Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

QUOTE(ingridukas @ 2006 08 31, 12:38)
Neliudek,juk viskas dar pries aki,man taip pat norisi pramogu,bet susitaikiau kad reika laiko.Mano sunus taip pat neramus,su niekuo nelieka kad ir kaip noreciau,tai visur tasausi kartu-pas stomotologa,pas draugus,i poliklinika,apsipirkt ir t.t....laikas greit  prabeks ir bus lengviau... lotuliukas.gif
Aciu,bet jusu sunus mazesnis,tai uzmiega vezimeli ir ramu,o maniske,tai nenori miegoti,o ir jame buti nenori,tai buna iguldau i ji ir begu iki kokios parduotuves,kol nepradejo dar verkt,tada issijamu tai rami buna ,bet nedauk gali apsipirkti su ja ant ranku...Isgyvensim,tik dabar jai toks niurzgucio periodas smile.gif
Atsakyti
Ne ne,mano vaikas pusmeciu vyresnis,jam tuoi 11 men.Vaiksto jau pats,lenda visur,vezime nemiega,tikras mamyciukas,su niekuo nelieka,negaliu palikt niekam nei porai minuciu,nes iskart rekia.Taigi tuoi metai kaip mes visur kartu...
Papildyta:
Dar buvo mintis spali gryst i darba,bet deja atsisakau sios minties,nes vaikas absoliuciai su niekuo nelieka,zinok labai sunku...Taigi ziuresim iki pavasario kaip cia bus,gal jau prisileis ka nors,nors siaip ir pati nelabai noriu dar skirtis su vaiku,kaskaip sunku isivaizduot diena be jo,o dar kai tokia padetis..... 4u.gif
Atsakyti
Man namie painka. ax.gif Bet nors dar tik trys menesiai, jauciu neigiamus padarinius. tongue.gif Galima sakyti girdziu kaip su kiekviena savaite mano IQ nukrinta bent 1 balu... Ir tiesa, dar atmintis apslubo blush2.gif
Na, bet tikiuosi, kad cia laikina
Atsakyti
Jau auginu du vaikus, todėl turiu dvi patirtis.

Augindama pirmą vaiką, nenorėjau sėdėti namuose. Jaučiau, jog esu išmesta iš normalaus gyvenimo. Skaičiuodavau kiekvieną dieną, kad tik greičiau ižaugtų vaikas, greičiau išvaryti į darbą.

Augindama antrą vaiką tiesiog mėgaujuosi ta izoliacija nuo pasaulio. Vesdama rytais vyresnėlį į darželį suvokiu, kad laikas lekia, žmonės kažkur skuba, bėga, gamta keičia savo apdarą. O man niekur nereikia skubėti. Galiu ramiai mėgautis vaiku, stebėti jo augimą. Nes žinau, jog tai laikina. Vėliau vėl pateksiu į užburtą skubėjimo ratą. Ir iš jo ištrūkti nebus įmanoma.

Žinoma, dabar tokios mano mintys. eEaišku, kaip bus po mėnesio, kelių mėnesių. Gal skaitydama šias mintis galvosiu, kokią nenormali buvau. Tiesiog dabar nenoriu to skubėjimo. Man patinka gyventi lėtai.
Atsakyti
man patinka būti su sūneliu, ramiai eiti pasivaikščioti, stebėti kaip jis auga, kokie pasiekimai biggrin.gif . bet triejų metų nesėdėčiau, per ilgai, o metus tai tikrai būsiu namie, nes niekas geriau už mane vaikučiu nepasirūpins ax.gif . tik va liūdna, kad vyras daug dirba ir jo labai pasiilgstu verysad.gif , norisi išeiti su juo ir mažiuku pasivaikščioti, o jis amžinai neturi laiko doh.gif . Reiks keisti jam darba g.gif
Atsakyti
O man stoga rauna konkreciai jau, jauciuosi degrade, nors iki metu vaiko ne uz ka niekam nepalikciau. Bet paciai tai sakes jau, nes meciau mokslus o visi bendraamziai juos baige jau ir dirba. O as net nezinau ar noriu juos test, ar kur kitur stoti. gal patarsit ka nors. Man l.geda.
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2006 09 16, 00:57)
O man stoga rauna konkreciai jau, jauciuosi degrade, nors iki metu vaiko ne uz ka niekam nepalikciau. Bet paciai tai sakes jau, nes meciau mokslus o visi bendraamziai juos baige jau ir dirba. O as net nezinau ar noriu juos test, ar kur kitur stoti. gal patarsit ka nors. Man l.geda.



Man taip pat buvo su pirmu. Todėl sulaukus metų stačia galva puoliau ieškotis darbo. Norėjosi kuo greičiau ištrukti iš tos rutinos. Matau, jog taviškiui greitai metukai. O kodėl negrįžus į mokslus? Bus nauda: pabaigsi mokslus, nesijausi izoliuota, pakeisiaplinką. Nors ir nelengva mokintis su vaiku, tačiau įmanoma. Viskam reikia ryžto ir noro. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
As asmeniskai dziaugiuosi budama namuose su savo suneliu. Kai laukiausi, darbas buvo labai itemptas, tai isejus atsikvepiau. Visa sirdim jauciau, kad vaikutis laiku ateina i pasauli. Bet toje rutinoje ir kasdienybe norisi daugiau paivairinimo, o kai vaikuti maitini pati, nedaug sau gali leisti kur nors iseiti. Iseini kelioms valandom, o cia jau vyrui paskambinus girdi, kaip sunelis verkia i rageli... Taigi, tokia jau dalia mamu, buti salia savo mazyliu, ar jie sveiki, ar jie serga ir retas vyras, kuris ta pabando suprasti ir ivertinti, bent jau maniskis to nesupranta...
Atsakyti
O man jau pabodo namuose verysad.gif nors dazniausiai su maze buna labai faina. o dabar dar labiau stebina savo pasiekimais ir tikrai as jos dar nenoriu palikti niekam. tai nors persiplesk...
Atsakyti
Is esmes gryst i darba nenoriu,nes bus labai sunku vaika palikti,kolkas tikrai neisivaizduoju kaip reiks isbut be jo visa diena...O is kitos puses noriu,nes jauciu kad bunku..o beto ir vyras kitaip ziuri..nevertina kad auginu jo vaika...nori kad grysciau i darba.Mum uz menesio metukai,bet busiu namuose tikrai iki pavasario,nes vaikas su niekuo nelieka ne minutei,tai per ziema bandysiu pratint prie kitu zmoniu... schmoll.gif
Atsakyti
Man patinka buti namie ir auginti dukryte wub.gif Nemanau,kad leidziu laika veltui,ir neuzsisedziu cool.gif Niekas vaiko geriau neisaukles,kaip patys tevai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Beabejo kad vaika geriausiai uzaugina tik teveliai,bet kartais mes turime elgtis ne pagal savo norus...
Atsakyti