Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 10 27, 12:58)
Apie grįžimą į darbą nenoriu ir galvot- jaučiu, kad svarbiausią ir maloniausią savo darbą aš atlieku dabar mirksiukas.gif


QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 27, 15:25)
Gražiai pasakyta,būtent ir aš taip jaučiuosi thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Aš irgi net nesiruošiu grįžti į darbą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip malonu sutikti daugiau mamyčių,kurioms vaikiukai yra svarbiau,nei dar vienas užkoptas karjeros laiptelis drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano dukružė labai nerami verysad.gif
Vakarais sunkiai pati susitvarkau.
Apie palikimą vaiką su kuom nors tik po truputį pradedu galvoti.
Noriu nors kur nors išeiti, nes jau važiuoja stogas.
Tokia apsileidusi (plaukai nedažyti, nagai netvarkyti ax.gif ) dar niekad nebuvau.

Atsakyti
maniskiui uz 2 savaiciu bus metukai 4u.gif ,tai as irgi dar nesiruosiu i darba,galvoju dar metelius pasedeti.o jeigu ir eiti dirbti,tai reikia minimum uz 1.500 lt. atligynima,kokia esme dirbti uz 1000 lt.jei aukles siais laikais kainuoja tiek,tai jau geriau paciai sedeti su savo vaikuciu.o ir gera aukle sunku susirasti siais laikais,bet ko gi i savus namus neisileisi g.gif
man irgi malonumas sedeti su mano burbuliuku,aisku buna dienu,kai norisi nuo visko pabegti,kai viskas uzknisa doh.gif ,bet tos dienos praeina ir vel gerai.vasara geriau buna,nes ir lauke galima ilgiau pabuti,ir isvaziuoti kur su vaiku,dienos tada greiciau bega,taciau ziema sunkiau,kai salta,tenka dazniau sedeti namie.
as pradejau vaikscioti i sporto kluba,kad truputi prasiblaskyciau.tai dabar taip gerai.vyras vakare grizta is darbo,as jam palieku vaika,o pati i aerobika.zinokit,jauciuosi liux.patariu visioms.
Atsakyti
maniskis tai "rankinukas", niekur is akiracio neisleidzia, nedaug miega, tai zaidziam visa diena. Aisku, tas pats per tapati, kiekviena diena atsibosta, bet kai pagalvoji, kad vaikelis greitai uzaugs, tai kiekviena minute brangi pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
Siek tiek prailgsta,nes ne visada gali pasidaryti ka nori,ir nueiti kur nori, reikia rupintis savo maziuku angeliuku biggrin.gif bet dienos lekia labai greitai,o ir mazutis jau penktadieni bus 4 menesiuku tai vis darosi idomiau su juo, jau galima pazaisti.
Atsakyti
Sveiki,
mums irgi bus tuoj 4 menesiukai. Nesitikejau, kad taip greitai laikas prabegs.. bigsmile.gif Aisku, vaikui geriausia, kai mama su juo buna kuo ilgiau, bet as planuoju, jei pavyks, nuo puses metu kokiam pusdieniui isbegti i darba. O kaip bus - ateitis parodys.
Atsakyti
NA tikrai nesijauciu.Gera buti namie,ar lauke su leliuku.Daznai buna ,kad net dziaugiuosi,jei niekas neskambineja ir nedrumscia ramybes mirksiukas.gif
Noreciau,kad taip greitai nebegtu laikas smile.gif
Atsakyti
Tai vat,rodos su juo būnu kiekvieną mielą dieną,o kai į jį pasižiūriu negaliu patikėti,kad jis toks didelis,taip norėtusi tą laiką pristabdyti wub.gif Tik vyras vis laukia kada jis greičiau paaugs,kad galėtų abu visur lakstyti,į garažą,žvejoti,žaisti krepšinį doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man pirmas dienas likus vienai stogas vaziavo doh.gif Jauciausi taaaip priklausoma nuo vyro doh.gif Juk pati net siuksliu isnest negaliu- baisu leliuka viena palikt. O jei prireikia ko nors is parduotuves ar vaistines- vel vyro prasyk... O buvau ipratus pati viska... Na, bet dabar kazkaip viskas i savo vietas tvarkosi. Kantrybes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 31, 14:01)
Tai vat,rodos su juo būnu kiekvieną mielą dieną,o kai į jį pasižiūriu negaliu patikėti,kad jis toks didelis,taip norėtusi tą laiką pristabdyti wub.gif  Tik vyras vis laukia kada jis greičiau paaugs,kad galėtų abu visur lakstyti,į garažą,žvejoti,žaisti krepšinį doh.gif  lotuliukas.gif


Va va maniškis irgi laukia kada galės ją visur vežiotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jeteiko @ 2006 10 29, 17:48)
maniskiui uz 2 savaiciu bus metukai 4u.gif ,tai as irgi dar nesiruosiu i darba,galvoju dar metelius pasedeti.o jeigu ir eiti dirbti,tai reikia minimum uz 1.500 lt. atligynima,kokia esme dirbti uz 1000 lt.jei aukles siais laikais kainuoja tiek,tai jau geriau paciai sedeti su savo vaikuciu.o ir gera aukle sunku susirasti siais laikais,bet ko gi i savus namus neisileisi  g.gif
man irgi malonumas sedeti su mano burbuliuku,aisku buna dienu,kai norisi nuo visko pabegti,kai viskas uzknisa doh.gif ,bet tos dienos praeina ir vel gerai.vasara geriau buna,nes ir lauke galima ilgiau pabuti,ir isvaziuoti kur su vaiku,dienos tada greiciau bega,taciau ziema sunkiau,kai salta,tenka dazniau sedeti namie.
as pradejau vaikscioti i sporto kluba,kad truputi prasiblaskyciau.tai dabar taip gerai.vyras vakare grizta is darbo,as jam palieku vaika,o pati i aerobika.zinokit,jauciuosi liux.patariu visioms.



Būtent. Dabar susiduriu su kitokia problema. Kai pasakai darbdaviui, kad augini mažą vaiką, labai neigiamai sureaguoja. verysad.gif Ir nenori mokėti didesnės algos. Todėl gerą darbą sunku susirasti. Neseniai Delfi rašė, kad darbdaviai mieliau renkasi bevaikius darbuotojus. Tuo jau įsitikinu realybėje. Liūdna tiesa. verysad.gif
Atsakyti