Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(verzak @ 2006 10 03, 13:35)
Sveikutės.
Tikrai tiesą visos šnekat. Nemaniau, kad sėdėti su vaiku namie yra sunku. Bet dabar pati turiu dukrytę 5 mėn. 2.gif ir kartais nuo namų sienų nuprotėti galiu mad.gif . Dukrytė būna tai rami, tai zyzia  cray.gif . Aišku, be galo ją myliu wub.gif . Vyras visą dieną darbe, o grįžęs pavalgo 5 minutes pasidžiaugia su vaikiuku ir spokso teliką (tipo pavargęs) sad.gif . jei dukrytė pradeda verkti, tai vyras po 5 min. duoda man ir sako: "Tu geriau moki, ji pas tave neverkia."
Vienu žodžiu mielosios, kas jei ne mes pačios geriau prižiūri savo vaikus. Nei vyrai, nei uošvienės geriau neprižiūrės ir nepasirūpins vaikais nei pati mama. Viena kitą galime užjausti ir pasakyti: "Esame tikros šaunuolės ir supermamos.".

tikra tiesa...tas pats su vyru ir pas mane...tik kai sirgo,turejo jau norom nenorom likti su mazium,kol vaistus pikau...o as pasistengiau uztrukt lotuliukas.gif ...tai pirma diena skambino issigandes...o poto jau ismoko maziu nuraminti ir jau nebebijo likt su juo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nors dienos paligint bėga greitai, tačiau man asmeniškai kartais labai liūdna, atrodo lektum laukais, kad tik ištruktum iš tu namų. Ilgiuosi bendravimo su žmonėmis(nes toks buvo mano darbas) verysad.gif
Atsakyti
man tai kartais taip norisi istrukti is namu, bet siaip neturiu del ko skustis, visa tai kompensuoja vyras nes jis stengiasi padeti kaip gali (nes zino jei nepades daugiau vaikiuku jam negimdysiu, o jis taip 3 nori biggrin.gif lotuliukas.gif tongue.gif )
Atsakyti
SVEIKUTĖS, SKAITAU JŪSŲ ŽINUTES IR MATAU,KAD PAS DAUGELĮ PANAŠIAI VISKAS...
PAS MUS TĖTIS DAUG DIRBA,RETAI BŪNA NAMUOSE.UŽTAT VAKARE ABU VYRAI BENDRAUJA lotuliukas.gif TAIP SMAGU MATYTI,KAD VIENAS KITO PASIILGSTA,MAŽIUKAS NET NELEIDŽIA TĖČIUI BATŲ NUSIAUT,PRAŠOSI ANT RANKYČIŲ.
O DĖL UŽSISEDĖJIMO,TAI NORĖČIAU KUO ILGIAU SU MAŽYLIU NAMIE PASIBŪTI,TIKIUOSI TAIP IR BUS. JUK JIE TAIP TRUMPAI BŪNA MAŽULIUKAI IR TIK KARTĄ wub.gif
AŠ NETGI NESUPRANTU TŲ MAMŲ,KURIOS PO MĖNESIO LEKIA Į DARBELĮ g.gif
Atsakyti
QUOTE(verzak @ 2006 10 03, 13:35)
Sveikutės.
Tikrai tiesą visos šnekat. Nemaniau, kad sėdėti su vaiku namie yra sunku. Bet dabar pati turiu dukrytę 5 mėn. 2.gif ir kartais nuo namų sienų nuprotėti galiu mad.gif . Dukrytė būna tai rami, tai zyzia  cray.gif . Aišku, be galo ją myliu wub.gif . Vyras visą dieną darbe, o grįžęs pavalgo 5 minutes pasidžiaugia su vaikiuku ir spokso teliką (tipo pavargęs) sad.gif . jei dukrytė pradeda verkti, tai vyras po 5 min. duoda man ir sako: "Tu geriau moki, ji pas tave neverkia."
Vienu žodžiu mielosios, kas jei ne mes pačios geriau prižiūri savo vaikus. Nei vyrai, nei uošvienės geriau neprižiūrės ir nepasirūpins vaikais nei pati mama. Viena kitą galime užjausti ir pasakyti: "Esame tikros šaunuolės ir supermamos.".

