Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Ziuriu jus cia visos tik apie darba. O ka daryt su nebaigtais mokslais, ir kai nesinori???
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2006 08 18, 01:06)
Ziuriu jus cia visos tik apie darba. O ka daryt su nebaigtais mokslais, ir kai nesinori???

Aš irgi iš tų, kurios grįš ne į darbą, bet mokytis. Į universitetą grįšiu kai mažiukei bus 1 m. ir 3 mėn., ją paglobos mano mama. Aš turiu ambicijų mokytis, kažko siekti, norisi ma turėti aukštąjį išsilavinimą. Na, o kai jau nėra noro, tada sunkiau...

Iki šiol nesijaučiu užsisėdėjusi, nors dukrytės niekam nepalieku, tiesiog mes visur kartu: ir pas draugus, ir į gamtą, ir į pajūrį ir net į Airiją skridom (dukrytei buvo 8 mėn.).
Atsakyti
Nu thumbup.gif žiūriu, čia daug tokių, kurios nepaliks niekam savo mažiukų iki 3 metų bigsmile.gif aš irgi niekam nepaliksiu, auginsiu pati tongue.gif ir visai nesijaučiu užsisėdėjusi. Nesuprantu mamų, kurios palieka mažulius kelių mėnesių ir lekia dirbti schmoll.gif niekur nepabėgs karjera, reikia mėgautis motinyste cool.gif
Aišku, čia nekalbu apie vienišas mamas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 08 18, 16:10)
Aš irgi iš tų, kurios grįš ne į darbą, bet mokytis. Į universitetą grįšiu kai mažiukei bus 1 m. ir 3 mėn., ją paglobos mano mama. Aš turiu ambicijų mokytis, kažko siekti, norisi ma turėti aukštąjį išsilavinimą. Na, o kai jau nėra noro, tada sunkiau...

Iki šiol nesijaučiu užsisėdėjusi, nors dukrytės niekam nepalieku, tiesiog mes visur kartu: ir pas draugus, ir į gamtą, ir į pajūrį ir net į Airiją skridom (dukrytei buvo 8 mėn.).


manęs irgi mokslai laukia. Tiesa, tęstinės studijos, tad mokysiuos savaitgaliais thumbup.gif
Atsakyti
Dieve Dieve, kaip nenoriu mokytis...Bet diplomo irgi noriu...Chaliavai noriu viska gaut...
Atsakyti
Mano suneliui rudeni metukai sueis.Dieve kaip greit metai prabego,atrodo tik ka pagimdziau....As taip pat nesijauciu uzsisedejus,nors vaikas nuo manes ne per zingsni neatlimpa,mes taip pat visur drauge.Buvom savaite Nidoi,menesi pas Vyro tevus Druskininkuose...ir siaip smagiai laika leidziam,turiu net 7 drauges,kurios mane daznai lanko,arba mane su lelium kur nors pasikviecia....Zodziu nuobodziaut nera kada
Vyras mano labai nori kad as rudeni grysciau i darba,bet deja sito jo noro as neispildysiu,nes man rysis su vaiku yra brangesnis uz viska,beto vaikas tikras maminykas,su nieko nelieka,tai manau aukle tikrai nesusitvarkytu,o beto as ir nepatikeciau jokiam zmogui savo sunelio,todel teks laukt kol pauges.Net nuo minciu kad reikes gryst i darba,ir but be vaiko man norisi verkti,gaila kad vyras nesupranta jog vaikutis dar per mazas ir jam reikia mamos silumos ir demesio.Manau iki 3 metu ir as jo nepaliksiu,o darba ar kokia nors veikla(uz pinigus)bandysiu jeskot namuose.Beto ne taip jau blogai gyvenam kad del pinigu stokos tureciau palikt vaika ir verstis per galva i darba.O be to mane labai palaiko vyro mama.Pasake jokiais budais bent jau iki kitos vasaros net negalvot eit dirbt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oi kaip pavydžiu mamytėms kurios turi geras specialybes...o aš durnelė neturiu nieko.ištekėjau jauna nebaigus mokslų.darbo nebijau prieš antra vaikeli dirbau sunkų trijų pamainų darba.ir dabar noriu eiti dirbti tik nežinau kur paliksiu mažių [nes gyvenu kaime] o auklių nesimėto.bet nenoriu būti vyro išlaikytine[kaip jis sako] nes viska matuoja grynaisais o kad mano laikomi visi kampai tai jam DZIN



