenka egzus laikyti, jiems ruoštis ir t.t. Bet žiauriai pasiilgau savo bendradarbių ir tikrai norėčiau grįžti į darbą. Nesakau, kad nesėdėsiu iki metų namie. Visko gali būti... Tačiau žaisti su vaiku visą dieną man jau pabodo..

Atsakyti

QUOTE(crazy_ausrele @ 2006 11 02, 21:27)
Džiugu, kad mamos nori pačios auginti savo vaikus. Deje apie save negaliu to pasakyti..  blush2.gif  Žinoma, kad myliu savo mažulę, bet visą dieną praleisti tik su vaiku - ne man. Kol kas turiu veiklos - mokinuosi, tenka egzus laikyti, jiems ruoštis ir t.t. Bet žiauriai pasiilgau savo bendradarbių ir tikrai norėčiau grįžti į darbą. Nesakau, kad nesėdėsiu iki metų namie. Visko gali būti... Tačiau žaisti su vaiku visą dieną man jau pabodo..

Tai palauk,dar tavo lele mažiutė,nuo pusės metų jie vis įdomesni darosi,savo charakterį parodo,tada linksma būna padūkt su jais thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės,
Manau visos mamytės turėtu pačios prižiurėti mažylius, tačiau nevisoms taip išeina verysad.gif .
Man pačiai tai pats nuostabiausias dalykas ,praleisti dienas su mažyliu. Net neįsivaizduoju kaip galečiau palikti jį prižiurėti kažkam kitam ir praleisti jo naujus pasiekimus. Ir pati neramiai jausčiausi, vis skambinčiau ir klausinečiau ar viskas gerai. Gal per daug prisirišau prie jo? g.gif
Atsakyti
o as viska atiduociau kad su pupa galeciau sedeti namie. deja verysad.gif esu srudente ir mokslai spaudzia.....reikia pabaigt.... schmoll.gif
Papildyta:
ups atsiprašau už klaidele:)
Atsakyti
As tai niekam kitam neleisciau auginti savo mazes! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man tik pirma menesiuka buvo siek tiek nedrasu, tai labai dziaugiausi, kad pagal superini istatyma vyras salia galejo visa menesi man padeti! thumbup.gif
O dabar puikiai tvarkausi pati (aisku vyras po darbo padeda ir savaitgaliais). As su savo maze ir i parduotuve kartu ir i vaistine... thumbup.gif Ir vienos pasileikame, kai tetukas kokiai savaitelei i komandiruote islekia.
Suspeju ir valgyti padaryti, ir kambarius susitvarkyti ir dar paskaitineti konspektus, nes studijuoju neakivaizdziai.
Tai kas antra sestadieni palieku savo pienelio savo mazei ir isskubu i egzaminus ir paskaitas. smile.gif
Bent jau kol kas tai as tiesiog svaigstu nuo buvimo su savo mazyle!! thumbup.gif
Ir tikrai nesiruosiu i darba grizti anksciau nei po metu.
Atsakyti
O as pradejau "kaifuoti".
Is pradziu sunku buvo persijungti is aktyvaus gyvenimo ritmo, bet paskui... Nereikia niekam sypsotis, jei nenori, nereikia bendraut su zmonemis, kurie nemalonus, su kolegomis, kurie kasa duobe, bijoti, kad pasisavins idejas, nebera tos paselusios konkurencijos, as laisva! Aisku, reiks grizti, nesakau, kad nemegau savo darbo, bet tas amzinas stresas, ta konkurencija, kas geresnis, kas padarys geriau... Pasiilgstu poros kolegiu, su kuriom sutariau, o siaip... Na, ir darbas buvo idomus, kurybinis.
Bet dabar del nieko galvos neskauda, sedziu su vaiku, atradau gyvenima be streso, be itampos, blogiausiu atveju nespeju laiku vyrui padaryt valgyt mirksiukas.gif Gera...
Atsakyti
QUOTE(DinaR @ 2006 11 05, 22:58)
O as pradejau "kaifuoti".
Is pradziu sunku buvo persijungti is aktyvaus gyvenimo ritmo, bet paskui... Nereikia niekam sypsotis, jei nenori, nereikia bendraut su zmonemis, kurie nemalonus, su kolegomis, kurie kasa duobe, bijoti, kad pasisavins idejas, nebera tos paselusios konkurencijos, as laisva! Aisku, reiks grizti, nesakau, kad nemegau savo darbo, bet tas amzinas stresas, ta konkurencija, kas geresnis, kas padarys geriau... Pasiilgstu poros kolegiu, su kuriom sutariau, o siaip... Na, ir darbas buvo idomus, kurybinis.
Bet dabar del nieko galvos neskauda, sedziu su vaiku, atradau gyvenima be streso, be itampos, blogiausiu atveju nespeju laiku vyrui padaryt valgyt  mirksiukas.gif  Gera...

Labai graziai parasei 4u.gif .Toks jausmas,kad apibudinai mano dabartine busena blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Išsiliesiu ir aš. Na man tai tas sėdėjimas namuose žiauriai atsibodo. Jaučiuosi būtent taip, kaip ir parašyta temos pavadinime. Pirmus metus kol laukiausi jaučiausi puikiai t.y ilsėjausi nuo darbo nuo stresų. Dabar mano mažučiui beveik 11 mėn. o aš jau noriu į darbą. Mane apėmusi kažkokia nepaaiškinama depresija.Nuo tos kasdieninės rutinos net stogas pradeda važiuot.
Manau darbas būtų tai, ko man dabar lb. reikia, kadangi darbo valandos lb. patogios nuo 8,20 iki 12,00. O ir atlygis normalus ax.gif Tai manau ir į žmones išeičiau ir vaikelį galėčiau toliau augint pati thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2006 11 06, 09:38)
Sveikutės 4u.gif Išsiliesiu ir aš. Na man tai tas sėdėjimas namuose žiauriai atsibodo. Jaučiuosi būtent taip, kaip ir parašyta temos pavadinime. Pirmus metus kol laukiausi jaučiausi puikiai t.y ilsėjausi nuo darbo nuo stresų. Dabar mano mažučiui beveik 11 mėn. o aš jau noriu į darbą. Mane apėmusi kažkokia nepaaiškinama depresija.Nuo tos kasdieninės rutinos net stogas pradeda važiuot.
Manau darbas būtų tai, ko man dabar lb. reikia, kadangi darbo valandos lb. patogios nuo 8,20 iki 12,00. O ir atlygis normalus ax.gif Tai manau ir į žmones išeičiau ir vaikelį galėčiau toliau augint pati thumbup.gif

Sveikute Raimuxe,tavo antras mažius ir mano kleckas gimė tik vienos dienos skirtumu thumbup.gif drinks_cheers.gif Man tai įdomu pasidarė kas čia per darbas toks kad tik 4h dirbt reikia g.gif
Atsakyti
Man tai visai nenusibosta su vaikiuku namie buti, tik kartais iseiti kur nors yra butina smile.gif
Atsakyti
Man taip patiko buti vien tik mama wub.gif kad net apsisprendziau savo pupa iki 3 metuku pati auginti 4u.gif darbas ne vilkas i miska nepabeks lotuliukas.gif o jei ir pabeks - gaudisim kita gun_bandana.gif
Atsakyti