drinks_cheers.gif dienos lekia gan greit. viena sunkesne, kita lengvesne, juk visko buna. o mazyliu noriu kuo ilgiau dziaugtis. norisi kartais nuo jo pailset, kazkur islekt, bet dienai ar pusdieniui, o ne palikt ji kazkam ir grist i darba ar mokslus. manau mama geriausiai gali pasirupint savo vaikuciu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos brangios mamytes!As su savo dukryte noriu buti kartu ilgai ilgai!Aisku reikia kaskart ir vyro paramos,pagalbos,juk vienai priziureti yra begalo sunku!Bet tai ne nasta!Man karatais norisi pabegti nuo namu rutinos,ir skirti bent jau diena dvi sau,pailseti nuo visko!Bet palikti savo klecka kazkam kazkur NIEKADA! schmoll.gif
Atsakyti
As namuciuose "sedziu" jau treti metai 4u.gif ir tikrai nesijauciu uzsisedejus schmoll.gif tiesiog megaujuos motinyste thumbup.gif thumbup.gif aisku tuo pat metu tobulindama savo zinias studijose 4u.gif ir tikrai neketinu po metu gryzti i darba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ELIJA2006 @ 2006 10 12, 17:34)
Sveikos brangios mamytes!As su savo dukryte noriu buti kartu ilgai ilgai!Aisku reikia kaskart ir vyro paramos,pagalbos,juk vienai priziureti yra begalo sunku!Bet tai ne nasta!Man karatais norisi pabegti nuo namu rutinos,ir skirti bent jau diena dvi sau,pailseti nuo visko!Bet palikti savo klecka kazkam kazkur NIEKADA! schmoll.gif


tikrai taip, bet vis tiek busiu su ja iki metuku laiko, o jei reis ir lgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2006 10 14, 14:56)
tikrai taip, bet vis tiek busiu su ja iki metuku laiko, o jei reis ir lgiau mirksiukas.gif



Labas Ingute!Zinau kad nukripsiu nuo temos ziauriai,bet kadangi tave pagavau,esi anglijoje.kokias tyreles verdi jeigu verdi,nes cia Anglija viskas sintetika,o is ORGANIC pasirinkimas mazas.Nes tas pats per ta pati jau pabodo.
(BRANGIOS MAMYTES NEPYKIT KAD LABAI NUKRYPAU NUO TEMOS)
Atsakyti
Su vyresnėliu namie sėdėjau tris metus, tai būdavo dienų kai stogas važiuodavo g.gif .Susilaukus antrojo vaikelio nutariau namie nebesėdėt. Įstojau mokytis thumbup.gif . Tai dabar, kad ir vos spėju suktis vistiek geriau. Liūdėt paprasčiausiai neturiu laiko biggrin.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikutes mamytes, koleges bigsmile.gif ,
Na, namie sedeti tai jau as nenoriu ir nesedziu - mano kleckytei 3 menesiai, bet jos mamyte studijuoja, zinoma neakivaizdziai. Gavau daug pasiulymu dirbti, taciau man reikia daug mokytis, beto su vaiku visai nebebuciau, o taip pat nebegauciau pinigeliu uz dekretines, ech, palukesiu iki kol vaikui sukaks metukai, tada iseisiu dirbti. ax.gif
Zinoma bus sunku issiskirti su nuostabia savo dukryte g.gif Na, nebent su tetuku suplanuotume antra wub.gif nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doovilijaa @ 2006 10 17, 21:04)
Sveikutes mamytes, koleges bigsmile.gif ,
Na, namie sedeti tai jau as nenoriu ir nesedziu - mano kleckytei 3 menesiai, bet jos mamyte studijuoja, zinoma neakivaizdziai. Gavau daug pasiulymu dirbti, taciau man reikia daug mokytis, beto su vaiku visai nebebuciau, o taip pat nebegauciau pinigeliu uz dekretines, ech, palukesiu iki kol vaikui sukaks metukai, tada iseisiu dirbti.  ax.gif
Zinoma bus sunku issiskirti su nuostabia savo dukryte g.gif Na, nebent su tetuku suplanuotume antra wub.gif  nestuke.gif  thumbup.gif

As ir taip galvojau, sueis mano mazei metukai ir leksiu i darba, o dabar ji jau 11 men. bet as jai daug labiau reikalinga negu darbe, todel dar metelius pati dukryte auginsiu:))
Atsakyti