JAU PAVARGAU
Atsakyti
QUOTE(čik-čirik @ 2006 08 25, 19:33)
oi kaip pavydžiu mamytėms kurios turi geras specialybes...o aš durnelė neturiu nieko.ištekėjau jauna nebaigus mokslų.darbo nebijau prieš antra vaikeli dirbau sunkų trijų pamainų darba.ir dabar noriu eiti dirbti tik nežinau kur paliksiu mažių [nes gyvenu kaime] o auklių nesimėto.bet nenoriu būti vyro išlaikytine[kaip jis sako] nes viska matuoja grynaisais o kad mano laikomi visi kampai tai jam DZIN
JAU PAVARGAU

Taigi taigi, ne visu vyrai tokie supratingi. manasis irgi nori , kad as kuo greiciau eiciau i darba, nors finansiskai mums tikrai nera sunku, bet as kategoriskai atsisakau palikti vaika auklei ar seneliui, zinau, kad jie nepasirupins mano lelia taip kaip as noriu. Nors esu veikli ir be darbo nesedziu, visada padedu vyrui, net su dukryte pabunu darbe, dirbu prie kompo su klientais. Bet mano uosviene, ir ta sneka apie lopseli, toks jausmas, kad pati savo vaiku neturejo. Ir nesuprantu vyru, kurie sako , kad zmona ir vaikas yra islaikytiniai, net neturiu zodziu....
Atsakyti
Vaje, dienai tikrai neprailgsta, ji tiesiog niekada nesibaigia, neatsimenu nakties jau 7 menesį cool.gif
Atsakyti
Jau kaip man atsibodo sedeti namuose ir aplink dukryte sokineti,auginu ja visiskai viena,labai myliu savo pupa,bet kaip kartais norisi iseiti apsipirkti ar siaip papramogauti,o be jos niekur negaliu,o be to ji neramuole,viena visiskai nenori guleti ir vezimelyje nemegsta buti,ja tik ant ranku turi tureti ir miega prastai,ai bet istversiu,bet kaip kartais noresi istrukti is tos rutinos...
Atsakyti
Neliudek,juk viskas dar pries aki,man taip pat norisi pramogu,bet susitaikiau kad reika laiko.Mano sunus taip pat neramus,su niekuo nelieka kad ir kaip noreciau,tai visur tasausi kartu-pas stomotologa,pas draugus,i poliklinika,apsipirkt ir t.t....laikas greit prabeks ir bus lengviau... lotuliukas.gif
Atsakyti
nu o ash tai....kai jai buvo kokie 2 menesiai grizau i darba. ir neshchia budama dirbau iki beveik paskutines dienos. ash taip buvau pripratus dirbt, ir man taip linxma darbe, kad per 2 menesius kuriuos praleidau namuose....galvojau kad ishprotesiu. mano mergina visus zmones myli, su visais shypsosi, nepyksta ji ant nei vieno. ati galiu ash ja palikt bet kam. shiaip jei nenorechiau, ash galechiau ir nedirbt, nes vyras tikrai pakankamai pinigu uzdirba. galechiau visa laik namie sedet ir lele augint...bet ash jauchiu kad ash ishprotechiau. galva sprogtu. aishu pirma menesi koki labai sunku buvo palikt, ens ji tik 3 men tebuvo. galvojau o jei kas atsitiks ir t.t. ko tik neprisigalvojau... bet po to pripratau kazkaip. bet zinokit kox fainas jausmas, kai nuvarai i darba...pabuni su SUAUGUSIAIS zmonemis biggrin.gif (nes namie galima suvaiket kalbant vaiku kalba). o tada grshti po kokiu 4-5 valandu....ishsiilgus lelytes. labai fainas jausmas. o kai visa diena ishtisai sedi su ja, tai ner kada pasiilgt. atsimenu kai nedirbau...tai vyras grishdavo ish darbo. ash jam ja i rankas, ir sakau tavo eile ja prizet. man shiaip vaikus prizet yra jauchiu yra pats sunkiausias darbas gyvenime. ta kai einu i darba, tox jausmas kad kokiose atostogose buchiau...galva paiilsi...ai kaip gera dirbti:D
Atsakyti