Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Sveikos mergaites 4u.gif

as dar naujai iskepta mamyte ax.gif , bet kol kas tai visai nesijauciu izoliuota. Mes su pupa puikiai tvarkomes namuose ir kas dien i laukeli einam, aplankom draugus, parduotuves, mociute.....Zodziu turiningai laika leidziam biggrin.gif ! Ir jau dabar baisu pagalvoti, kai reiks su maziuke skirtis ir susimatyt tik vakarais verysad.gif ! Todel, kaip kazkuri rasete, dabar tas laikas, kada su savo kletckais praleidziame daugiausiai laiko, to daugiau nebus, tai ar galima jaustis kazkaip negerai, nebent tik del to, kad taip greitai bega laikas mirksiukas.gif !!!
Atsakyti
Dabar kai man liko mėnuo atostogų, pasakyčiau, kad dar metus tikrai norėčiau su savo mažyte pabūti, o gal ir du dar.
Atsakyti
Sveikos, aš tai labai jaučiuosi užsisėdėjusi namie. Mano vaikinui dar tik 4 mėn. bet jau taip trokštu i darba pulti, užsiimti mėgstama veikla, pabendrauti su bendradarbiais ir toliau lakstyti tekina taip, kaip tą dariau iki gimdymo. unsure.gif Mano mažylis labai ramus, tai su juo jokio vargo, tik pasižaidžiam, pasiklegenam, pasimankštinam ir taip kiekvieną dieną. Pabodo būti priklausomai nuo oro ir sėdėti tarp keturių sienų. Mano visi draugai dirba, tad i svečius nukeliaujam ar jų susilaukiam tik kartą i savaitę ir tai jaučiu, kad jau nebeturiu ka plepėt apart apie mažyli. verysad.gif Aš taip pat džiaugiausi pirmus 2 mėn. atostogomis, nes buvo vasara ir mes visur keliavom. Dabar nuo blogos nuotaikos gelbsti tik sporto salė, į kurią einame kartu su savo kūdikiu ir reti draugai. Jaučiu, kaip nykstu tarp keturių sienų, bet tikiuosi greitai susigyventi su tuo ir vėl džiaugtis atostogom. bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi jau ciuozia stogas nuo sedejimo tarp ketyriu sienu.Jauciuosi truputi tokia iskritusi is gyvenimo smile.gif Atrodo visi turi reikalu, kazkuom uzsieme, o tu sedi namuose tarp pampersu, misinuku ir kosiu.Net i lauka su dviem leliais negaliu viena iseiti.Nors is kitos puses tikrai dar negaleciau palikti savo angliuku auklei ir grizti i darba.Dar labai maziukai ir jokia aukle taip nepasirupins kaip mama.
Atsakyti
Sėdėjimas namie labai išsekina, po to nieko nesinori. Mano mažylei 3 mėnesiai, namie tikrai turiu ką veikti, laikas bėga, bet vis kirba mintis kad ir ryt ir opryt turėsiu sėdėt namie. Aš taip užsisėdėjau, kad net į parduotuvę, ar šiukšles išnešti tingiu. schmoll.gif
Atsakyti
Mamytės,juk nebūtina sedėti namie ax.gif Eikite pasivaikščioti,bendraukit su kitomis mamytėmis,lankykite įvairius būrelius su kūdikėliais,pamatysit kaip atsigausit biggrin.gif Tikrai nebūtina sedėti prie puodų.Be to paprašykit,kad krtais vyras jus palepintų ir išleistų,pavaikščiot po parduotuves,pasedėt kavinukėj,ar nueiti iki draugės.Aš būtent taip ir darau,todėl į darbą visiškai grįžt nenoriu,noriu kuo ilgiau matyti augantį savo klecką thumbup.gif Juk taip nuostabu matyti kaip kasdien išmoksta naujų išdaigų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krizzste @ 2006 10 26, 15:41)
Sėdėjimas namie labai išsekina, po to nieko nesinori. Mano mažylei 3 mėnesiai, namie tikrai turiu ką veikti, laikas bėga, bet vis kirba mintis kad ir ryt ir opryt turėsiu sėdėt namie. Aš taip užsisėdėjau, kad net į parduotuvę, ar šiukšles išnešti tingiu. schmoll.gif

Taip, ištiesų, su vaiku sėdeti smagu, matyti kaip jis kas savaitę išmoksta ką nors naujo ir darbų namie vis atsiranda, tačiau, kai palieki judrų gyvenimą už durių gimus vaikeliui, tai jautiesi tarsi palikęs dalelę savęs ir tinginys vis labiau valdo. doh.gif Na bet grįžusios į darbus atsiimsim dvigubai, kai reikės suspėti ir ten apsidirbti ir namie papildomu šeimos nariu pasirūpinti. Jaučiu, kad pasiilgsim šių metų. bigsmile.gif
Atsakyti
O taip dazniausia ir buna, kad ko neturi to labiausia nori, o kai turi tai neivertini. na bet kaip nors reikia iveikti tas dienas. As dar megztu nerti, megzti, tai man niekada nebuna liudna ir izoliuota nesijauciu, nes jei tik ko uzsinoriu, sedu i masina su vaiku ir vaziuojam. Va vakar buvom Sirvintose. o geriausia turbut butu tureti draugu su tokiais maziais, o jei taip nera, tai sitam forume galima susirast bendraminciu ar net susidraugauti 4u.gif
Atsakyti
Apie grįžimą į darbą nenoriu ir galvot- jaučiu, kad svarbiausią ir maloniausią savo darbą aš atlieku dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dainaut @ 2006 10 27, 12:49)
O taip dazniausia ir buna, kad ko neturi to labiausia nori, o kai turi tai neivertini. na bet kaip nors reikia iveikti tas dienas. As dar megztu nerti, megzti, tai man niekada nebuna liudna ir izoliuota nesijauciu, nes jei tik ko uzsinoriu, sedu i masina su vaiku ir vaziuojam. Va vakar buvom Sirvintose. o geriausia turbut butu tureti draugu su tokiais maziais, o jei taip nera, tai sitam forume galima susirast bendraminciu ar net susidraugauti 4u.gif

O siaube,atsiprasau uz klaidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 10 27, 12:58)
Apie grįžimą į darbą nenoriu ir galvot- jaučiu, kad svarbiausią ir maloniausią savo darbą aš atlieku dabar mirksiukas.gif

Gražiai pasakyta,būtent ir aš taip jaučiuosi thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 27, 15:25)
Gražiai pasakyta,būtent ir aš taip jaučiuosi thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Super thumbup.gif
Atsakyti