Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

as taj net nzn kiek su savo pupa busiu ax.gif siemet bajgiu mokslus, noreciau toliau studijuot, kol pinigeliu yra smile.gif nors, noreciau ir i darba isejt, nes jau bajs man patinka mano specialybe tongue.gif taj, net nzn kajp bus, lajkas parodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2006 10 18, 20:13)
as taj net nzn kiek su savo pupa busiu  ax.gif  siemet bajgiu mokslus, noreciau toliau studijuot, kol pinigeliu yra  smile.gif nors, noreciau ir i darba isejt, nes jau bajs man patinka mano specialybe  tongue.gif  taj, net nzn kajp bus, lajkas parodys  biggrin.gif


Musu mergytes ta pacia diena gimusios thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos koleges bigsmile.gif
Sunkiausia man buvo trecia savaite po dukros gimimo, kada vyras isejo i darba. Pirmas dvi savaites jis labai daug padejo, man nereikejo nieko daryt, tik maitint maze. Bet ta pirmadieni, kai pirmakart likom su ja dviese, prisimenu su siaubu blink.gif
Dabar jau adaptavomes ir suradom bendra kalba biggrin.gif Diena net nesinori ja paleist is ranku, nes po keliu menesiu jau ir pakelt bus sunku- juk taip greitai auga...
Siai dienai noreciau ja auginti kuo ilgiau, bent iki 2-3 metu, o kaip bus toliau- paziuresim. Reikes i si skyreli uzsukti po metu ir parasyti, kaip jauciuosi rolleyes.gif
Atsakyti
o as nuo paciu pirmu dienu viena smile.gif nieko bajsaus nebuvo, lengvaj viena prie kitos pripratom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2006 10 20, 14:33)
o as nuo paciu pirmu dienu viena  smile.gif  nieko bajsaus nebuvo, lengvaj viena prie kitos pripratom  thumbup.gif

aš taip pat visada(beveik) viena.Ir dabar niekas mums nepadeda,užtat tarp mūsų labai stiprus rišys ir tikiuosi toks liks visada rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos mamytės, na kol kas esu labai patenkinta, kad būnu su mažyliu namuose ir visiškai nesijaučiu izoliuota, atvirkščiai, nebesuspėju gyventi, kadangi studijuoju, tai ir namai, mažiukas, studijos ir taip toliau. Žinoma labai sunku, bet kol kas į darbą grįžti tikrai nenoriu. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Paskaičiau čia, kad dar nelabai seniai tapusios mamytes į darbą nenori ir visai nenustebau ax.gif Aš jau dirbu, nors į darbą eiti nesinorėjo blush2.gif Man baisiausia buvo susitaikyt su mintim, kad jau niekad nebepraleisiu tiek laiko su savo zuikeliu unsure.gif Bet va jau dirbu, apsipratom abu ir gyvenimas eina tolyn mirksiukas.gif Tai va, linkiu suspėti pasidžiaugti tuo laiku, kai tiek laiko būnat tik dviese su mažiukais bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaK: 24 spalio 2006 - 15:17
QUOTE(JurgaK @ 2006 10 24, 16:13)
Sveikos mamytes  4u.gif
Paskaičiau čia, kad dar nelabai seniai tapusios mamytes į darbą nenori ir visai nenustebau  ax.gif Aš jau dirbu, nors į darbą eiti nesinorėjo  blush2.gif Man baisiausia buvo susitaikyt su mintim, kad jau niekad nebepraleisiu tiek laiko su savo zuikeliu  unsure.gif Bet va jau dirbu, apsipratom abu ir gyvenimas eina tolyn  mirksiukas.gif  Tai va, linkiu suspėti pasidžiaugti tuo laiku, kai tiek laiko būnat tik dviese su mažiukais  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif

nors mums jau irgi greit metukai sukaks,bet mažiuko palikt nesinori schmoll.gif Nors ir darbas mėgstamas,bet dirbti dar visada suspėsiu,aišku gali finansai priversti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
kartais lb truksta tos laiswes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2006 10 25, 02:51)
kartais lb truksta tos laiswes biggrin.gif

Na tavo tai dar labai mažiulė,o vėliau galima su vyru tartis dėl tos laisvės...Mane vyras kartą per savaitę išleidžia pasiganyt lotuliukas.gif Tik deja,praėjus kelioms valandoms pasiilgstu savo kliacko ir lekiu namolio doh.gif wub.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau. As irgi dar namuose bunu su vaiku, kuriam ant nosies 9 menesiai, bt apie joki darba net galvot nenoriu schmoll.gif
Be to nesijauciu jokia namiseda ar kazkas panasaus, nes lankom su vaiku baseina, einam i lauka, vaziuojam i miesta, i parka, i uzmiesti, aplankom draugus ir siaip susigalvojam ivairios veiklos mirksiukas.gif
As uz tai, kad buti su vaiku kuo ilgiau, bent jau iki 3 meteliu. Zinoma, jei leidzia finansai.
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 25, 14:56)
Na tavo tai dar labai mažiulė,o vėliau galima su vyru tartis dėl tos laisvės...Mane vyras kartą per savaitę išleidžia pasiganyt lotuliukas.gif Tik deja,praėjus kelioms valandoms pasiilgstu savo kliacko ir lekiu namolio doh.gif  wub.gif



Va va, ir aš galvoju, kad kai išlėksiu, tai ne kažkokia kita veikla man rūpės, o kaip ten tėveliui su mano gėlyte sekasi namie:)
Jau esu suplanavusi du "pabėgimus", bet kol dantukai kalasi, kol kas tuos "pabėgimus" atidedu:)
Į darbą dar nenoriu, nors t.p. darbas mėgstamas ir bendradarbiai faini, bendraujam su jais, tai visas naujienas žinau, tai jausmas, kad pusiau darbe esu:)
O su leliuku, aišku, kad norėtųsi kuo ilgiau pabūti namie, bet aš savo kelckui jau dabar nusibodusi.
O mes nesėdim namuose, tai niekas ir nespėja atsibosti. Čia nuo mamos priklauso,jei ji sėdi namuose, nesusigalvoja veikos ir skundžiasi, kad jai viskas nusibodo, kad įgrįso būti su vaiku, tai jau čia pati mama kalta. Reikia tik noro, o veiklos aplink, oj kiek thumbup.gif
Atsakyti